جباری حیا کن استقلالو رها کن ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای بچه ها مصاحبه مجتبی جباری رو شنیدید؟؟؟ واقعا بی شعور ترین بازیکنیه که به عمرم دیدم آدم مغرور فکر کرده چی شده واقعا به این نتیجه رسیدم که خدا خرو میشناخت که بهش شاخ نداد خوبه چند سال کلا مصدوم بود و کلا پول استقلال رو خورد و استراحت کرد اولین فصل که داره بازی می کنه درست و حسابی اینطور ادا در میاره ... متاسفم براش که فکر می کنه کارش درسته و حرفاش درسته همه بدن و خودش خوبه چنین بازیکنی مارادونا هم باشه بره گورشو گم کنه استقلال اینقد بزرگه که مجتبی جباری تو استقلال و تاریخش دیده نمیشه تنها کسی که نامش تا ابد تو استقلال مونده ناصرخانه که خودش تو سال 87_88 گفته بود استقلال برای قهرمانی آسیا نیاز به اخراج صادقی،طالبلو،جباری دارد ...
متاسفانم برای چنین بازیکنی که به جایی رسیده که استقلال رو تهدید می کنه کاری به مظلومی،کرار و ... ندارم مهم اینه که این آقا که ادعای حرفه ای بودنش میشه تو اوج لیگ در شرایطی که صدر هستیم و داریم خوب بازی می کنیم میاد گند میزنه تو وضعیت تیم بعد ادعای حرفه ای بودنش میشه به این آقا پول بدین خانوادش رو هم فراموش می کنه
فرهاد مجیدی چندین و چند سال تو اوج برای استقلال بازی کرد همه این مشکلات برای اونم بوده ولی اینقدر شعور داره که اینطور منت نذاره ولی این آقا دو تا بازی شده ستاره فکر می کنه که چه خبره من فکر می کنم الان باید تنبیهی بکننش که تا عمر داره فراموش نکنه جباری تا پایان فصل بازیکن استقلاله من جای فتح الله زاده باشم کل فصل مینشونمش رو نیمکت تا ببینم بدون استقلال چه غلطی می تونه بکنه آیا بازم کسی اسمشو صدا میزنه؟؟؟
حالم از بازیکنای بی تعصب بهم میخوره متاسفم برای بازوبند کاپیتانی و لباس استقلال که به تن این بنی بشر رفته
متاسفم که یه آدم بی سواد و بی شعور ادعای حرفه ای بودن می کنه ...
آقای جباری خواهشا دیگه برای استقلال بازی نکن استقلال اینقد بزرگه که حضور یا عدم حضورت ذره ای تاثیر نمیذاره تو تیم ...
بخاطر دو تا بازی یه بازیکن رو الکی نکنیم زیدان و روشو زیاد نکنیم

vahid.hp

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه....!!
حالا مگه چی گفته؟؟؟
بگو مام بفهمیم...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
لینک دانلود مصاحبه اش تو اینترنت هست ولی خلاصش این بود:
استقلال مربی نداره،تاکتیک نداره،مربی میشینه رو نیمکت تو تمرینات اصلا نمیاد تو زمین تا تمرین بده،برنامه نداریم،کار به جایی رسیده که یه عراقی واسه من شاخ میشه،اگه الان صدر جدول هستیم و خوب بازی می کنیم بخاطر مربی نیست و بخاطر خلاقیت فردی بازیکناس ... پول پاداش برد دربی رو ندادن، برنامه نداریم میریم دو ساعت تو سالن میدویم که یه عرقی کرده باشیم و اسمشو بذاریم تمرین فقط داره وقتمون تو باشگاه تلف میشه و ...
بی غیرت فکر کرده کی هست میلیارد میلیارد میگیره میگه عمرم داره تو استقلال تلف میشه این همه تماشاگر که فقط به عشق تیم و بدون چشم داشتی (کلی هم خرج میکنن و میان) بازی یه بی غیرت مثل تورو ببینن چی باید بگن؟؟؟

K.K.J

عضو جدید
همیشه همینجوری بوده...تا دو روز چک اش دیر پاس میشه میزنه به فاز چرت و پرت گویی و بی چشم و رویی!!!:mad:پول پرست بی غیرت!!!!

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بزرگترین اشتباه فتح ا...زاده خرید کرار بود.این بازیکن از لحاظ شعور زیر صفره.از عراق اومده اینجا بعدش هم ...
مظلومی باید هر دو رو اخراج میکرد.
با اینکه از قلعه نوعی خوشم نمیاد ولی فقط اون واسه این بازیکنا خوبه.شوتشون میکنه بیرون...

