[جام جهانی ] همه چیز درباره جام جهانی 2014 برزیل

[جام جهانی ] همه چیز درباره جام جهانی 2014 برزیل

• مجموع رای دهندگان
    24
  • نظرسنجی بسته .

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
خب اولین مساوی جام رو گرفتیم الانم تلویزیون تیم قهرمان ایران پخش میکنه :دی
جزء یکی دو تا تیمی هستیم که گل نزدن فکر کنم فقط هندوراس و پرتغال گل نزدن ..
همه بازیکنا بی نقص بازی کردن بهترین بازیکن پولادی بود واقعا خوب و بی نقص دفاع کرد فقط یه بار نفوذ کرد که همونم یه موقعیت گل شد
حاج صفی چندتا توپ لو داد دژاگه یکم خودخواه بود در کل بازی هیچی نداشت دروازه بان اونا میتونست با خودش پفک و تخمه بیاره طفلی اصلا تو بازی نبود

البته اونا هم موقعیت چندانی نداشتن بازیکنای ما خیلی خوب پرس تیمی رو اجرا کردن و اجازه هیچی رو بهشون ندادن . نیمه دوم دیگه کاری ازشون برنمیومد و کلافه شده بودن یه جورایی بی هدف بازی کردن
کی روش یه مساوی صفر صفر میخواست که بهش رسید باید ببینیم برای بازیای بعد چی میخواد . چی میشد اگه از آرژانتینم مساوی میگرفتیم ؟ :D

mis.engineer

عضو جدید
همه بازیکنا بی نقص بازی کردن بهترین بازیکن پولادی بود واقعا خوب و بی نقص دفاع کرد فقط یه بار نفوذ کرد که همونم یه موقعیت گل شد
حاج صفی چندتا توپ لو داد دژاگه یکم خودخواه بود در کل بازی هیچی نداشت دروازه بان اونا میتونست با خودش پفک و تخمه بیاره طفلی اصلا تو بازی نبود

البته اونا هم موقعیت چندانی نداشتن بازیکنای ما خیلی خوب پرس تیمی رو اجرا کردن و اجازه هیچی رو بهشون ندادن . نیمه دوم دیگه کاری ازشون برنمیومد و کلافه شده بودن یه جورایی بی هدف بازی کردن
کی روش یه مساوی صفر صفر میخواست که بهش رسید باید ببینیم برای بازیای بعد چی میخواد . چی میشد اگه از آرژانتینم مساوی میگرفتیم ؟ :D
از آرژانتینو رسما باید گفت زهی خیال باطل اون قسمت پر رنگ شدرو خوب اومدی:D

meysam_ak

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
دمشون گررررررررم.........
حداقل بقیه بازایا رو ببازیم با یه امتیاز بر میگردیم خونه :))
آندووووووووووو فووووووووووووووووق العاده بود!
مهرداد پولادی هم امروز جو گرفت عالی بازی کرد...........

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم شما چه توقعی داری؟ بره تیکی تاکا بازی کنه :D کسی نفهمه این بازیکنا رو نمیشناسین بابا توقع بجا داشته باشین همین که دفاع میکردن صلوات بفرستین و خدایا شکر

بله جز اینم نباید توقعی داشت ، واقعا که من از خودم شرمنده ام با این توقعات بی جام
من تمام حرفای خودم رو تکذیب و به تیم ایران بابت بازی افتضاحش تبریک میگم

mis.engineer

عضو جدید
دمشون گررررررررم.........
حداقل بقیه بازایا رو ببازیم با یه امتیاز بر میگردیم خونه :))
آندووووووووووو فووووووووووووووووق العاده بود!
مهرداد پولادی هم امروز جو گرفت عالی بازی کرد...........
موافقم;)

mis.engineer

عضو جدید
جدا از شوخی
من نمیفهمم چرا یه سریا میگن ایران خوب نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توقع دارید جلو نیجریه چه کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نصف تیم نیجریه تو سطح اول اروپا بازی میکنن
به نظر من خیلی ام خوب بودیم،به قول گزارشگر آلمانی ایتالیای یه کم قدیمی تر بازی کردیم،فکرشم نمیکردم ایران بتونه انقدر خوب تخریبی بازی کنه خلاصه
دم همه گرم مخصوصا آندو

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره در سطح بچه های ما خوب بود نه اصلا عالیییییییییییی بود!
ولی این جور بازیا تو سطح بین المللی مسخرست
ما بازی خودمون میکنیم کاری به بین الملل و بین النحرین و بین المجالس نداریم... همون بازی محله ای خودمون بازی میکنیم :D اینجور که شما میگی نَمیشه خانوم نَمیشه:D:D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
بله جز اینم نباید توقعی داشت ، واقعا که من از خودم شرمنده ام با این توقعات بی جام

