جنتلمن؟!

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
استارتر ممنون از مطالب جالب ولی بهتر در انتخاب تصاویر دقت بیشتری میکردی مخصوصا در انتخاب گلزارررر :confused: :|
معروفم که فکر میکنن بت تشریف دارن.. والا خوبه همه ی بازیکنان والیبال از ایشون خوش قدوبالا ترن :|
در ضمن این عکسا داره رو ظاهر تاکید میکنه..مگه حتما باید لباسها و ساعت و موبایل برند باشه تا جنتلمن باشه یه آقا..!؟ یعنی یک آقا با سطحِ زندگی معمولی با یک لباس معمولی (ولی مناسب) همرا یک گوشی معمولی حتی ازین گوشی معماریاا که هر جا میکوبن نمیشکنه،نمیتونه جنتلمن باشه..!!؟ رفتار اولین مشخصه ست در جنتلمن بودن... رفتااااااااار... وگرنه سطحِ زندگی روی ظاهرِ هرآدمی تاثیر داره جدا از بدسلیقه بودن افرادی خاص :smile:

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استارتر ممنون از مطالب جالب ولی بهتر در انتخاب تصاویر دقت بیشتری میکردی مخصوصا در انتخاب گلزارررر :confused: :|
معروفم که فکر میکنن بت تشریف دارن.. والا خوبه همه ی بازیکنان والیبال از ایشون خوش قدوبالا ترن :|
در ضمن این عکسا داره رو ظاهر تاکید میکنه..مگه حتما باید لباسها و ساعت و موبایل برند باشه تا جنتلمن باشه یه آقا..!؟ یعنی یک آقا با سطحِ زندگی معمولی با یک لباس معمولی (ولی مناسب) همرا یک گوشی معمولی حتی ازین گوشی معماریاا که هر جا میکوبن نمیشکنه،نمیتونه جنتلمن باشه..!!؟ رفتار اولین مشخصه ست در جنتلمن بودن... رفتااااااااار... وگرنه سطحِ زندگی روی ظاهرِ هرآدمی تاثیر داره جدا از بدسلیقه بودن افرادی خاص :smile:
سلام و درود
سپاس گزارم
به نظرم در سالهای اخیر موج منفی علیه آقای گلزار به راه افتاده که تعداد زیادی از مردم نسبت به ایشون حساس شدند ولی من فکر میکنم ایشون فاکتورهای یک جنتلمن رو دارن
حق با شماست اما انتخاب معروف به عنوان بهترین نیست، مسلما اگر عکسی از مابقی دوستان هم بود قرار میدادم، فعلا در رسانه ها بیشتر ایشون مد نظر هستند
نه من قصد جسارت نداشتم و این واژه رو مختص به افراد خاصی نمیدونم و حق رو به شما میدم، من از عکس های رسمی شروع کردم و خواستم این مجموعه رو کامل کنم که این امر میسر نشد
و در اول تمامی تاپیک ها به نوعی اعلام کردم که خواهان همکاری دوستان هستم، چون طرز فکر افراد و نوع سلیقشون با هم متفاوته و خواستم افراد تصاویر مد نظرشون رو قرار بدن
ولی نه همکاری صورت گرفته و نه استقبالی!
سربلند باشید
خدانگهدار