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگترین اشتباه فتح ا...زاده خرید کرار بود.این بازیکن از لحاظ شعور زیر صفره.از عراق اومده اینجا بعدش هم ...
مظلومی باید هر دو رو اخراج میکرد.
با اینکه از قلعه نوعی خوشم نمیاد ولی فقط اون واسه این بازیکنا خوبه.شوتشون میکنه بیرون...

نمیخوام کری بخونم ولی همون موقعی که جاسم کرار رو خریدین دلم به حال استقلال سوخت ... نمیدونم چرا باز با اینکه همه فهمیدن بازیکن عراقی به درد تیمای ایرانی نمیخوره بازم اینارو ول نمیکنن !
بی برنامه و بی انضباط تر از اینا خودشونن ... از هیچ کدوم از بازیکنای عراقی خوشم نمیاد نه از هوار نه عماد رضا نه کرار . هوار اولاش خوب بود ولی اخراش خراب کرد بعد از اون رفت استقلال و اونجا هم کاری نکرد و حالا هم ذوب ...

ولی کرار بدتر از هر دوشونه ... از وقتی تو تراکتور بود ازش بدم میومد یه خرده تماشاگرای تبریزی هواشو نگه داشتن فک کرده چه خبره ... تو بازی تراکتور با ما که به بازیکنای ما تیکه مینداخت اخر سرهم زد تو گوش داور !
وقتی با پادرمیونی مدیرعامل تراکتور جریمش بخشیده شد پررو بود پرروتر هم شد..

تو این ماجرا هم به نظرم اون بیشتر از جباری مقصره ...

sheys

عضو جدید
جباری هر چی دلش خواست گفت و آخر فقط یه جلسه محروم شد :biggrin::biggrin::biggrin:

این اتفاق نشون داد که واقعا مظلومی در استقلال هیچ کارس

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
جباری هر چی دلش خواست گفت و آخر فقط یه جلسه محروم شد :biggrin::biggrin::biggrin:

از اول هم معلوم بود همچین مهره ای رو که این روزا هم تو اوجه به این راحتی کنار نمیذارن ...

البته اگه وقت دیگه ای بود شاید بیشتر محرومش میکردن تا حساب دست بقیه بازیکنا بیاد ولی چون دربی رو انداختن 18 آذر ازش یه معذرت خواهی گرفتن تا به بهانه اون فقط یه جلسه محرومش کنن تا به بازی با پرسپولیس برسه...

کربلایی

مدیر بازنشسته
واقعیت اینه که از قلعه نوعی هیچ وقت خوشم نمیومده
چه وقتی در استقلال بود و چه حالا که در تراختوره
اما وقتی دو دو تا چهار تا میکنم میبینم سر قضیه کیانی کار درست رو انجام داده

البته نمیخوام کیانی رو با جباری مقایسه کنم...
ولی منظورم اینه که یک بازی جریمه و ... جباری رو بدتر خواهد کرد و این در دراز مدت به استقلال ضربه خواهد زد.
همچین بازیکنانی رو باید به شدت باهاشون برخورد کرد تا بقیه هم حساب کار دستشون بیاد

ولی از حق نگذریم برخی از حرفای جباری هم درسته، اما اون در جایگاهی نیست که این حرفا رو بزنه

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی منظورم اینه که یک بازی جریمه و ... جباری رو بدتر خواهد کرد و این در دراز مدت به استقلال ضربه خواهد زد.
همچین بازیکنانی رو باید به شدت باهاشون برخورد کرد تا بقیه هم حساب کار دستشون بیاد

ولی از حق نگذریم برخی از حرفای جباری هم درسته، اما اون در جایگاهی نیست که این حرفا رو بزنه

ایول منم همینو میگم ... میثاق هم چند وقت پیش یه کم کمتر ولی همین حرفارو به استیلی زد که از اون موقع کلا از ترکیب کنار گذاشته شده ...
اقا منم قبول دارم تو لیگ ایران بازیکن بیشتر از مربی تاثیر گذاره ( مگه ابراهیم زاده همون مربی پارسال ذوب نیست پس چرا امسال نتونسته مث پارسال نتیجه بگیره غیر از اینه که به خاطر از دست دادن مهره هایی مث خلعتبری و اشجاری و ... بوده ؟)

ولی حرف اینجاست که مگه خود مجیدی و کریمی نمیتونن اعتراض کنن و بگن تیم داره رو مهارتهای فردی ما نتیجه میگیره؟ خب چرا اینکارو نمیکنن؟ چون میدونن نه با حرف اونا سرمربی رو عوض میکنن نه اون یه شبه مربیگری یاد میگیره . و اینا اینجوری فقط تیمو وارد حاشیه میکنن...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

من اگه جای شما با این آواتار و این اسم کاربری بودم حداقل مدتی از خجالت آفتابی نمی شدم یا اقدام به تعویضشون می کردم چه برسه اظهار نظر در مورد تیمها و افراد دیگه ...

فکر می کنم این اتفاقات و نیاز به مربیانی مثل قلعه نوعی فقط مختص ایران باشه چون فقط تو ایران هست که یه بازیکن مثل جباری که ادعای حرفه ای بودن کامل رو داره میاد و اینطور جلو دوربین علیه تیم،باشگاه و از وقت تلف کردنش با وجود میلیاردها پول تو باشگاه میگه و بعد باشگاه بخاطر نیازش اینطور بهش میدون میده تا دفعات بعد هم بیاد جلو دوربین چرند بگه و بعد بره تو باشگاه عذرخواهی کنه و تمام وگرنه در فوتبال حرفه ای بازیکن هر چقدر که بزرگتر از مربی باشه هرگز اجازه چنین رفتارهایی رو بهش نمیدن. کی یادش رفته اسطوره ی بکهام در منچستر رو ؟؟؟ وقتی با فرگوسن به مشکل خورد انداختنش بیرون یا همین پارسال که توتی که رمیا اسمشو الهه مقدس گذاشتن و عمر ورزشیش رو تو رم بوده با وجود پیشنهادات خیلی بالاتر ولی وقتی با مربی به مشکل خورده بود و مربی رو نیمکت گذاشته بودش حتی کوچکترین اعتراضی هم نداشت ...
اما تو ایران اینطور نیست این از جباری اونم از بنگر که مربی رو به راحتی عوض کرد و اونم از علی کریمی که اونطور راجع به استیل پارسال حرف زد و ...
فوتبال ما متاسفانه فقط پول حرفه ای توش رد و بدل میشه از بقیه حرفه ای گری ها خبری نیست و فقط توهم و ادعاش موجوده ...

ایول منم همینو میگم ... میثاق هم چند وقت پیش یه کم کمتر ولی همین حرفارو به استیلی زد که از اون موقع کلا از ترکیب کنار گذاشته شده ...
اقا منم قبول دارم تو لیگ ایران بازیکن بیشتر از مربی تاثیر گذاره ( مگه ابراهیم زاده همون مربی پارسال ذوب نیست پس چرا امسال نتونسته مث پارسال نتیجه بگیره غیر از اینه که به خاطر از دست دادن مهره هایی مث خلعتبری و اشجاری و ... بوده ؟)

ولی حرف اینجاست که مگه خود مجیدی و کریمی نمیتونن اعتراض کنن و بگن تیم داره رو مهارتهای فردی ما نتیجه میگیره؟ خب چرا اینکارو نمیکنن؟ چون میدونن نه با حرف اونا سرمربی رو عوض میکنن نه اون یه شبه مربیگری یاد میگیره . و اینا اینجوری فقط تیمو وارد حاشیه میکنن...

موافقم البته یه چیزی بگم حمید استیلی اصلا مثال مناسبی برای مربی مقتدر نیست چون چیزی که این روز ها همه میگن عدم اقتدار استیلی هست ... و البته تاثیر میثاق و با جباری نمیشه مقایسه کرد ...
و نکته ی دیگه اینکه علی کریمی هم مثال مناسبی از بازیکن حرفه ای نیست چون کسی رفتار پارسالش با استیل رو فراموش نکرده
البته اینم بگم که از نظر من تقریبا بهترین بازیکنی که در ایران متولد شده علی کریمی بوده که بنا به صحبت اکثر مردم بی تعصبی و تنبلی و سست بودنش نذاشت اونی بشه که باید. علی کریمی به نظرم می تونست افتخار بزرگی در تاریخ فوتبال ایران باشه

اما خب همونطور که گفتید این بازیکنا فقط قصدشون تخریب تیم و گرفتن پولشونه وگرنه بازیکنی که از توهین یه عرب به تیمش و یا چه می دونم از نداشتن تاکتیک تیمش ناراحت باشه وسط گله و شکایتش از ندادن پاداش دربی حرف میزنه؟!؟

کاش مربیای ما اینقد جسارت داشتن که خودشون رو نشون بدن من به جای مظلومی بودم تا آخر فصل می نشوندمش رو نیمکت تا هم تیم ملی رو از دست بده و هم حساب کار بیاد دستش که نباید هر جایی دهنش رو باز کنه ولی متاسفانه چون مظلومی می ترسه که نتیجه نگیره مطمئنا جرات چنین کاری رو نداره ... جای تاسفه که فوتبال ما نیاز به مربیایی مثل قلعه نوعی داره که با فحش و قلدری تیمداری بکنن ...