اگه با همین تفکرات بلندپروازانه میرفتیم بازی میکردیم صد در صد با اختلاف میباختیم . باید یکم واقع بین باشیم و به داشته هامون نگاه کنیم . سطح فوتبال ما همینه سطح بازیکنای ما همینن نباید توقع زیاد داشته باشیم ما از داشته هامون استفاده کردیم و به هدفمون که مساوی بود رسیدیم .
هلند هم با همین روش بازی کردن قهرمان جام جهانی شد ما هم مورینیویی بازی کردیم و یه امتیاز گرفتیم که خیلی هم نتیجه خوبی بود
امیدوارم بازی بعد هم بتونیم همینطوری پرس تیمی و دفاع تیمی رو اجرا کنیم

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما بازی خودمون میکنیم کاری به بین الملل و بین النحرین و بین المجالس نداریم... همون بازی محله ای خودمون بازی میکنیم :D اینجور که شما میگی نَمیشه خانوم نَمیشه:D:D

باشه آقا تسلیم ماام که حرفی نداریم همین که گل نخوردن جای بسی شکر داره
من به نشانه ی خوشحالی زیر لب آهنگ قهرمانان پیروز باشید را زمزمه میکنم

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
روزگاری ما تو والیبال از ژاپن و کره یک ست میگرفتیم هنر کرده بودیم! یادم هست با فرانسه یک گیم ۲۶ به ۲۴ باختیم همه هیجان زده بودند اما حالا اصطلاحا شونه به شونه تیم های بزرگ جهان میزنیم و ژاپن و کره ارزوی گرفتن ست از ما رو دارند!اما متاسفانه تو فوتبال با این همه هزینه و تبلیغات به جایی نرسیدیم! حتی از داشته هامون هم خوب استفاده نمیکنیم
برید روزنامه معتبر گاردین رو بخونید نوشته ایران تنها تیمی است در جام جهانی که تنها ۳ ثانیه توانایی نگه داشتن توپ را دارد!

باور کنید نیجریه تیمی نبود که ما جلوش این طور دفاع کنیم! اگر قرار بود فقط بزنیم زیر توپ باید برای سر زنی انصاری فر رو میزاشتیم تو زمین نه قوچان نژاد!اگر ما یک بازیکن طراح مثل حدادی فر یا بختیار رحمانی رو تو زمین داشتیم و دو سمت خط میانی شجاعی و جهانبخش رو میزاشتیم باور کنید میشد این نیجریه رو برد!ما فقط رفتیم ضد فوتبال بازی کنیم!

آخرین ویرایش:

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزگاری ما تو والیبال از ژاپن و کره یک ست میگرفتیم هنر کرده بودیم! یادم هست با فرانسه یک گیم ۲۶ به ۲۴ باختیم همه هیجان زده بودند اما حالا اصطلاحا شونه به شونه تیم های بزرگ جهان میزنیم و ژاپن و کره ارزوی گرفتن ست از ما رو دارند!اما متاسفانه تو فوتبال با این همه هزینه و تبلیغات به جایی نرسیدیم! حتی از داشته هامون هم خوب استفاده نمیکنیم
اگه قراره بریم جام جهانی دفاع کنیم خوب تو کشور خودمون هم - خیلی راحت تر - میتونستیم این کار رو انجام بدیم:‏|‏ نتیجه اش هم قطعا ابروریزی امشب نمیشد! برید روزنامه معتبر گاردین رو بخونید نوشته ایران تنها تیمی است در جام جهانی که تنها ۳ ثانیه توانایی نگه داشتن توپ را دارد!

باور کنید نیجریه تیمی نبود که ما جلوش این طور دفاع کنیم! اگر قرار بود فقط بزنیم زیر توپ باید انصاری فر رو میزاشتیم تو زمین نه قوچان نژاد رو!اگر ما یک بازیکن طراح مثل حدادی فر یا بختیار رحمانی رو تو زمین داشتیم و دو سمت خط میانی شجاعی و جهانبخش رو میزاشتیم باور کنید میشد این نیجریه رو برد!ما فقط رفتیم ضد فوتبال بازی کنیم!

