[جام جهانی ] همه چیز درباره جام جهانی 2014 برزیل

[جام جهانی ] همه چیز درباره جام جهانی 2014 برزیل

• مجموع رای دهندگان
    24
  • نظرسنجی بسته .

hesam72

عضو جدید
به نظر من که بازیاش چنگی به دل نزده......مسی هم وقتی بازی سازِ خوبی کنارش نباشه حرفی واسه گفتن نداره.....
ذکر یک نکته اینجا ضروریه ما از فيناليست جام جهاني شكست خورديم!! اونم بايك گل!!واقعاباخت شرافتمندانه ای بود....

مشکل شما اینه ک طرفدار رئالی و چشم دیدن قهرمانی مسی رو نداری...

Ramin sensi

عضو جدید
المان 3 ( مولر - کروس - مولر )
ارژانتین 1 ( مسی )
واقعا که همون تیمی که ما رو شکست داد الان یا قهرمان میشه یا نائب قهرمان
الان به جا ارژانتین باید ایران فینال بود :D

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل شما اینه ک طرفدار رئالی و چشم دیدن قهرمانی مسی رو نداری...

بله دوست عزیز من طرفدار رئالم و دستِ بر قضا 2 تا هم چشم دارم!!!!
ولی فکر نمیکنم بحث رئالو بارسا به تیم ملی آرژانتین ربطی داشته باشه.....
من برای مسی به عنوان یک بازیکن ارزشمند احترام زیادی قائلم....... فقط بر حسب مشاهداتم و عقیده ی شخصی شانس آلمانو بیشتر دونستم.... همین!!!!

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
داور فینال جام جهانی مشخص شد

داور فینال جام جهانی مشخص شد

نیکولا ریتزولی سومین داور ایتالیایی خواهد بود که فینال را سوت می زند. این داور ۴۲ ساله تاکنون سه بازی را در جام جهانی برزیل سوت زده است : اسپانیا - هلند، نیجریه - آرژانتین و آرژانتین - بلژیک.

ریتزولی از سال ۲۰۰۷ به عنوان داور بین المللی انتخاب شد و سابقه قضاوت مسابقات مهمی مثل فینال جام یوفای ۲۰۱۰ میان اتلتیکو مادرید و فولام و فینال جام باشگاه های اروپا در سال ۲۰۱۳ میان بایرن مونیخ و بورسیا دورتموند را در کارنامه خود دارد.

داور ایتالیایی در مسابقات جام ملت های اروپا در سال ۲۰۱۲ دو بازی را قضاوت کرد. وی در مسابقات جام جهانی زیر ۲۰ سال ترکیه نیز قضاوت دو بازی را به عهده داشت.

کمک های ریتزولی در این بازی رناتو فاورانی و آندره ا استفانی از ایتالیا خواهند بود. داور چهارم بازی نیز کارلوس ویرا از اکوادور خواهد بود.پیش از این دو داور ایتالیایی دیگر نیز در فینال جام جهانی سوت زده بودند : سرجیو گونلا در سال ۱۹۷۸ و پیرلوئیجی کولینا در سال ۲۰۰۲ .

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
زابالتا: در فینال نباید بازی کرد، باید برد

زابالتا: در فینال نباید بازی کرد، باید برد

مدافع منچسترسیتی گفت:" بازی در این کشور برای ما خیلی خاص است، به خصوص آن که هواداران برزیلی در این جام جهانی بر علیه ما آرژانتینی ها بودند. گاهی زمانی که کل مردم بر علیه تو هستند، نیروی بیشتری پیدا می کنی. ما مقابل هلند این را نشان دادیم و به حضور در فینال افتخار می کنیم."

زابالتا ادامه داد:" آلمان شاید بهترین تیم جام جهانی باشد اما در آرژانتین ضرب المثلی داریم که می گوید: در فینال ها نباید بازی کرد، باید پیروز شد. این تفکر ماست، امیدوارم که بازی خوبی ارائه بدهیم و پیروز شویم."

زابالتا در ستایش از مسی گفت:" او بازیکن کلیدی، کاپیتان و رهبر این تیم است. برای مسی قهرمانی اتفاق خیلی خاصی است."

