**جزوه های آزمون ارشد معماری**

ساغر.بلوچ

عضو جدید
بچه ها من از یه منبع 100% درست شنیدم که دکتر گلابچی داره یه کتاب حجیم بیرون می ده، البته ظاهرا قراره مهر بیاد بیرون ولی اونطور که دوستم می گفت کلاً فاز کتابش متفاوته و داره با یکی دیگه از دانشجوهاش می نویسه. ظاهرا اینطور که پیداس باید از الان خودمون رو اماده کنیم. دوستم بهم گفت که کتابای اصلی رو بخونین که کتاب جدیدش چاپ شد فرصت داشته باشید مطالعش کنید

SaM.J.D

عضو جدید
بچه ها این بخشی از جزوه دکتر متدین هست که استاد جوانی اونو برای بچه های کنکور کاملش کردند، فقط چون دوست من دو سال پیش شاگردش بود این بخش رو ازش داشت، اگه کسی کاملش رو داره حتماً بذاره. در ضمن جزوه اش رو هم دوستم داره، دست نویسه قول داده دستم برسونه، دستم رسید براتون عکس می گیرم می ذارم، دو سال پیش که مرکز معماری بود، میگه از جزوه ایشون 6 تا سال عیناً اومده بود، اینی که اینجا گذاشتم خیلی خیلی خوبه، کاش کاملش رو پیدا کنید.

مشاهده پیوست Memari Eslami - Dr Motadayen.pdf

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
بچه ها این بخشی از جزوه دکتر متدین هست که استاد جوانی اونو برای بچه های کنکور کاملش کردند، فقط چون دوست من دو سال پیش شاگردش بود این بخش رو ازش داشت، اگه کسی کاملش رو داره حتماً بذاره. در ضمن جزوه اش رو هم دوستم داره، دست نویسه قول داده دستم برسونه، دستم رسید براتون عکس می گیرم می ذارم، دو سال پیش که مرکز معماری بود، میگه از جزوه ایشون 6 تا سال عیناً اومده بود، اینی که اینجا گذاشتم خیلی خیلی خوبه، کاش کاملش رو پیدا کنید.

مشاهده پیوست 157127

لینک زیر جزوه معماری اسلامی ۲ دکتر متدین هستش میتونید دانلود کنید.
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...رشد-معماری**?p=4275173&viewfull=1#post4275173

Sahar.Pirozmanes

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطالعات موردی کتاب نانو-دکتر سروشنیا

مطالعات موردی کتاب نانو-دکتر سروشنیا

اینم مطالعات موردی کتاب نانو از استاد گلم دکتر سروشنیای عزیزم. بچه ها خودم حجم فایلا رو کم کرم که قابل اپلود باشه. به قول آقاپسرا حالشو ببرین تا ببینم دیگه چی برای میفرسته

پیوست ها

• Nano-2nd part-.pdf
    480.2 کیلوبایت · بازدیدها: 8

Sahar.Pirozmanes

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اینم سوالات پایان ترم ترم قبل درس سازه های نو تو دانشگامونه که ای کاش ترم قبل داشتمشون:D فقط برا اینکه آقای «کپی+پیست» معروف نره اینا رو به نام خودش کپ بزنه روش یه بگراند انداختم. ببخشید که یه کم سنگینه. بابام دراومد تا اپلود کردم. تازه یه بارم وسطش پرید:cry:

پیوست ها

• Final Exam of Adv. Str. II of 91-92 1st term.pdf
    7.4 مگایابت · بازدیدها: 0

Sahar.Pirozmanes

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالای امتحان پایان ترم مدیریت و تشکیلات کارگاهی

سوالای امتحان پایان ترم مدیریت و تشکیلات کارگاهی

سلاااااااااااااااممممممممممممممممممم. ببینین کی اومده! سحر خانوم اومده. دستش خیلی پر نیست. ولی خالی خالیم نیست. امروز اومدم برا بچه مدیریتیا با سوالای پایان ترم قبل. استاد گفت جزوه جزییات ارتقارو پیداش نکرده ولی قول داد حتما بزودی بفرسته برام. سارا خانوم داشتیم؟:exclaim: پا تو کفش ما؟:biggrin: ولی یه خبر عالی دارم براتون. به استاد الکی گفتم خیلی شما خوشحال شدین بابت جزوه ها. گفتش اگر هرکسی مشکل داشته باشه من در حد وقت و سوادم میتونم سوالاشونو جواب بدم. شما (من) سوالاشونو جمع کن برام بیار تا من جواب بدم البته تا اونجایی که میرسم و وقت دارم.:w40:

پیوست ها

• PM Final Exam of Chariaty 91-Day.pdf
    3.7 مگایابت · بازدیدها: 1

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
اينم يه جزوه ديگه دوستان عزيز راجع به بناهاي جديد و معروف دنيا و ويژگي ها (با تشكر از آقاي مهندس سينا شريفي):
اطلاعاتش تو كمتر كتابي پيدا ميشه و نمونه هاي جديديه........

http://s4.picofile.com/file/7828948488/banahaye_maroof.pdf.html

رمز:1234

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم لینک دانلود این جزوه ها بعلاوه کتاب زیباشناسی
مبانی نظری دکتر رییسی
مبانی نظری حجت(معرکه ست واسه درک)
معماری معاصر دکتر خوشنویس
معماری معاصر دکتر رییسی
جزوه طراحی ساختمان در برابر زلزله
جزوه سیستمهای ساختمانی گلابچی