***<<جلسات حفظ قرآن باشگاه مهندسان ایران>>***

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان اعیاد شعبانیه رو تبریک عرض میکنم خدمتتون.
این هفته ان شالله یک صفحه میخوام حفظ کنم به یاری خدا.
هفته قبل مرورشد.
عذر میخوام دیروز باید گزارش میدادم منتها به نت دسترسی نداشتم.
التماس دعا.
یا حق.

Ehsan_M

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان

با عرض شرمندگی،

از همگی عذر میخوام، ولی واقعا نمیرسم که تاپیک رو اداره کنم. حتی پیام های صفحه مشخصاتمم نتونستم جواب بدم.

موفق و پیروز باشید

در پناه حق

یا علی

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ولادت حضرت علی اکبر(ع)رو تبریک میگم همچنین عید نیمه شعبان را پیشاپیش تبریک میگم خدمتتون.

این هفته یک صفحه حفظ شد.
هفته آینده مرور و تثبیت میکنم به یاری خدا.
یاحق.:gol:
(امیدوارم دوستان هم گزارش بدن و تاپیک زنده بمونه...)

h-s90

عضو جدید
سلام خوبیدمیلادمنجی عالم بشریت مبارک به نت دسترسی نداشتم حجم کاریم خیلی خیلی زیادشده هنوزحفظ ایه 50سوره روم هستم انشا الله دوباره شروع به حفظ میکنم ممنون

mahsa66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم میلاد با سعادت حضرت ولی عصر (عج) رو به همتون تبریک میگم
واقعا از روی شما و این تاپیک شرمنده ام،
انشاءالله از فردا که روز مبارکیه دوباره شروع می کنم و فعلا مرور می کنم تا پنجشنبه
برام دعا کنید بتونم ادامه بدم.

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
این هفته سرم شلوغه فقط یه آیه حفظ می کنم احتمالا پنج شنبه هم نتونم بیام گزارش بدم.
التماس دعا
یا حق:gol:

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه...

دوستان بیاین یه همفکری بدید... خیلی حیفه تاپیک ساکت مونده...

منتظریم

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
سلام به همه ی دوستان
منم هستم
بی حرف پیش سعی میکنم روزی یک آیه حفظ کنم

h-s90

عضو جدید
سلام خوبید حفظ جدید نداشتم دارم ازجز20شروع می کنم دوباره به تثبیت نهائی احتمالا شروع به حفظ روزی 2ایه ازامروز همزمان با شروع تثبیت 5صفحه ای انجام بدم. التماس دعا

h-s90

عضو جدید
سلام وقت بخیر اومدم بپرسم اگه تعطیله بریم یه سایت دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/انگیزمون داره ازبین می ره یه فکری بکنین بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

h-s90

عضو جدید
سلام خوبی سکوت فریادمعرفت است.بامعرفتها عجب سکوتیه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبی سکوت فریادمعرفت است.بامعرفتها عجب سکوتیه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

سلام
شما که قرآنو عالی پیش رفتین ما هم داریم آروم آروم پیش میریم که به لطف خدا بالاخره این سعادتو بدست بیاریمو بتونیم حفظش کنیم کامل. دوستان که وقتی مدیر تاپیک استعفا داد اونام استعفا دادن از گزارش دادن منم که کم میام نت.گفتم گزارش کارمو به یکی از اعضای خونوادم سپردم.الان گزارش کارامو به ایشون میدم.هر روزم تقریبا ازم میپرسه: ).شاید دوستان دیگمونم همین کارو کردن:smile:
التماس دعا.
یا حق:gol:

h-s90

عضو جدید
سلام وقتتون بخیرمنم تصمیم گرفتم ازجمعه به یاری خدا شروع کنم یه برنامه بریزم 7جزباقیمونده روحفظ کنم وتحویل میدم محفوظاتم رو به قران اموزان کلاس حفظم انشاالله یاعلی مددالتماس دعا:gol::gol::gol::gol::gol:

h-s90

عضو جدید
سلام سال تحصیلی جدیدمبارک دوباره گزارش میذارم حفظ10احزاب وتثبیت صفحه 25خوشحالم دوباره مصمم به حفظ شدم میام گزارش میدم شایدیکی دلش سوخت وجواب دادوتایپیک دوباره رونق گرفت امیدبه خدا

mahsa66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبم

دوستانی که مایل به شروع دوباره حفظ هستند بسم الله

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام دوستان خوبم

دوستانی که مایل به شروع دوباره حفظ هستند بسم الله

سلام
ممنون بابت دعوتتون
نمیدونم چی بگم! قبلا میگفتم کم سعادتی، الان میگم کم همتی
خدا از تقصیراتمون بگذره:-(
امیدوارم بتونم دوباره بیام اینجا
التماس دعا
یاحق

صدای سکوت

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سال تحصیلی جدیدمبارک دوباره گزارش میذارم حفظ10احزاب وتثبیت صفحه 25خوشحالم دوباره مصمم به حفظ شدم میام گزارش میدم شایدیکی دلش سوخت وجواب دادوتایپیک دوباره رونق گرفت امیدبه خدا

سلاااااااااااااااااااااااااااااام...من ک شرمنده م زیاد
بقول زن داداشم چرا اینقد سکوت بامعرفتا...
دوستای گلم من ک خودم شرمنده م اما شما ها ک میان این تاپیک...شما ها ک همتتون قویه...خب چرا زن داداشمو تنها میذارین...

نمیتونم بگم بسم الله منم هستم...اما شماها ک هستین حداقل زن داداش ما رو تنها نذارین خب...دلگیرش نکنین
امیدوارم این تاپیک رونق بگیره...و خدا توفیق دوباره به منم بده:gol::gol::gol: