جرا مکانیک را انتخاب کردید ؟

faryade_sokooot

عضو جدید
سلام دوست عزیز .اول خودت:biggrin:;)

باشه اول خودم :D من خیلی وقته عاشق رشتم هستم از بچگی از همون دوران راهنمایی هم متوجه شدم که مکانیک کارش فقط تعمیر ماشین نیست :biggrin: خلاصه دروغ نمی گم دوران بچگی از اسم مهندس مکانیک هم خوشم میومد .خلاصه وقتی رفتم دانشگاه شدت علاقم خیلی بیشتر شد نسبت به این رشته البته قبل از انتخاب رشته در مورد مکانیک تحقیق کردم و با توجه به علاقه قبلی وارد این رشته شدم :redface:

wisdom steering

عضو جدید
سلام خدمت تمامی دوستان سریع می رم سر اصل مطلب چرا مکانیک ؟؟؟:que:
سلام. من اتفاقی اومدم تو این رشته.:redface: البته از دوره دبیرستان از این رشته بدم نمیومد ولی چون رشته ای غیر از مکانیک قبول نشدم:cry: و حس دوباره خوندنم نداشتم مکانیکی شدم:w11:

lubia

عضو جدید
مکانیک

مکانیک

سلام
آقا از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون ما از روی کل کل بازی و کم کردن روی دخترای فامیلمون رفتیم مکانیک. البته الان نسبت به رشتم شناخت بیشتری دارم و واقعا رشتم رو دوست دارم.

farzin_1990

عضو جدید
سلام خدمت تمامی دوستان سریع می رم سر اصل مطلب چرا مکانیک ؟؟؟:que:
سلام. به نظر من مکانیک رشته ایه که توش میتونی پیشرفت کنی و راه های زیادی برای بالا رفتن هست. مکانیک کاربردی ترین رشته توی زندگی هستش هر چیزی که می بینیم به مکانیک مربوطه پس توی خیلی از ضمینه ها میتونیم فعالیت کنیم
مکانیک یه دنیاست نه فقط یه رشته;)

farzin_1990

عضو جدید
به نظر شما یه دانشجوی مکانیک بجز درسهای دانشگاه چه فعالیت دیگه ای میتونه انجام بده؟

faryade_sokooot

عضو جدید
به نظر شما یه دانشجوی مکانیک بجز درسهای دانشگاه چه فعالیت دیگه ای میتونه انجام بده؟
یکی از بهترین کارهایی که می تونه بکنه بازدید از خط تولید کارخونه هاس دیگه بگم نرم افزار یاد بگیره :smile: فعالیتهای علمی بکنه .خلاصه کلی کار می تونه بکنه :cool:

ali.mehrkish

عضو جدید
mechanics is everything...

mechanics is everything...

با جمله ای از یک مکانیک دوست که مراحل عرفان رو در مکانیک طی کرده شروع میکنم...
mechanics is everything....
هر چی فکر می کنم نمیفهمم چرا مکانیک نه؟؟؟؟؟....
شما خودت 2تا دلیل مکانیک پسند بیار که چرا مکانیک نه؟؟؟؟؟
این قدر این سوال غیر قابل درکه که نمیدونم چی بگم...
امیدوارم همه ی ما به این مراحل عرفانی برسیم که تکرار کنیم:

seyyedi

عضو جدید
دوستان سلام
فکر کنم من هم باید به جمع مکانیکی ها بپیوندم
من که پیش دوستان هیچی نیستم
ولی خوب بنده به هوافضا علاقه داشتم و دارم
بعدش هم مکانیک
مکانیک مثل خمیریه که باید توی صنعت شکل بگیره و چون این قابلتی انعطافش بالاست خیلی پرکار و درآمده
منم از این انعطافش خوشم اومد و انتخابش کردم
الان هم شبانه باهنر کرمان قبولش شدم
اومدم اینجا از دوستان یاد بگیرم
علی علی

sk1382

عضو جدید
يه خوبي كه مكانيك داره تقريبا هر جا بخواد ميتونه بره و زمينه كاري خيلي بالايي داره مخصوصا سيالاتش كه از نفت و پتروشيمي و گاز بگير تا سازمان آب و فاضلاب و انواع و اقسام كارخونه و هر چي كه فكرش كني

aliiagh

عضو جدید
وا... ما دیدم بقیه میگن خوبه. ریاضی و فیزیکمون که بقیه میگفتن خوبه. حال و حوصله هم که نداشتیم تحقیق کنیم درباره رشته بقیه گفتن برو مکانیک. واسه بعد از دانشگاه هم ببینم بقیه چی میگن یه کاریش میکنیم ♥♥♥♥

maryam72

عضو جدید
با جمله ای از یک مکانیک دوست که مراحل عرفان رو در مکانیک طی کرده شروع میکنم...
هر چی فکر می کنم نمیفهمم چرا مکانیک نه؟؟؟؟؟....
شما خودت 2تا دلیل مکانیک پسند بیار که چرا مکانیک نه؟؟؟؟؟
این قدر این سوال غیر قابل درکه که نمیدونم چی بگم...
امیدوارم همه ی ما به این مراحل عرفانی برسیم که تکرار کنیم:
mechanics is everything
;)

MILA.S

عضو جدید
من ارشد صد در صد عوض میکنم....مدیریت میخوام کتاباشام سال دیگه میگیرم قشنگ بخونم...

mohsenjigar2002

عضو جدید
من وقتی اومدم مکانیک اصلانمیدونستم مکانیک چی هست!! ولی وقتی اومدم و مکانیکی شدم خدایی عاشق این رشته شدم و دیگه هیچی رو بجز این رشته قبول ندارم!!!

Silence92

عضو جدید
کاربر ممتاز
از برق متنفر بودم، اومدم مکانیک...عاشقش شدم...خداروشکر
یکی از درست ترین تصمیمای زندگیم بود:)

black cavalier

عضو جدید
من یادمه موقع انتخاب رشته بین جامدات و سیالات چون جامدات ستاره دار بود گفتم حتمن کلاسش بیشتره انتخابش کردم=))
ولی عاشق مهندسی مکانیکم =;

pepper

کاربر فعال
من برق قدرت دوست داشتم

اما قسمتم مکانیک شد یه ذره هم پشیمون نیستم

اون موقع نسبت به مکانیک کور بودم

fooladfar

عضو جدید
من یکی که اشتباه کردم
آدم باید بره یکی از رشته های علوم انسانی
الان 10ساله که تو صنعت پیر شدیم