>>> جمع بندی منابع اعتراض به کلید سوالات آزمون هنرهای ساخت 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

eng.earthquake

عضو جدید
در مورد سوال 127 مهمترین معیار طراحی لرز ه ای در سیستم پانل های سه بعدی مورد سوال بوده.
همانطور که در صفحه 223 کتاب فن آوری های نوین مشاهده می شود یکی از مهمترین ها مقاومت بتن میباشد عامل دیگر کلاف بندی در بالای دیوار اصلی میباشد
که متاسفانه 2 گزینه صحیح وجود دارد فن اوری نوین.jpg

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میخوام وارد سایت سنجش شم بقیه اعتراضامو ثبت کنم میگه "خطايي رخ داده است"
کسی میدونه باید چیکار کنم؟ با فایرفاکس و اکسپلورر هم امتحان کردم همینو نوشت، رمز عبورو بازیابی کردم بازم همینو نوشت...

4444payam

عضو جدید
بچه ها میخوام وارد سایت سنجش شم بقیه اعتراضامو ثبت کنم میگه "خطايي رخ داده است" کسی میدونه باید چیکار کنم؟ با فایرفاکس و اکسپلورر هم امتحان کردم همینو نوشت، رمز عبورو بازیابی کردم بازم همینو نوشت...
واسه منم میگه خطایی رخ داده!!!احتمالا سیستم پاسخگویی را بستن.

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه منم میگه خطایی رخ داده!!!احتمالا سیستم پاسخگویی را بستن.
ای بابا خودشون گفتن تا دوشنبه وقت هست :( امیدوارم مشکل از شلوغی سایت باشه نه از بسته شدن سیستم...

آخرین ویرایش:

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه هر کار میکنم یوزر نیم پسووردمو سایت سنجش قبول نمیکنه که اعتراض بدم
اعتراضاتمو اینجا میگم و از بچه های هنرهای ساخت حتی تکنو و مدیریت خواهش میکنم اگه این اعتراضا منطقیه به نظرتون شما هم اعتراض بدین تا هرکسی تو گرایشی که دوست داره بره

سوال 172درس تنظیم شرایط محیطی دفترچه F
طبق کلید اولیه سنجش گزینه 4صحیح میباشد اما:
با توجه به جداول ضمیمه شده از کتاب سازگاری حرارتی در معماری(نخستین قدم در صرفه جویی انرژی)شهرهای کرمان و اصفهان که جزو مناطق گرم و خشک کشور به شمار می ایند دمای هوا در بهمن ماه به زیر 5درجه میرسد
همچنین با توجه به متن همین کتاب در(فصل پنجم صفحه 65)حد اسایش در مطالعات میدانی 8درجه میباشد.بنابراین در مناطق گرم و خشک نمیتوان بدون نیاز به گرمایش در فصول سرد به دمای مطلوب دست یافت پس گزینه 2و4(طبق دفترچه F)قطعا نادرست می باشند
از طرفی طبق صفحه 98کتاب تاسیسات مکانیکی برای دانشجویان معماری به تالیف اقای محمدرضا سلطاندوست(گفتار اول،بخش مولد سرما،کولر ابی)زمینه های کاربردی کولر ابی صرفا به مناطق گرم و خشک و نیمه خشک محدود میشود پس گزینه 3نیز نادرست است
در نتیجه گزینه صحیح سوال 172(طبق دفترچه F)قطعا گزینه 1میباشد
مشاهده پیوست 232446مشاهده پیوست 232447
واسه اعتراض اونجایی که اسم کتاب و شماره صفحه رو خواسته، سازگاری حرارتی رو نوشتی یا تاسیسات سلطاندوست؟

اون عکسی که از نمودار گذاشتی قابل خوندن نیس، اینو برای دوستانی که میخوان اعتراض کنن میذارم:
172-1.jpg

ببین من چاپ 93 کتاب رو دارم، زمینه های کاربری کولر آبی تو صفحه ی 104 هست، نه 98، اگه میخوای عکسی که داری رو بفرستی حتما نوبت چاپ و ویرایش رو بگو...
این عکس کتاب منه:
172.jpg

آخرین ویرایش:

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالاخره موفق شدم اعتراضامو ثبت کنم :D
اعتراضای خودم به سوالای 151 و 138 هست + سوالای خارج از سرفصل طراحی فنی (150-152-153-156). متن اعتراضم هم اینه:

138: با توجه به عکس صفحه 307 کتاب ساختمان های فولادی که نشان دهنده ی اتصال خمشی با استفاده از نبشی های متصل به بال در بالا و پایین تیر است، گزینه 3 (نبشی در قسمت فوقانی و تحتانی تیر) نیز درست می باشد و سوال دو گزینه ای است.
138 -.jpg

151: گزینه 2 این سوال ارتفاع کرسی چینی را وابسته به عمق پی می داند، در صورتی که با توجه به مبحث 8 مقررات ملی 92 (صفحه 49 و نیز صفحه 67) ارتفاع کرسی چینی از روی سطح شالوده شروع میشود و در نتیجه به "تراز فوقانی" پی بستگی دارد و نه "عمق" آن که در این گزینه ذکر شده است.
همچنین در تعریف "عمق پی"، در دسته بندی مبحث هفتم مقررات ملی (صفحه 1 و 2) پی ها به سه گروه سطحی، عمیق و نیمه عمیق تقسیم شده اند و در تعریف پی عمیق (شمع) آمده است: "نسبت عمق قرارگیری به کوچک ترین بعد افقی آنها از 10 تجاوز کند". با توجه به این تعریف "عمق" پی بر اساس تراز زیرین پی تعیین میشود و نه تراز فوقانی آن (زیرا این فاصله ی تراز زیرین شمع ها تا سطح زمین است که 10 برابر عرض شمع است، نه تراز فوقانی آن ها) . در نتیجه ارتفاع کرسی چینی ارتباطی با "عمق" پی ندارد.
بنابراین گزینه 2 هم اشتباه بوده و سوال دو گزینه ای می باشد.
151.jpg

بقیه عکسا رو تو پست بعد میذارم

* بقیه اعتراضام همون اعتراضای دوستان هست که عکساشو تو تاپیک گذاشتن، سوالای سیستم و تنظیم...

