جزوه درسی رشته های کشاورزی

یا مهدی(عج)

عضو جدید
بچه های رشته ای کشاورزی از همه تقاضا دارم جزوه ای که برای ارشد دارن بزارن اینجا بقیه بچه هاهم استفاده کنن به خاطر خدا شاید کسی پول ندارد بخرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
بچه های رشته ای کشاورزی از همه تقاضا دارم جزوه ای که برای ارشد دارن بزارن اینجا بقیه بچه هاهم استفاده کنن به خاطر خدا شاید کسی پول ندارد بخرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این جزوه ها معمولا روی کاغذه، بعید میدونم فایل دیجیتالش گیر بیاد!

farahzadi63

عضو جدید

من با کتاب خوندم، کتابهای دیباگران تهران منبع خوبیه......موفق باشید

sourena.agri

عضو جدید

سلام
ببین یا مهدی ( عج) ، یه راه هائی داری . مثلا چند نفری بشین و بری تو این سایت ها ، و جزوه استاد ها رو بخری . و بعد بین خودتون بچرخونید و کپی کنید . کل جزوه های ارشدش هم میشه حدوده 100 تومن که اگه 5 نفر باشید میشه نفری 20 تومن .
من رشتم بیو نیست و جزوه هاش رو ندارم اما واسه ارشد زراعت یه چند تایی دارم اگه کسی خواست بگه تا بدم کپی کنه و برگردونه . اما 2 تا نکته رو واسه جزوه هام بگم :
1: پول کپی کردن با اصلش زیاد فرق نمیکنه (اگه از سایت بخرید )
2: خیلی من روش مطلب نوشتم و زیرش خط کشیدم و .... ( کلا شلوغ پلوغه )

بالا