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نامزدهای نهایی کسب عنوان بهترین بازیکن و دروازه‌بان جام جهانی 2014

نامزدهای نهایی کسب عنوان بهترین بازیکن و دروازه‌بان جام جهانی 2014

کمیته برگزاری مسابقات جام جهانی 2014 اسامی 10 نامزد نهایی کسب توپ طلا (Golden Ball) یا همان برترین بازیکن جام جهانی 2014 برزیل را اعلام کرد که در آن دو تیم فینالیست آلمان و آرژانتین دارای بیشترین سهمیه در بین این نامزد ها هستند.

اسامی نامزد های توپ طلای جام جهانی 2014 برزیل:

ردیفبازیکنتیم
1لیونل مسیآرژانتین
2خاویر ماسکرانو
آرژانتین
3آنخل دی ماریاآرژانتین
4فیلیپ لامآلمان
5تونی کروسآلمان
6توماس مولرآلمان
7متس هوملسآلمان
8نیماربرزیل
9جیمز رودریگزکلمبیا
10آرین روبنهلند

در این لیست 10 نفره آلمان 4 و آرژانتین 3 نماینده دارند. برزیل، کلمبیا و هلند نیز هر کدام یک نماینده دارند.

برندگان قبلی توپ طلای جام جهانی به شرح زیر هستند:

* جام جهانی 1982 اسپانیا: پائولو روسی از ایتالیا

* جام جهانی 1986 مکزیک: دیگو مارادونا از آرژانتین

* جام جهانی 1990 ایتالیا: سالواتوره اسکیلاچی از ایتالیا

* جام جهانی 1994 آمریکا: روماریو از برزیل

* جام جهانی 1998 فرانسه: رونالدو از برزیل

* جام جهانی 2002 کره و ژاپن: الیور کان از آلمان

* جام جهانی 2006 آلمان: زین الدین زیدان از فرانسه

* جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی: دیگو فورلان از اروگوئه

همچنین کمیته برگزاری رقابت های جام جهانی 2014 برزیل، اسامی نامزدهای برترین بازیکن جوان این رقابت ها را اعلام کرد که بر همین اساس شاگردان دیدیه دشان در تبم ملی فرانسه بیشترین سهمیه را در بین نامزدهای این جایزه در اختیار دارند.

اسامی نامزد های بهترین بازیکن جوان جام جهانی 2014 برزیل:

ردیفبازیکنتیم
1پل پوگبافرانسه
2رافائل وارانفرانسه
3ممفیس دیپایهلند

بر همین اساس اسامی 3 نامزد نهایی کسب دستکش طلایی (Golden Glove) یا همان برترین دروازه بان جام جهانی 2014 برزیل نیز به شرح زیر اعلام شد:

ردیف
بازیکن
تیم
1سرخیو رومروآرژانتین
2مانوئل نویرآلمان
3کیلور ناواسکاستاریکا

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
جام جهانی در کیوسک بین الملل/ 12 جولای

