جزوه های کلاس های کنکور اساتید برتر برای آمادگی ارشد

amir3620

عضو جدید

amir3620

عضو جدید
پسوردش مشكلي نداره ?احتمالا اشتباه مي زني؟ worldapril-lib.blogfa.com

power4ever

عضو جدید
موضوع : فیلم حل سوالات کنترل موسسه بینش توسط دکتر شیرین آبادی قسمت 1

حجم: 252 مگابایت
دانلود فیلم حل سوالات کنترل موسسه بینش توسط دکتر شیرین آبادی قسمت 1
www.bargh-sanat.ir
دانلود سوالات کنترل
قابلیت مطالعه آنلاین: ندارد
تعداد صفحات: صفحه
تعداد: 2فایل
نوع محتوا: فیلم
اعتبار:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
ببخشید چرا دانلود نمیشه؟ فک کنم لینش ایراد داره! میشه چکش بکنید؟
پست آخر رو کنترل کردم موردی نداره.

اگه لینک دانلود فعال نمیشه یکبار هم لینک دانلود رو در دانلود منیجر خودتون کپی کنید.

power4ever

عضو جدید

masoudyasar

عضو جدید
با صحبت ها و پیشنهادات جناب paydar91 ب شدت موافقم.. اغا توروخدا ب فکر ما شهرستانی ها هم باشین.. دوستانی که الان دارن با همین اساتید واحد پاس میکنن چه کنترل و چه سایر دروس باور کنید اگه همچین لطفی در حق بچه های این انجمن بکنید از چشم خدا دور نمیمونه ماهم همیشه دعاگوتون هستیم.. ضمنا من جزوه کنترل شیرین ابادی رو دارم ک اونجور تو جزوه نوشته شده برا سال 90 هست..
ضمنا اقای aminvo این جزوه سیگنال مهندس کهن که تو وبلاگتون گذاشتین فایلش مشکل داره من دانلود کردم اما با هیچ نرم افزار پی دی اف خونی باز نمیشه و ارور میده لطفا بررسی کنید.. تشکر

سلام مهندس با sumatra pdf باز می شه
http://filehippo.com/download_sumatrapdf

با adobe رمز گذاشتن adobe reader و sumatra باز می کنه

آخرین ویرایش:

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستان من چند صفحه از جزوه سال 92 کنترل دکتر شیرین آبادی مال سال 92 رو واستون میذارم که کیفیت جزوه رو ببینید. بدلیل اینکه تعداد صفحات زیاده حدود 1000 صفحه و بدلیل عدم دسترسی به اسکنر و نبود وقت کافی از گذاشتن کل جزوه معذورم ببخشید. ولی کسیکه توی تهران باشه میتونه شماره مسئول چاپ و تکثیر خواجه نصیر رو بگیره تا دوستان با تماس با انتشارات جزوه رو سفارش و از طریق پست دریافت کنند.

http://8pic.ir/images/twd74tuutcoodtdf99qs.jpg

http://8pic.ir/images/9porwcxgc9j20z2sf6ky.jpg

http://8pic.ir/images/1yhhwtptuc4ke7iq2eaz.jpg

Armin-Z

کاربر ممتاز
واقعا سه عکسی که گذاشتید بیان از کیفیت مطالب جزوست اما اکثر مطالبش تو کتاب رضایی هست :D شماره انتشارت دانشگاه خواجه نصیر بدید تا جزوه کنترل و سیگنال شیرین آبادی بگیریم.
جزوه مدار کهن هم کسی داره؟
یکی از دوستان کنترل تقوی گذاشته بود! اگر جزوه کاملش موجود است... کی حوصله داشته با چند رنگ این همه مرتب بنویسه؟!!!!!!!!!!!!!!!!
اگر کسی جزوه الکترونیک لطیفی سال 92 دارد خریدارم!
ممنون

آقا، دوستان، بچه ها، عزیزان .... انقدر وسواس به خرج ندید!!! قول بهتون میدم کاملترین جزوه شیرین آبادی هم پیدا کنید با یه کتاب کنکوری کنترل شاید 10-20% نهایتش تفاوت داشته باشه! اما به جای این کارا خوندن خودتون رو سعی کنید روش درستش رو پیدا کنید!!!
این همه تاپیک به اسم انتخاب منابع و جزوه و ... داریم ولی یه تاپیک به اسم "روش صحیح مطالعه" نداریم!!! انقدر همه چیو گردن منابع نندازید! همین آقای شیرین آبادی که خودم به شخصه بهترین استاد کنترل میدونمشون، کلی شاگرد ازشون میشناسم که در حد 0 زدن... چرا؟! چون خوب نمیخوندن! چون تمرینایی که استاد میداد رو حل نمیکردن، با کلاس پیش نمیرفتن...
یه جزوه ای کتابی چیزی که باهاش حال میکنید انتخاب کنید... یا علی... شروع کنید... من مطمئنم غیر ممکنه با هر منبعی که انتخاب میکنید اگه خوب بخونید زیر متوسط اون درس بزنید... یعنی بدترین حالتشو گفتم...
اینجوری که بچه ها پیش میرن تا شب کنکور دنبال تهیه منابع هستن...