کاملا با شما موافقم

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
به نظر من ما باید دفاعی بازی میکردیم، ولی دفاعی که به فکر ضد حمله باشه، نه دفاعی که فقط زیر توپ بزنه. اگر مقابل آرژانتین بودیم باز یه چیزی ولی مقابل نیجریه میتونستیم تو حمله ها بهتر کار کنیم.
به نظرم کیروش هم همین نظر رو داشته ولی بچه ها نتونستن در حمله خوب کار کنن، شما اگر منتظری رو دقت کنین ، دوبار اومد جلو که صد در صد نظر کیروش این بوده که بیان جلو ولی بچه ها خوب تو حمله کار نمیردن یا شاید قدرت بدنی اونا باعث میشد. اشکان که اصلا نتونست تکون بخوره.
ولی بچه ها خیلی تلاش کردن. من فکر میکردم نیمه دوم کم بیارن و خسته بشن.
در هر صورت فوتبال ما همینه. دوستانی که میگن والیبال پیشرفت کرده، بله پیشرفت کرده ولی از پایه.یعنی از جوانان روشون کار کردن. نمیشه فوتبال در حد محلات داشت اون وقت انتظار بازی زیبا در جام جهانی.

taraneh21

اخراجی موقت

اگه با همین تفکرات بلندپروازانه میرفتیم بازی میکردیم صد در صد با اختلاف میباختیم . باید یکم واقع بین باشیم و به داشته هامون نگاه کنیم . سطح فوتبال ما همینه سطح بازیکنای ما همینن نباید توقع زیاد داشته باشیم ما از داشته هامون استفاده کردیم و به هدفمون که مساوی بود رسیدیم .
هلند هم با همین روش بازی کردن قهرمان جام جهانی شد ما هم مورینیویی بازی کردیم و یه امتیاز گرفتیم که خیلی هم نتیجه خوبی بود
:surprised:هلند کجا قهرمان جام جهانی شد؟
بعدم مورینیو درسته دفاع میکرد ولی تو ضد حمله هم برنامه داشت که ما نداشتیم;)

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام کشیو و اوبی میکل دیدی چی گفتن
هر دوتا شون به کی روش 1000 امتیاز میدن و میگن کی روش اونی که میخاست گرفت
تو صفحه فیفا هم در مورد این بازی نوشته گلا خشک شده بودن...
ولی به نظر ما با این وضع جلو بوسنی نمیدونم کی روش میخاد چی کار کنه ... اونجا که برد میخاد
وای اگه اون سر قوچان نژاد میرفت تو......

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

برید روزنامه معتبر گاردین رو بخونید نوشته ایران تنها تیمی است در جام جهانی که تنها ۳ ثانیه توانایی نگه داشتن توپ را دارد!

باور کنید نیجریه تیمی نبود که ما جلوش این طور دفاع کنیم! اگر قرار بود فقط بزنیم زیر توپ باید برای سر زنی انصاری فر رو میزاشتیم تو زمین نه قوچان نژاد!اگر ما یک بازیکن طراح مثل حدادی فر یا بختیار رحمانی رو تو زمین داشتیم و دو سمت خط میانی شجاعی و جهانبخش رو میزاشتیم باور کنید میشد این نیجریه رو برد!ما فقط رفتیم ضد فوتبال بازی کنیم!

نمیشه به بازی ایران گفت افتضاح بازی دلنشین و چشم نواز نبود چون کی روش هدفش کشتن بازی بود و میخاست بازیکنای نیجریه رو ناامید کنه همین جوری که دیدین 20 دقیق اول اونا برا گل فشار آوردن ولی نرسیدن و ممکن بود رو ضدحمله غافلگیر بشن

دقیقاً ما اتوبوسی مورینیو بازی کردیم و خطاب به اون دوستمون که گفتن مورینیو برا ضد حمله برنامه داشت درست میگن
ولی ایران دیروز اصلاً هدفش گل زنی با پاس و روی زمین نبود که بخاد سیستمی برا این قضیه پیاده کنه ... خودتون دیدید که چن تا توپ ربایی ایران داشت ولی چون برنامه ای نداشت در نهایت با 5 پاس توپ رو از دست میداد .... حتی منتظری هم که جلو میومد به نظر من کار اشتباهی مبکرد چون جاش خالی میشد

به نظر من اگر میخاست شجاعی و جهانبخش که در سطح ایران بازیکنای فانتزی ای هستن ضربه میخورد و اینا کم میاوردن و ممکن بود موقعتی هم پیش بیاد ولی ...