جام جهانی در کیوسک بین الملل/ 12 جولای

روزنامه توتواسپورت ایتالیا در صفحه اول خود از انتخاب ریتزولی به عنوان داور فینال تحت عنوان افتخاری برای فوتبال ایتالیا نوشته است.
روزنامه اسپورت کاتالونیا نیز به سراغ لوئیس سوارس رفته و از عقد قرارداد رسمی او با بارسلونا نوشته است.
روزنامه ال موندو دپورتیوو چاپ کاتالونیا از عقد قرارداد رسمی سوارس با بارسلونا نوشته و این قرارداد را یک رکورد تازه در قراردادهای مالی توصیف کرده است.
روزنامه میرر چاپ لندن از تلاش نافرجام مورینیو برای خرید خدیرا نوشته و تاکید کرده که خدیرا قراردادش را با رئال مادرید تمدید خواهد کرد.
روزنامه مارکا چاپ مادرید در صفحه اصلی خود از خامس رودریگس کلمبیایی نوشته و آورده است: او با چشمهای بسته به رئال مادرید خواهد آمد.
روزنامه اکیپ فرانسه از فینال بزرگ جام جهانی نوشته و مانع بزرگ بر سر راه مسی را نویر، دروازه بان آلمان دانسته است.
روزنامه گازتا دلو اسپورت ایتالیا در بخش اصلی خود به سراغ یک افشاگری رفته از تلاش دلالان و مافیا در فوتبال باشگاهی ایتالیا پرده برداشته است.
روزنامه دیلی اکسپرس در صفحه ورزشی خود به انتقال سوارس از لیورپول به بارسلونا اشاره کرده و نوشته است: این پایان ماجرا بود.
روزنامه کوریره دلو اسپورت ایتالیا به بازار نقل و انتقالات تابستانی اشاره کرده و از تلاش رئال مادرید و بارسلونا برای خرید ستارگان بزرگ انتقاد کرده است.
روزنامه آس اسپانیا در صفحه اول خود به دو ستاره در حال پیوستن به رئال مادرید اشاره کرده، تونی کروس و خامس رودریگس که نامزد دریافت توپ طلای جام جهانی نیز هستند.

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نامه یک کودک برزیلی به لوئیز

نامه یک کودک برزیلی به لوئیز

داوید لوئیز که در شبکه‌های اجتماعی هم فعال است نامه‌ای که از یکی از هواداران برزیل به دستش رسیده بود را در صفحه شخصی «اینستاگرام» خود منتشر کرد.

ترجمه متن نامه‌ این هوادار به شرح زیر است:

سلام داوید لوئیز، اسم من آنالوز است. من تمامی بازی‌های برزیل را در جام جهانی دیدم و تماشای بازی‌ات را خیلی دوست داشتم. به نظرم لازم نیست اینقدر ناراحت باشی چون خیلی عالی بازی کردی و بهترین عملکردت را برای تیم ملی برزیل داشتی. تو کاپیتان فوق‌العاده‌ای بودی. زندگی همین است، برخی مردم می‌بازند و برخی دیگر می‌برند ولی تنها لازم است خوشحال باشند. داوید لوئیز تو قهرمان من هستی.

hesam72

عضو جدید
بله دوست عزیز من طرفدار رئالم و دستِ بر قضا 2 تا هم چشم دارم!!!!
ولی فکر نمیکنم بحث رئالو بارسا به تیم ملی آرژانتین ربطی داشته باشه.....
من برای مسی به عنوان یک بازیکن ارزشمند احترام زیادی قائلم....... فقط بر حسب مشاهداتم و عقیده ی شخصی شانس آلمانو بیشتر دونستم.... همین!!!!

سلام
وقتی هی میگی شانسی شانسی اومده بالا و نمیدونم فوتبال بی منطقه و از این حرفا یجور دیگه ای برداشت میشه ک شما اصا با ارjانتین و مسی مشکل داری...
بنظر من ک خیلی ربط داره مثلا وقتی ارjانتین قهرمان بشه هوادارای رئال و رونالدو خیلی ناراحت میشن...
مسیم از اینکه شما برای اون احترام قائلید و اونو ی بازیکن ارزشمند میدونین خیلی خوشحاله!!!!

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام
وقتی هی میگی شانسی شانسی اومده بالا و نمیدونم فوتبال بی منطقه و از این حرفا یجور دیگه ای برداشت میشه ک شما اصا با ارjانتین و مسی مشکل داری...
بنظر من ک خیلی ربط داره مثلا وقتی ارjانتین قهرمان بشه هوادارای رئال و رونالدو خیلی ناراحت میشن...
مسیم از اینکه شما برای اون احترام قائلید و اونو ی بازیکن ارزشمند میدونین خیلی خوشحاله!!!!

:D آرژانتین همیشه قهرمان بوده و هست چه شانسی بیاد بالا چ غیر شانسی:D
مهم اینه اومده بالا و تونسته ایرانم شوت کنه کنار خخخخ

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

به هر حال من تو این بازی به هر دلیلی طرفدار آلمانم و فکر میکنم در انتخاب تیم محبوبمون آزاد باشیم!!!!!.......

