جشن فارغ التحصيلي مهندسين و كارشناساي جديد بفرمايين داخل دم در بده بفرمايين....

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين تايپك رو برا فارغ التحصيلاي گل ميزنم. كه اوليشم خودمم . :gol:

:gol:خودم اول به همه ي فارغ التحصيلا تبريك ميگم مبارك باشه عزيزان.:gol:

nima.mohamadin

عضو جدید
تبریک میگم... با تشکر از نوه عزیزم بخاطر فارق التحصیلی و کیکو آب میوه ای که نداد.....

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
vergilangleos میدونستی جشنو منو یکی از بچه ها می خواستیم بگیریم؟! می دونستی تدارک همه ی اون خوراکیهایی که گفته بودی دیده بودم؟ می دونستی 3 روز انتظار این روزو می کشیدم؟ می دونستی چقدر منتظر آنلاین شدن صاحب جشن شدم تا اونا رو بهش تقدیم کنم؟ آره همش مجازی بود. می دونستی از یکی کمک خواستم تا یه جای خوب تو باشگاه واسه مراسم بهم معرفی کنه؟ می دونستی؟:crying2::crying2:

nima.mohamadin

عضو جدید
vergilangleos میدونستی جشنو منو یکی از بچه ها می خواستیم بگیریم؟! می دونستی تدارک همه ی اون خوراکیهایی که گفته بودی دیده بودم؟ می دونستی 3 روز انتظار این روزو می کشیدم؟ می دونستی چقدر منتظر آنلاین شدن صاحب جشن شدم تا اونا رو بهش تقدیم کنم؟ آره همش مجازی بود. می دونستی از یکی کمک خواستم تا یه جای خوب تو باشگاه واسه مراسم بهم معرفی کنه؟ می دونستی؟:crying2::crying2:
عزییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییزم:cry:

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان گلم شرمنده اينترنتم مشكل دار شده از ميجور خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي............................................................................................................................

خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي................................................................................خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي.خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي.خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي.خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي.خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي.خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي.خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي.خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي.خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي.خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي.ممنونممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم.
فردا از خجالتش و خجالت همتون با يه جشن اساسي در ميام.
خدمتتون بگم هنوز نمره ي پروژمو ندادن پس هنو جشن علني نشده عزيزانم.

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز

الهي شرمندم به خدا ميجور جان
فردا از خجالتت در ميام چي كار كنم خوب اينترنت لعنتي قطع و وصل ميشه تو رو خدا ببخش منو خواهشا.:gol:

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد تو رو خدا فعلا با اينترنت داغون همينا رو تونستم براي پذيرايي بذارم فردا درست و حسابي در خدمتتون هستم.

بفرمايييد.

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز

عيب نداره عزيز دلم

حالا بيا بغل رفيق خودت ... بپر

خب نشد كه بشه ديگه

منم خيلي غصه خوردم ، كلي منتظر بوديم ، ولي...

بگذريم

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
ما که ناآشنا رو پیدا نمی کنیم. دستمون بهش نمیرسه. هر کس دیدش از طرف شخص خود بنده ازش عذر خواهی کنه و این کانیها رو به عنوان کادوی فارغ التحصیلیش بده بهش. و بگید ببخشید دیگه. تو دست و بال ما زمینیا از این چیزا پیدا میشه.

آپاتیت.

آخرین ویرایش:
بالا