بهرحال امیدوارم فوتبال ما هم حرفه ای بشه وگرنه با این اوصاف اینهمه ریخت و پاش تو فوتبال جز ضرر چیزی نداره این خرجو صرف ورزشای دیگه کنن نتیجه ی بهتر تری خواهند گرفت

کربلایی

مدیر بازنشسته
بزرگترین ایراد فوتبال ما که به بازیکنان مربوط میشه همینه
پول حرفه ای (فوق حرفه ای) میگیرن اما حرفه ای رفتار نمیکنند
حرفه ای تمرین نمیکنند
حرفه ای غذا نمیخورند
حرفه ای نمیخوابند
حرفه ای فکر نمیکنند
حرفه ای حرف نمیزنند
حرفه ای معاشرت نمیکنند
و ...

فکر میکنم فوتبال ما الان بطور اورژانسی به چند مورد احتیاج داره:
زمین مناسب برای تمرین و مسابقه
ورزشگاه مناسب برای بازی و تماشاگران
روانشناس مناسب برای تغییر نوع تفکر و عمل بازیکنان
پاکسازی افراد سودجو و بی عرضه از فوتبال

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم البته یه چیزی بگم حمید استیلی اصلا مثال مناسبی برای مربی مقتدر نیست چون چیزی که این روز ها همه میگن عدم اقتدار استیلی هست ... و البته تاثیر میثاق و با جباری نمیشه مقایسه کرد ...
و نکته ی دیگه اینکه علی کریمی هم مثال مناسبی از بازیکن حرفه ای نیست چون کسی رفتار پارسالش با استیل رو فراموش نکرده
البته اینم بگم که از نظر من تقریبا بهترین بازیکنی که در ایران متولد شده علی کریمی بوده که بنا به صحبت اکثر مردم بی تعصبی و تنبلی و سست بودنش نذاشت اونی بشه که باید. علی کریمی به نظرم می تونست افتخار بزرگی در تاریخ فوتبال ایران باشه

اما خب همونطور که گفتید این بازیکنا فقط قصدشون تخریب تیم و گرفتن پولشونه وگرنه بازیکنی که از توهین یه عرب به تیمش و یا چه می دونم از نداشتن تاکتیک تیمش ناراحت باشه وسط گله و شکایتش از ندادن پاداش دربی حرف میزنه؟!؟

کاش مربیای ما اینقد جسارت داشتن که خودشون رو نشون بدن من به جای مظلومی بودم تا آخر فصل می نشوندمش رو نیمکت تا هم تیم ملی رو از دست بده و هم حساب کار بیاد دستش که نباید هر جایی دهنش رو باز کنه ولی متاسفانه چون مظلومی می ترسه که نتیجه نگیره مطمئنا جرات چنین کاری رو نداره ... جای تاسفه که فوتبال ما نیاز به مربیایی مثل قلعه نوعی داره که با فحش و قلدری تیمداری بکنن ...

بهرحال امیدوارم فوتبال ما هم حرفه ای بشه وگرنه با این اوصاف اینهمه ریخت و پاش تو فوتبال جز ضرر چیزی نداره این خرجو صرف ورزشای دیگه کنن نتیجه ی بهتر تری خواهند گرفت

من نگفتم استیلی از روی اقتدارش این کارو کرده به نظرمن که میثاق رو از روی لجبازی کنار گذاشته تا اقتدار ... درست مث اولادی و کاظمیان .
استیلی فکر میکنم یکی از عوامل عدم موفقیتش همین نداشتن اقتداره و یه جورایی میترسه اگه سر یه بازیکن داد بزنه حجب و حیاش خدشه دار میشه ...

اقتدار به کارایی مث اخراج شیث توسط دایی میگن که به خاطر اخراجش حتی جلوی سرپرست هم وایساد و تا اخر رو حرفش موند .

ولی فقط یه چیزی ! کریمی سست و تنبل و بیتعصبه ؟! :surprised: مطمئنین؟ همین الان هم زودتر از همه بازیکنا میاد تمرین و تو تمرین و بازی ها از همه فعالیتش بیشتره .
تعصبش هم نمیدونم چرا همچین فکری درموردش کردین !

