جزوات ارشد تبدیل انرژی

shahrameng

کاربر فعال
[h=2]جزوات ارشد تبدیل انرژی[/h]
دوستان عزیزی که ارشد میخونن لطفا اگه جزوه دارن برای بقیه دوستان به اشتراک بذارن یا لینک دانلودشو قرار بدن....لطفا
نمونه این تاپیک برای طراحی کاربردی وجود داره که در ترم 1 من بسیار مفید بود

shahrameng

کاربر فعال
دوستان اگه کسی جزوه و یا کتاب در خصوص درسهای انتقال حرارت جابجایی و انتقال حرارت هدایتی در دوره ارشد داره ممنون میشم لینکشو بذاره

asgar33

عضو جدید
شما ارشد میخونین ؟میشه درمورد رشتتون یعنی تبدیل انرزی بهم بگین؟بازار کار و تفاوت ان با سایر گرایشات

adelante640

عضو جدید
رشته سخت....عجیب...جالب.......وضیعت کار 0 .... کار با همان لیسانس میتونی کار انجام بدی.....پول فوق هم میگیری....

فقط دهان پر کنه......

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
فارسی پیشرفته حرارت فارسی هولمن ترمو فارسی ون وایلن برنامه ریزی ریاضی لیورمن تحلیل سیستم اقتصادی نداری؟ کارنامه دکتری ازاد چی؟
درود.درخواست کتاباتون خیلی مشخص نیست.با فاصله بنویسید شاید بشه کمک کرد.کارنامه دکترای آزاد ندارم ولی در کنکور سال پیش شرکت کردم .دنبال چه اطلاعاتی هستید؟

shahrameng

کاربر فعال
سلام من کتاب زیر و حل تمرینشو احتیاج دارم اگه ممکن برام بفرستید و یا لینکشو بزارید همه لینک های سایت یا خرابن و یا قابل دسترس نیستند فکر کنم فورشیر الان از همه بهتره
با سپاس فراوان
shahrameng@yahoo.com

convection heat transfer by adrian bejan

shahrameng

کاربر فعال
سلام من کتاب زیر و حل تمرینشو احتیاج دارم اگه ممکن برام بفرستید و یا لینکشو بزارید همه لینک های سایت یا خرابن و یا قابل دسترس نیستند فکر کنم فورشیر الان از همه بهتره
با سپاس فراوان
shahrameng@yahoo.com

convection heat transfer by adrian bejan

سلام دوستان کسی میتونه این کتاب رو دانلود کنه حل تمرین انتقال حرارت جابجایی بیجن
من نتونستم و شدیدا نیازش دارم
http://ebookee.org/-request_ebook-so...n-_154849.html

shahrameng

کاربر فعال
سلام وخیلی ممنون از کتاب ترمو پیشرفته که برا دانلود گزاشین اما اولیه دانلود نمیشه بازم مرسی مهندس جان