بهترین آدما برا این سیستم رو گذاشت

خود مسی از مربی درخواست کرده که ترکیب نیمه دوم بازی با بوسنی رو بچینه

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استارتر تاپیک نطرت چیه عنوان تغییر پیدا کنه

ایــــران × آرژانتین ~~ افتخار پارس در مسیر صعود ~~

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديشب خيلي خوب دفاع كرديم به كي روش تبريك ميگم كه واقعا انتخاب هاي درستي داشت مخصوصا درون دروازه چون با توجه به اينكه ما عمق دفاع را بسته بوديم اون ها روي مي اوردن به سانتر از جناحين و ما بايد هم خوب سر مي زديم هم دوازه بانمون روي خروج ها خوب ظاهر مي شد كه حقيق بهترين گزينه بود به اين كار كي روش حقيقي روحيه خودشو بدتس اورد و قطعا مقابل آرژانتين خيلي خوب ظاهر ميشه .
بايد بگم كه در انتقال خوب از دفاع به حمله خيلي ضعيف كار كرديم به نظرم اگه كي روش تعويض هاشو 10 دقيقه زودتر انجام مي داد با توجه كه از دقيقه 70 به بعد مشخص بود نيجريه كاملا خسته شده مي تونستيم روي ضد حملات خيلي بهتر كار كنيم ، اما به هر حال با اين يك امتياز شانص واسه صعود داريم .

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به نظر منم خوب بازی کردیم و این یه امتیاز قابل قبول بود
ما منطقی بازی کردیم ، نمیشه گفت عالی اما خوب بودیم دیگه ، از این بازیهایی نبود که کلا دفاع کنیم و با خوش شانسی گل نخوریم بعد الکی بگن با برنامه بودیم ، دفاع صرف نکردیم ، نیجریه جز اوایل بازی خیلی خطرناک نبود ولی خوب تو حمله میشد کمی با دقت تر باشیم ، بازیکن ضعیف نداشتیم همه تلاششونو کردن اما به نظر من پولادی بهترین بود

GAME_OVER

کاربر ممتاز
جام جهانی نه ، یورو . من اشتباه کردم
والا من حالم از بازیای چلسی بهم میخوره ضدحمله کجا بوده :دی
درسته خیلی از بازی تیمم ملی انتقاد میشه اما چیز جدیدی نیست و این تاکتیک رو خیلی تیمای اروپایی هم داشتن فقط چون بازیای قبل پرگل و جذاب بوده این بازی خیلی بد نشون داد
سلام کشیو و اوبی میکل دیدی چی گفتن
هر دوتا شون به کی روش 1000 امتیاز میدن و میگن کی روش اونی که میخاست گرفت
تو صفحه فیفا هم در مورد این بازی نوشته گلا خشک شده بودن...
ولی به نظر ما با این وضع جلو بوسنی نمیدونم کی روش میخاد چی کار کنه ... اونجا که برد میخاد
وای اگه اون سر قوچان نژاد میرفت تو......
خب تا اون موقع خدا بزرگه :D
بهرحال اینم یه جور تاکتیکه سطح بازیکنا و فوتبال ما پایین تره و تجربه مون کمتره بنظرم با این داشته ها این بازی بهترین کار ممکن بود
بهرحال مساوی برای اولین بازی و اولین تجربه خوب بود الان دیگه ترس بازیکنا ریخته و مطمئن باش بازی با بوسنی بهتر کار میکنن . البته بوسنی نشون داد خیلی بهتر از نیجریه هست آرژانتین هم فوق العاده بی نظم و ناهماهنگ نشون داد . در کل من فکر میکنم دو تا بازی بعد رو میبازیم و با یه امتیاز برمیگردیم !
نمیشه به بازی ایران گفت افتضاح بازی دلنشین و چشم نواز نبود چون کی روش هدفش کشتن بازی بود و میخاست بازیکنای نیجریه رو ناامید کنه همین جوری که دیدین 20 دقیق اول اونا برا گل فشار آوردن ولی نرسیدن و ممکن بود رو ضدحمله غافلگیر بشن

دقیقاً ما اتوبوسی مورینیو بازی کردیم و خطاب به اون دوستمون که گفتن مورینیو برا ضد حمله برنامه داشت درست میگن
ولی ایران دیروز اصلاً هدفش گل زنی با پاس و روی زمین نبود که بخاد سیستمی برا این قضیه پیاده کنه ... خودتون دیدید که چن تا توپ ربایی ایران داشت ولی چون برنامه ای نداشت در نهایت با 5 پاس توپ رو از دست میداد .... حتی منتظری هم که جلو میومد به نظر من کار اشتباهی مبکرد چون جاش خالی میشد

به نظر من اگر میخاست شجاعی و جهانبخش که در سطح ایران بازیکنای فانتزی ای هستن ضربه میخورد و اینا کم میاوردن و ممکن بود موقعتی هم پیش بیاد ولی ...