آخرین ویرایش:

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادامه عکسای 151:

151-2.jpg
151-3.jpg

----
دوستان اگر به نظرتون دلایل من منطقی هست لطفا شما هم به این سوالات اعتراض کنین تا حق کسی ضایع نشه.. تشکر :gol:

واسه 128 منبع سوال پیدا نکردم ولی به نظرم 2 گزینه صحیح داره شبکه چادری دو انحنایی شبکه زین اسبی دو انحنایی هر دو گزینه درسته
شما منبع پیدا نکردین واسه این سوال؟

anabena

عضو جدید
بالاخره موفق شدم اعتراضامو ثبت کنم :D
اعتراضای خودم به سوالای 151 و 138 هست + سوالای خارج از سرفصل طراحی فنی. متن اعتراضم هم اینه:

138: با توجه به عکس صفحه 307 کتاب ساختمان های فولادی که نشان دهنده ی اتصال خمشی با استفاده از نبشی های متصل به بال در بالا و پایین تیر است، گزینه 3 (نبشی در قسمت فوقانی و تحتانی تیر) نیز درست می باشد و سوال دو گزینه ای است.
مشاهده پیوست 232951

151: گزینه 2 این سوال ارتفاع کرسی چینی را وابسته به عمق پی می داند، در صورتی که با توجه به مبحث 8 مقررات ملی 92 (صفحه 49 و نیز صفحه 67) ارتفاع کرسی چینی از روی سطح شالوده شروع میشود و در نتیجه به "تراز فوقانی" پی بستگی دارد و نه "عمق" آن که در این گزینه ذکر شده است.
همچنین در تعریف "عمق پی"، در دسته بندی مبحث هفتم مقررات ملی (صفحه 1 و 2) پی ها به سه گروه سطحی، عمیق و نیمه عمیق تقسیم شده اند و در تعریف پی عمیق (شمع) آمده است: "نسبت عمق قرارگیری به کوچک ترین بعد افقی آنها از 10 تجاوز کند". با توجه به این تعریف "عمق" پی بر اساس تراز زیرین پی تعیین میشود و نه تراز فوقانی آن (زیرا این فاصله ی تراز زیرین شمع ها تا سطح زمین است که 10 برابر عرض شمع است، نه تراز فوقانی آن ها) . در نتیجه ارتفاع کرسی چینی ارتباطی با "عمق" پی ندارد.
بنابراین گزینه 2 هم اشتباه بوده و سوال دو گزینه ای می باشد.
مشاهده پیوست 232950

بقیه عکسا رو تو پست بعد میذارم

بقیه اعتراضام همون اعتراضای دوستان هست که عکساشو تو تاپیک گذاشتن، سوالای سیستم و تنظیم...

ممنون از توضیحات و عکسات . منم الان اعتراض میدم

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
>>> جمع بندی منابع اعتراض به کلید سوالات آزمون هنرهای ساخت 94

ممنونم : )

فقط یاداوری میکنم مشخصاتتونو رو عکسا بنویسین : )
به 172اعتراض نکردین:(
با این که این سوال کاملا تابلو هستش که غلطه و مشخص جوابش چیه اما از اونجایی که اکثر بچه های انرژی از تستای طولانیش ترسیدن و این سوال که اتفاقا اسون بود رو ریسک نکردن بزنن. برا همین اعتراض بهش مطمئنم انقدر کم میشه که عوضش نمیکنن:(بچه های تکنولوژی هم بعید میدونم همکاری کرده باشن و اعتراض داده باشن به این سوال:(

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد سوال 127 مهمترین معیار طراحی لرز ه ای در سیستم پانل های سه بعدی مورد سوال بوده.
همانطور که در صفحه 223 کتاب فن آوری های نوین مشاهده می شود یکی از مهمترین ها مقاومت بتن میباشد عامل دیگر کلاف بندی در بالای دیوار اصلی میباشد
که متاسفانه 2 گزینه صحیح وجود دارد مشاهده پیوست 232669

این صفحه ی 233 هست، دوستانی که میخوان اعتراض کنن اشتباه وارد نکنن تو سایت : )

به 172اعتراض نکردین:(
با این که این سوال کاملا تابلو هستش که غلطه و مشخص جوابش چیه اما از اونجایی که اکثر بچه های انرژی از تستای طولانیش ترسیدن و این سوال که اتفاقا اسون بود رو ریسک نکردن بزنن. برا همین اعتراض بهش مطمئنم انقدر کم میشه که عوضش نمیکنن:(بچه های تکنولوژی هم بعید میدونم همکاری کرده باشن و اعتراض داده باشن به این سوال:(

کی میگه اعتراض نکردم..؟ وقتی این همه سوال پرسیدم درباره ش و کتابمو اسکن کردم یعنی رفتم دنبالش دیگه : ) فکر کنم ظهر بود که اعتراض 172 رو ثبت کردم، تو این پست بالا هم گفتم بقیه اعتراضام به سوالایی بود که بچه ها اعتراض داشتن، سیستم و تنظیم : )

عزیزم انقدر ناامید نباش، مطمئنا هستن کسای دیگه ای که اعتراض داده باشن
خدا بزرگه :gol:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا