جواب فوری

abbas67set

عضو جدید
سلام خواهش میکنم هرکسی که میتونه سریع جواب بده من این ترم مدار 1 رو گرفتم اما به علت تکمیل نشدن ظرفیت فیزیک الکتریسیته و مغناطیس نتونستم انو بگیرم حالا چون پیشنیاز هم هستند باید مدار رو حذف کنم یا مشکلی نداره

JAVAD4517

عضو جدید
سلام خواهش میکنم هرکسی که میتونه سریع جواب بده من این ترم مدار 1 رو گرفتم اما به علت تکمیل نشدن ظرفیت فیزیک الکتریسیته و مغناطیس نتونستم انو بگیرم حالا چون پیشنیاز هم هستند باید مدار رو حذف کنم یا مشکلی نداره
سلام.اگه یکبار فیزیک 2 را افتاده باشید لزومی به حذف کردن نیست در غیر اینصورت باید حذف کنید.;)

r-ghodsi

عضو جدید
اولا باید رشته ات را می نوشتی
برای من که کامپیوتر می خونم هم نیاز هستند و مشکلی ندارد

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز اگه به رشته این دوستموننگاه کنی مطمئناً برق هستش!

شما باید حتماً درس مدار 1 رو حذف کنید وگرنه در هنگام فارغ التحصیلی براتون مشکل ساز میشه!

سلام حذفش نکن اگه بهت گیر ندادن و امتحان هم ازت گرفتن نمره اش ترم بعد برات وارد میکنن.

سلام حذفش نکن اگه بهت گیر ندادن و امتحان هم ازت گرفتن نمره اش ترم بعد برات وارد میکنن.

سلام حذفش نکن اگه بهت گیر ندادن و امتحان هم ازت گرفتن نمره اش ترم بعد برات وارد میکنن.قانونن نباید بتونی درسی که پیشش و نگرفتی بگیری ولی حالا که گرفتی پس حذفش نکن شاید ترم بعد اراعیه نشه :surprised:

بالا