آخرین ویرایش:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نگفتم استیلی از روی اقتدارش این کارو کرده به نظرمن که میثاق رو از روی لجبازی کنار گذاشته تا اقتدار ... درست مث اولادی و کاظمیان .
استیلی فکر میکنم یکی از عوامل عدم موفقیتش همین نداشتن اقتداره و یه جورایی میترسه اگه سر یه بازیکن داد بزنه حجب و حیاش خدشه دار میشه ...

اقتدار به کارایی مث اخراج شیث توسط دایی میگن که به خاطر اخراجش حتی جلوی سرپرست هم وایساد و تا اخر رو حرفش موند .

ولی فقط یه چیزی ! کریمی سست و تنبل و بیتعصبه ؟! :surprised: مطمئنین؟ همین الان هم زودتر از همه بازیکنا میاد تمرین و تو تمرین و بازی ها از همه فعالیتش بیشتره .

آره دوست عزیز کریمی قدر خودشو و توانایی هاشو نمی دونه کریمی اگه می خواست تعصب روی خودش نه تیمش داشته باشه الان تو یه تیم بزرگ اروپایی بازی می کرد اگه دقت کرده باشی تمام همبازی هاش و اکثر کارشناسا میگن بی خیالی اون باعث شده که به جایی که حقشه نرسه ... من فک می کنم کریمی یه سوپر بازیکن ایرانی بود که می تونست به جایگاه خاصی برسه چیزی فراتر از اون چه که دایی،مهدوی کیا،نکونام و آندو و شجاعی و ... رسیدن فکر می کنم اگه تعصب و پشت کار دایی رو به کریمی میدادن کریمی الان بدون شک جزو ستاره های تک فوتبال دنیا بود بدون اغراق یکی از آس های فوتبال مثل کریس رونالدو و مسی و ... چیزی از نظر استعداد فک نمی کنم کم داشته باشه از اونا ...

کربلایی

مدیر بازنشسته
در مورد کریمی با افشین موافقم
کریمی میتونست مثل مسی و حتی بیشتر از اون باشه

ضمنا وقتی داریم در مورد کریمی صحبت میکنیم بیشتر از حالش درباره گذشته اش حرف میزنیم
چند سال قبل کریمی متانت و تعصب و تجربه امروزش رو نداشت...
و همین باعث عقب موندنش شد

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

در مورد کیانی بگم که قلعه نوعی خودشم بی تقصیر نبود.بی احترامی رو خود قلعه نوعی شروع کرد.ولی در کل بنده خدا مظلومی واقعا مظلومه1!!!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه قضیه ای که وجود داره بحث باند و باند بازی تو تیماست.اگه دقت کنی تو بعضی از تیما بعضی از بازیکنا اینقدر پارتیشون کلفته که کسی جرائت نداره بهشون چیزی بگه حتی مربی.نمونش حقیقی تو پرسپولیس و....این آقا 4 الی 5 سالی تو پرسپولیس هستش و بدترین بازیهارو تو پرسپولیس میکنه ولی کسی حرفی نمیتونه بهش بزنه!!!!!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در مورد حقیقی هم فکر می کنم قدر خودشو نمی دونه یکی همین الان و تو این سن باید حالیش کنه وگرنه هدر میره!!!
ولی کاملا موافقم موفقیت در ایران فقط به یه باند قوی نیاز داره مثل باند امیر قلعه نوعی!!! مثلا من فکر می کنم مجید صالح یکی از مربیان آتیه دار و خوشبختانه مودب لیگ برتر خواهد بود البته به شرطی که یه باند تشکیل بده دانشش رو داره اما باندش رو نداره ...

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در مورد حقیقی هم فکر می کنت من بقدر خودشو نمی دونه یکی همین الان و تو این سن باید حالیش کنه وگرنه هدر میره!!!
ولی کاملا موافقم موفقیت در ایران فقط به یه باند قوی نیاز داره مثل باند امیر قلعه نوعی!!! مثلا من فکر می کنم مجید صالح یکی از مربیان آتیه دار و خوشبختانه مودب لیگ برتر خواهد بود البته به شرطی که یه باند تشکیل بده دانشش رو داره اما باندش رو نداره ...
من که یه چند سال دروازه بانی حقیقی رو دیدم چیز خاصی از خودش نشون نداده و فقط فیزیکش برای دروازه بان خوبه.در ضمن کم حاشیه نداشته ولی خوب کسی جرئت نداشته که کاری به کارش داشته باشه.در هر صورت من به عنوان یه پرسپولیسی هیچموقع ازین بچه پرو خوشم نمیومد.چون در حد پرسپولیس نبود!!!