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترکیب احتمالی آرژانتین و آلمان برای فینال

ترکیب احتمالی آرژانتین و آلمان برای فینال

* برای تیم ملی آلمان نویر ، لام (کاپیتان)،بواتنگ،هوملس،هودس،خدیرا،اشتایگر،مولر،کروس، اوزیل و کلوزه با مربیگری یواخیم لو به میدان می روند.

* برای تیم ملی آرژانیتن نیز رومرو ، زابالتا، دمیکلیس، گارای ، روخو ،‌پرز (یا دی ماریا)، بیگلیا ، ماسکرانو، لاویزی، مسی (کاپیتان) و ایگواین با مربیگری الخاندرو سابیا به میدان می روند.

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدافع برزیل به حراج گذاشته شد

مدافع برزیل به حراج گذاشته شد

گویا مردم برزیل به این راحتی تحقیر شدنشان مقابل آلمان را فراموش نمی کنند و قطعا یکی از بازیکنانی که بیش از باقی زیر تیغ انتقادات است داوید لوئیز است.

هواداران برزیل در اقدامی جالب در یکی از وب سایت های فروش و تخفیف اینترنتی مدافع تیمشان را به حراج گذاشتند.

در بالای این آگهی نوشته شده: «50 میلیون پوند حالا مجانی است».

در توضیحات این آگهی نوشته شده:

امروز پیشنهاد ما به شما مدافع میانی برزیل به ارزش قبلی 50 میلیون پوند است که حالا رایگان شده است. لطفا یک نفر او را بخرد. شاید تعجب کنید که چرا او اینقدر ارزان است. مشخص است. ما او را نخریده ایم. او را در حالی پیدا کردیم که ناراحت در چارچوب در ایستاده بود و می خواهیم برای او فقط یک خانه پیدا کنیم. صادقانه بگوییم، می خواهیم از شر او خلاص شویم. سعی کردیم با لوران بلان، سرمربی او در پاری سن ژرمن تماس بگیریم.

اما متاسفانه به دلیل شوکی که به خاطر خرید نامناسب بازیکن به او وارد شده، در بیمارستان به سر می برد. دوباره سعی کردیم که او را به استمفوردبریج بازگردانیم. اما هرچه تماس گرفتیم به طرز مشکوکی کسی تلفن را جواب نداد و می خواستند ما را متقاعد کنند که کسی خانه نیست. تصمیم گرفتیم او را برای مورینیو پست کنیم، اما متاسفانه سر بزرگ او در جعبه پست جا نمی شد. آخرین شانس برای ما این بود که او را به کار واداریم. بهترین کار برای او ایفا کردن نقش مترسک بود. اما از پس آن کار هم برنیامد و مدام جیغ و فریاد می زد که «می خواهم مهاجم میانی باشم». چقدر باید به او می گفتیم داوید فقط کار خودت را بکن!

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
پودولوسکی دروازه‌بان ژرمن‌ها شد

پودولوسکی دروازه‌بان ژرمن‌ها شد

لوکاس پودولوسکی در آخرین جلسه تمرینی ژرمن‌ها درون دروازه قرار گرفت و چندین ضربه پنالتی را مهار کرد.

پودولوسکی که جزو بازیکنان شوخ طبع است، این کار را برای بالا بردن روحیه هم‌تیمی‌هایش در آخرین جلسه تمرینی ژرمن‌ها قبل از رویارویی با آلبی‌سلسته (آرژانتین) انجام داد.

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دروازه‌بان هلند سوژه شد

دروازه‌بان هلند سوژه شد

شب گذشته دیدار رده بندی جام جهانی 2014 با برگزاری بازی برزیل و هلند به پایان رسید و لاله های نارنجی با 3 گل پیروز شدند.

در یکی از صحنه های این دیدار یک خطا به نفع برزیلی ها پشت محوطه جریمه رخ داد که سیلسن دروازه بان لاله ها با ژستی جالب دیواره دفاعی برای محافظت از دروازه تشکیل داد که سوژه مخاطبان شبکه های اجتماعی شده است.