بهترین آدما برا این سیستم رو گذاشت

خود مسی از مربی درخواست کرده که ترکیب نیمه دوم بازی با بوسنی رو بچینه
خب کی روش به هدفش رسید اونا هم اصلا نتونستن موقعیتی درست کنن مخصوصا نیمه دوم دیگه کلافه شده بودن بی هدف کار میکردن و اشتباهات زیادی داشتن .
آخرای بازی بنظرم جای بازیکنی مثل خلعتبری خالی بود وقتی بازیکنای نیجریه خسته و کلافه شده بودن خلعتبری میتونست با سرعتش رو ضدحمله ها موقعیت گل ایجاد کنه و حتی گل بزنه. ریزه میزه هم هست و راحت میتونست بازیکنای قدرتی اونا رو جا بزاره .
از همون ترکیب اول بازی که 9 بازیکن تدافعی تو بازی بودن مشخص بود کی روش فقط مساوی میخواد ولی اگه آخرای بازی میخواست میتونست چندتا تعویض کنه و بازیکنای سرعتی رو بیاره که تو ضدحمله ها از خستگی بازیکنای نیجریه استفاده کنن و گل بزنن ولی همین مساوی براش اندازه برد ارزش داشت نمیخواست روش ریسک کنه

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
در هر صورت فوتبال ما همینه. دوستانی که میگن والیبال پیشرفت کرده، بله پیشرفت کرده ولی از پایه.یعنی از جوانان روشون کار کردن. نمیشه فوتبال در حد محلات داشت اون وقت انتظار بازی زیبا در جام جهانی.
والیبال ما سال 2010 تو فینال بازی های آسیایی به ژاپن 3 به 1 باخت منتها یک سال بعد تو مسابقات قهرمانان قاره ها 3 به 2 لهستان قهرمان لیگ جهانی که قهرمان همون مسابقاتم شد رو برد دلیل برد رو میدونید چی بود؟ استفاده درست از نیروها و به کارگیری نیروهای جوان
ولاسکو تو هر تورنمنت یه پدیده و بازیکن جوان معرفی میکرد... اما ایا کرش هم این طور بوده؟قوچان نژاد رو از اروپا اورد اما ایا نمیشد آزمون که میتونست پدیده ما باشه رو به کار بگیره؟ دژاگه رو اورد اما ایا دژاگه دیشب بهتر از جهانبخش با انگیزه بود که مدت کمی تو زمین قرار گرفت!
سیستم بازی ما که ارسال توپ های بلند هست به مهاجمی مثل انصاری فر و آزمون احتیاج داره نه قوچان نژاد...

چند سال پیش کمیته اموزش ای اف سی کشور ما رو در کنار کره جنوبی - و عراق دارای بیشترین پتانسیل در قاره آسیا معرفی کرد...پس این نشون میده ما پتانسیل رو داریم
بعد از جام ملت های 2011 که با ارائه بازی شبیه مسابقه دیشب به کره باختیم و حذف شدیم تو یه بازی دوستانه مقابل روسیه با تمام ستارگان اون زمانش - ارشاوین - پاولیچنکو - ژیرکوف و.... با ارائه یه بازی هدفمند 1 به صفر پیروز شدیم
مطمئنا افرادی که بازی رو دیدند خاطرشون هست که ما چقدر تک ضرب و زیبا بازی کردیم...
در حالی که این همون تیمی بود که با ارائه یه بازی دفاعی محض به کره جنوبی باخته بود

تیمی که دیشب نیجریه نشون داد به مراتب از تیم ما ضعیف تر بودند!! تنها نکته قوتش اوبی میکل بود که بازی ساز تیمشون بود که اندو از کار انداخته بودش....
اگه ما یه بازی ساز خوب مثل بختیار رحمانی با انگیزه داشتیم میتونستیم با کارهای ترکیبی و تشکیل اصطلاحا یه مثلث مثل همون صحنه ای که پولادی و اندو و حاج صفی و به ضربه سر ناقص دژاگه ختم شد میتونستیم خطرساز باشیم...
همه میگفتن نیجریه توان بدنی زیادی داره در حالی که از دقیقه 70 افت محسوسی کرده بود و کرش میتونست شجاعی و علیرضا جهانبخش رو زودتر بیاره و تعویض سوم رو هم انجام بده...
هر چند که بازی آرژانتین و بازیکن های تکنیکی که از مصاف های نفر به نفر به خوبی عبور میکنند کاملا با بازی دیشب تفاوت داره!!

آخرین ویرایش: