جزو های خود را سفارش دهید و فردا از همین تاپیک ان را دانلود کنید , ما خدمتگزار شما هستیم

petro_man

عضو جدید
بابا من فقط اسم کاربریم پترومن هست.مهندس دشتی منتظرما

آخرین ویرایش توسط مدیر:

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
جزوه ی ولتست دکتر جمشیدی مثلا چقدر ارزش داره که ۳ ۴هزار تومن پول باید بابتش داد؟ اونم جزوه ای که یکی دیگه نوشته.
هر دی وی دی با هزینه ی رایت و جمع اوری و چاپ لوگو روی دی وی دی و پول اون دستگاه رایتر که اسمشو یادم نمیاد و جلد و این چیزا با قیمت امروز درمیاد ۱۰۰۰تومن.
با سلام مجدد من همین ترم بابت یک جزوء 250 هزار تومان(دویست و پنجاه هزار تومان) پول دادم.:razz:
بابت یک کنفرانس خارجی باید الان 800 هزار تومان واریز کنی.:(
فایل صوتی اساتید نفتی خیلی مهمه که همراه جزوء باشه.:w40:

amin.delbar

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید
لطفا جزوه فیزیک عمومی 1 و 2 و شیمی عمومی 1 و 2 دانشگاه صنعت نفت رو در سایت بگذارید
با تشکر

عسلو

عضو جدید
با سلام خدمت آقای مهندس-یک جزوه درمورد مخازن سرپوشیده به زبان انگلیسی نیاز دارم-در صورت امکان اگر لطف کنید ممنون میشم

Engineer.kh

عضو جدید
سلام خسته نباسید. جزوه زمین ساختمان دکتر شکاری فرد رو و حفاری 1 دکتر جمشیدی ( البته با کیفیت باشه ) میخواستم خیلی نیاز دارم لطفا کمکم کنید .مرسی.

sajjadsjon

عضو جدید
سلام جزوه چاه پیمایی امین شهیدی (هر سه نوع) ... خوانا باشن ... رو دارید؟؟؟؟؟

حسین72

عضو جدید
جزو های خود را سفارش دهید و فردا از همین تاپیک ان را دانلود کنید , ما خدمتگزار شما هستیم(کاملا رایگان...بهاء=صلوات)
اول از جزوات مهندسی بهره برداری که خودم تشخیص میدم کاملترین و بهترین است اپلود میکنم.
با تشکر از پترومن
جزو مهندسی بهره برداری مهندس لیاقت(کاملا فارسی-221 صفحه , تایپ شده می باشد.)

------------------------------------------------------------
جزو مهندسی بهره برداری دکتر علیزاده نوشته دوست خوبم مهندس جابر طاهری(کاملا فارسی -106 صفحه , تایپ شده می باشد.)
متاسفانه این فایل حجمش 16 میگابایت بود که حتی اگر به صورت smaleast هم زیپش کردم باز حجمش 11 مگابایت بود که متاسفانه نمیتونم هر بار بیشتر از حجم 10 مگابایت اپلود کنم در این سایت.
سعی میشود تمامی جزوات و کتب مهندسی نفت و مهندسی شیمی و علوم پایه را ساپورت کنیم.

سلام خسته نباشید اگر امکانش هست جزو خواص سنگ دکتر گرامی رو هم بزارید متشکرم

babi_121

عضو جدید
لطفا جزوات زمین ساختمانی شکاری فرد و ربانی (دست نویس) رو هم واسه دانلود بذارید!1
مرسی

reza hedari

عضو جدید
سلام باتشکر از شما دوست عزیز؛اگه لطف بفرمایید جزوء خوردگی فلزات در صنایع نفت و کنترل فرآیند ها رو بذارید. باتشکر(صلوات)

حسین72

عضو جدید
جزو های خود را سفارش دهید و فردا از همین تاپیک ان را دانلود کنید , ما خدمتگزار شما هستیم(کاملا رایگان...بهاء=صلوات)
اول از جزوات مهندسی بهره برداری که خودم تشخیص میدم کاملترین و بهترین است اپلود میکنم.
با تشکر از پترومن
جزو مهندسی بهره برداری مهندس لیاقت(کاملا فارسی-221 صفحه , تایپ شده می باشد.)

جزو مهندسی بهره برداری دکتر علیزاده نوشته دوست خوبم مهندس جابر طاهری(کاملا فارسی -106 صفحه , تایپ شده می باشد.)
متاسفانه این فایل حجمش 16 میگابایت بود که حتی اگر به صورت smaleast هم زیپش کردم باز حجمش 11 مگابایت بود که متاسفانه نمیتونم هر بار بیشتر از حجم 10 مگابایت اپلود کنم در این سایت.
سعی میشود تمامی جزوات و کتب مهندسی نفت و مهندسی شیمی و علوم پایه را ساپورت کنیم.

سلام اگرامکانش هست جزو زمین شناسی نفت وعمومی دکترربانی رو هم بگذارید متشکرم

man1376

عضو جدید
ممنون از زحمتتون اگه میشه جزوه دکتر مسیحی مخزن2 رو میخوام ممنون

saeedafra

عضو جدید
با سلام
لطفا در صورت امکان از کویل تیوبینگ هم جزوه یا مقاله ای قرار دهید
با تشکر

ali30589

عضو جدید
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
کتاب {{{بازرسی مخازن تحت فشار}}}} نشر آفتاب شرق را میخواستیم تهیه کنیم در صورت امکان شماره ناشر یا محل تهیه را میخواستیم
واقعیت امر دانشگاه این ترم واحدهای بازرسی مخازن تحت فشار و مخازن ذخیره را دادند تدریس کنم تا الان تدریس نکردم مشکل منابع فارسی هستش
اگر لطف کنید جزوه ای را هم که مطابق سرفصل باشد معرفی کنید یا منابع خاصی ممنون میشویم
با تشکر قادری

آخرین ویرایش توسط مدیر:

تهمینه .

عضو جدید
سلام تورو خدا کسی کمک من بکنه جزوه های زیر میخوام فوری برای ارشد مهندسی مخزن میخوام بخونم 5ماه وقت دارم.جزوه های دکتر شادی زاده وخواص سیالات بهترین استاد وخواص سنکگ وزبان تخصصی ومبانی حفاری برای گرایش مخازن

plamber

عضو جدید
جزوه طراحی دستگاه های تبادل حرارتی و جرمی برای دانشگاه های تهران (یا ازاد یا دولتی) یا جزوه کامل باشه ممنون

sadeghshahabi

عضو جدید
سلام.یک جزوه یا یک شرح کار از آزمایشگاه های مناطق عملیاتی فلات قاره می خواستم.چه آزمایش هایی بر روی نمونه نفت ها انجام میشه و شرح کار هم میخواستم.با تشکر

بالا