جزوه تحليل پوششي داده ها

riyazidan

عضو جدید
سلام چه تالار فعالي خوش به حالتون من سوالم رو تو تالار رياضي هم عنوان كردم كسي جواب نداد شايد تو اين تالار كسي بتونه كمك كنه .در مورد مفاهيم اوليه تحليل پوششي داده ها جزوه اي هست يا يك كتاب خوب غير لاتين اگه ميدونيد لطفا معرفي كنيد

businessman

عضو جدید
والا دکتر آریانژاد در کتاب برنامه ریزی خطیش تو یه فصل بهش پرداخته ولی زیاد نیست.

mohsenlatifi

عضو جدید
سلام چه تالار فعالي خوش به حالتون من سوالم رو تو تالار رياضي هم عنوان كردم كسي جواب نداد شايد تو اين تالار كسي بتونه كمك كنه .در مورد مفاهيم اوليه تحليل پوششي داده ها جزوه اي هست يا يك كتاب خوب غير لاتين اگه ميدونيد لطفا معرفي كنيد
کتاب دکتر جهانشاهلو چاپ شده می تونی ار دانشگاه علوم تحقیقات بخری

nazanin p

عضو جدید
سلام دوستان من شدیدا نیاز به یه جزوه از تحلیل پوششی داده ها دارم حالا استادش زیاد فرقی نداره. ولی اگه دکتر حسین زاده یا علیرضایی باشه که خیلی عالی میشه.
راستی اون کتاب دکتر جهانشاهلو رو میشه دانلود کرد؟
از کمکتون متشکرم

سلام دوست عزيز من شاخه تحصيلي ام تحليل پوششي داده ها است شما مي توانيد جزوه مربوطه را با نام جزوه دكتر جهانشاهلو تهيه كنيد كه براي مقدمات اساسي بسيار خوب است

rahmatinia

عضو جدید
من تمامي جزوات دكتر حسين زاده و دكتر جهانشاهلو را دارم اما به صورت جزوه است و نمي توان آن را فرستاد

سلام خانم ایروانی
در صورت امکان جزوات دکتر حسین زاده را می خواستم
حالا به هر طریقی که برای شما امکان ارسال وجود دارد
ایمیل یا پست

azam.ka

عضو جدید
من تمامي جزوات دكتر حسين زاده و دكتر جهانشاهلو را دارم اما به صورت جزوه است و نمي توان آن را فرستاد

سلام خانم ایروانی
با عرض شرمندگی منم جزوات دکتر حسین زاده ودکتر جهانشاهلو رو میخوام هر جوری که واسه شما ممکنه(ایمیل،یا پست)،ایا شما حل تمرین های کتاب DEA ترجمه دکتر سید علی میرحسنی رو دارید؟این ترم DEAدارم به شدت هم درگیرم.
با تشکر

rokhan

عضو جدید
با سلام
ببخشید می خواستم ببینم شما توانستیر جزوات آقای جهانشاهلو را از خانم ایروانی بگیرید؟؟؟

rokhan

عضو جدید
با سلام
ببخشید می خواستم ببینم شما توانستید جزوات آقای جهانشاهلو را از خانم ایروانی بگیرید؟؟؟

بالا