جزوه های ارشد (دست نویس خودم)

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نام خدا
ایشالا سه تا از جزوه هام رو که این ترم و ترم مهر نوشتم میذارم اینجا
دوستان بخونن استفاده کنن.به نظر خودم جزوه های خوبی شدن.نه اینکه من کار خاصی کرده باشم.اساتید خیلی خوب بودن
.
.
دست خطم زیبا نیست اونجوری.ولی خوانا می نویسم و تمیز
.
.
نکته ای که هست اینه که بهر حال ممکنه اشتباه و اشتباهاتی هم داشته باشن.
حالا یا استاد مطلبی رو اشتباه گفته (ناخواسته) یا من بد فهمیدم.بهر حال پای ضعف استاد ننویسین
.
.
متاسفانه من ی کم دیر متوجه قلق نوشتن جزوه شدم
مثلا پروفسور نازکدست سر کلاسش اصلا نمیرسی بنویسی همه چیو.خیلی خیلی نکته تو حرفاشون هست
به همین خاطر بعد از جلساتی به بعد اومدم از روی وویس ایشون که تو کلاس ضبط میکردیم، نوشتم که اینجوری خیلی بهتر شد
.
.
این جزوه ها فقط منحصر به ارشد نیست.یعنی مطالبش جوریه که حتی دانشجویان کارشناسی هم میتونن استفاده کنن.ولی خب مطالب جدیده براشون (شاید بیش از نود درصد مفاهیم و توضیحات) و تو کارشناسی نخوندن
خیلی مطالب زیبا و کاربردی بویژه در بحث پروژه دانشجویان کارشناسی ارشد هست...ضمنا بدرد کنکور دکتری هم میخوره
.
.
متاسفانه حجمشون ی مقدار بالاست.مثلا 300 مگ.اخه برای اینکه با کیفیت بشن عکسا مجبور شدم با گوشی مدل بالا ( که ما نداریم خودمون!) عکس بگیرم
به فایل زیپ هم تبدیلش کردم ولی فایده ای نداشت
.
.
امیدوارم دوستان استفاده کنن
.
.

آخرین ویرایش:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جزوه درسی " خواص مهندسی پلیمرها "

پروفسور حسین نازکدست

مباحث این جزوه:

1- مقدمه

2- تحلیل تنش و کرنش ( stress and strain analysis )
( تعریف تنش - تنشهای وارد به جسم - دایره موهر و طریقه رسم آن - stress optical low )

3- رفتار ویسکوالاستیک جامدات پلیمری
( ویسکوالاستیک خطی و تستهای مربوط - اصل بولتزمن - اصل انطباق زمان و دما - ویسکوالاستیک غیرخطی - تنشهای متغیر )

4- کامپوزیتهای ذره ای ( Particulate Composite )

5-مطالعه رفتار چقرمه ( Ductile Behavior )
( yielding criterion )

6-مطالعه مکانیک شکست ( Fracture Behavior )
( تئوری گریفیت - روش اندازه گیری Gc - روش فاکتور شدت تنش - small scale yielding )

7- failure و عوامل تغییر رفتار از چقرمه به شکننده

8- ( ESCR ( Enviromental Stress Cracking Resistance

9- مکانیک رابرها ( Mechanics or Rubber )
( مکانیزم های تعیین هیسترسیس - روشهای اندازه گیری انرژی شروع ترک در الاستومرها )

10- خستگی ( Fatigue )

11- Tribology ( اصطکاک - فرسایش )
.
.
.
.
روش درس دادن ایشون بصورتی هست که جسته و گریخته هم گاهی مباحثی رو مطرح میکنن.
این زیرمطالبی هم که نوشتم، اینجور نیست که صرفا فقط همینا باشن.اینا دسته بندی کلیه
.
.
تو جزوم هم دوستان با مداد و خودکار ی چیزایی رو اضافه کردن
.
.
.
دانلود

آخرین ویرایش:

مرغی

عضو جدید
دست شما واقعا درد نکنه من دانلود کردم و تقریبا 15 صفحه ی اولش رو خوندم بسیار ممنون . اگر بازهم داشتید جزوه راجع دروس بزارید مطمعن باشید استفاده میشه .:smile:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دست شما واقعا درد نکنه من دانلود کردم و تقریبا 15 صفحه ی اولش رو خوندم بسیار ممنون . اگر بازهم داشتید جزوه راجع دروس بزارید مطمعن باشید استفاده میشه .:smile:

سلام
خواهش میکنم
متاسفانه دوتا جزوه دیگم دست کسیه و هنوز بهم نداده

sanaz22

عضو جدید
سلام من نمیتونم دان کنم باز نمیشه
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sanaz22

عضو جدید
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
کسی جزوه اصول پلیمریزاسیوهن داره من نمیدونم چی بخون

sajad.MG

عضو جدید
دستت نکنه اقا سعید عالی بود جزوت فقط صفحات 25و26 و 55و 56 جزوت افتاده بود اگه میشه اونارم بذار مرسی

بالا