پ.ن.: اون جزوه مدار تقوی که دیدید جزوه آماده ای هست که خودشون به بچه های کلاساشون میدن، در واقع سر کلاس تدریس میکنن و بچه ها فقط گوش میدن، رفتن خونه جزوه ها رو از سایتشون دانلود میکنن...اینم بگم که توی سایتشون خوندم که از اینکه جزوه ها به دست بچه های غیر از کلاسشون برسه ناراضی هستن... حالا خود دانید...

amir3620

عضو جدید
سلام دوستان كسي جزوه امار محبي كيا ويژه برق رو داره اپلود كنه

Paydar91

کاربر ممتاز
جزوه ای که در صفحه قبل قرار دادید برای چه سالی هست؟

منظورشون از 3 کتاب چی بوده؟

منظورشون کتاب تست های تالیفی ایشون بوده..یه کتاب نارنجی... دو جلد دیگش هم که مربوط به مدار یک و دو هستش...

masoudyasar

عضو جدید

s.alipour

عضو جدید
دوستان سلام.من جزوه ی دست نویس ریاضی مهندسی دکتر کریمی رو دارم که مال تابستان 92 هست بعلاوه ویس کلاسهاشم دارم و میخوام در اختیار بچه ها بذارم استفاده بکنن.فقط اسکنر ندارم و حجم ویس ها هم خیلی زیاده در حد 4گیگ.اگه دوستان مایل باشن فک کنم تنها ترین راه ارسال از طریق پست هست.هرکی خواست فقط هزینه پست رو بده براش ارسال بکنم.اگه راه بهتر در نظر دارین پیشنهاد بدین.
البته خالی از لطف نیست بدونین که جزوه های سال 90 که تو سایتها هست بدون کوچکترین تغییر در 92 هم ارائه شده است."خود استاد کریمی گفتن که وقتی تغییری در سوالهای کنکور بوجود نمیاد لزومی برای تغییر جزوه وجود نداره.مرسی

mahdi_ml

عضو جدید
سلام..........
دوستان آقای کهن توی بخش پرسش و پاسخ سایت آقای بخشی گلستانی گفتن که جزوه ایشون رو داخل سایت قرار ندین....
البته ظاهرا آقای تقوی هم مخالف اینکار هستند....

Paydar91

کاربر ممتاز
با توجه به اینکه اقای کهن گفتن راضی نیستن من هم پستمو پاک کردم.

دوست من ممنون که خبر دادی منم جزوه رو پاکش کردم.
الان یه سوال برای من پیش اومد؟؟ یعنی کسانی که از اون سایت اون جزوه رو می خرند ایشون راضی هستند؟؟

aminvo

عضو جدید
آقای کهن همین حقی ندارند که به فردی بگند جزوه که خودت سر کلاس نوشتی و از برداشت های خودت سر کلاس من هست را به دوستت نده!!!
اگر مثل مهندس تقوی جزوه آماده دانلود به دانشجویان می داد قبول چون جزوه آماده و کامل دست نویس خود ایشون هست ولی کسی که خودش سر کلاس جزوه می نویسه، یعنی مسئولیت اشتباه نوشتن و اصلا غلط نوشتن را هم پذیرفته.
جزوه را من نوشتم و حق هم دارم که به دوستم هم بدم به هیچکس هم مربوط نیست.
تفاوت تا کجا واقعا!!! اون عکس العمل کار زرگر نسبت به جزوش و این هم عکس العمل کهن.
البته این را هم اضافه کنم که من اصلا از جزوه ایشون استفاده نمی کنم و فقط برای فصل اول برام کاربرد داشت.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
صاحب جزوه نویسنده جزوه هست و هیچ کس دیگه ای نمی تونه در این مورد ادعایی داشته باشه.

البته بعضی از این سایتها هستن که از منابع رایگانی مثل ما جزوات و سوالات رو جمع آوری می کنند و برای مردم بدبخت چند هزار تومن می فروشن و بعضا هم ادعاهای بیشتری هم دارن.

بعضی اساتید که موافقت خودشون رو اعلام کردن، بعضی ها رو هم ما اطلاع نداریم ولی در کل جزوه ای که توسط یه فرد نوشته شده متعلق به اون فرد هست و به هیچ کس ربطی نداره که فرد برای استفاده عموم قرار میده و یا نه.

amir3620

عضو جدید
به هرحال اين جزوات از طريق دوستاني كه اين كلاسها رو شركت كردند منتشر شده و مولف اون خود شان هستند وفكر نمي كنم نياز به اجازه داشته باشه اگه نياز به اجازه داشت اين همه سايت اين جزوات رو نمي فروختن ... مگه ميشه جزوه اي كه خودت نوشته حق نداشتي باشي در اختيار ديگران قرار بدي پس اساتيدي كه از روي كتب هم جزوه نوشتن هم بايدازمولفان اون اجازه بگيرن؟ البته اين نظرات شخصي منه؟

power4ever

عضو جدید
دوستان استاد کهن استاد بسیار با شخصیتی هستن درست نیست بگید فلان استاد نظرش یه چیز دیگست یکی دیگه نظرش یه چیز دیگه
استاد کهن هم که رضایت کامل از نشر جزوش داده
از طرفی نظر من اینه نیایم خودمون رو گول بزنیم که چون ما جزوه رو نوشتیم پس رضایت استاد اهمیتی نداره اگه اینطوره منم کتاب فلان استاد رو کپی میکنم خودم یه کتاب میدم
در کل صدای وجدان بهترین راهنماست اگه وجدانتون مشکلی نداره پس حله

آخرین ویرایش:

aminvo

عضو جدید
^^^^
دوست عزیز شما دوران دانشگاه جزوه را به دوستت می دادی کپی کنه و دوستی هم تقاضا می کرد که جزوه را کپی کنم ولی هیچ کس تقاضای کپی کتاب را نمی کنه چون نه به صرفه هست نه عاقلانه.
شما اگه پاسخی را توی کتاب اشتباه بود توی امتحان بنویسی می تونی برای استاد دلیل بیاری ولی نمی تونی بگی توی جزوه دوستم این طوری نوشته.
در کل مقایسه کتاب با جزوه کار اشتباهی هست

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

بالا