ثبت نام پیام نور

katolbashi

عضو جدید
سلام

دانشجو کارشناسی ارشد دانشگاه روزانه هستم و علاقه مند به تحصیل در رشته مدیریت یا حسابداری در پیام نور میباشد لطفا نحوه ثبت نام در دانشگاه پیام نور را برای بنده توضیح دهید

من کاشانی هستم و میخواستم بدونم اصلا الان میشه ثبت نام کرد در مقطع کارشناسی؟

http://k.isfpnu.ac.ir/Default.aspx?tabid=579&ModuleId=3137&id=10416

توی سایتشون که گفته نمیشه!

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام

دانشجو کارشناسی ارشد دانشگاه روزانه هستم و علاقه مند به تحصیل در رشته مدیریت یا حسابداری در پیام نور میباشد لطفا نحوه ثبت نام در دانشگاه پیام نور را برای بنده توضیح دهید

من کاشانی هستم و میخواستم بدونم اصلا الان میشه ثبت نام کرد در مقطع کارشناسی؟

http://k.isfpnu.ac.ir/Default.aspx?tabid=579&ModuleId=3137&id=10416

توی سایتشون که گفته نمیشه!

سایت دانشگاشون خیلی غلط کرده اطلاعات غلط میده دانشجو
میشه
یه ماه زودتر اگه پیشو می گرفتی دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعیا بدون کنکور می گرفتن با بچه های سراسری :D
حالا حواست به تکمیل ظرفیت باشه شاید اون موقع هم بدون کنکور بگیرن(البته اگه داشته باشن)

شما دوباره می تونی بری از کارشناسی بخونی ولی اگه کارشناسیت روزانه بودی یا باید بری شبانه یا غ انتفاعی یا پیام نور

اوژنی دزیره

عضو جدید
سایت دانشگاشون خیلی غلط کرده اطلاعات غلط میده دانشجو
میشه
یه ماه زودتر اگه پیشو می گرفتی دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعیا بدون کنکور می گرفتن با بچه های سراسری :D
حالا حواست به تکمیل ظرفیت باشه شاید اون موقع هم بدون کنکور بگیرن(البته اگه داشته باشن)

شما دوباره می تونی بری از کارشناسی بخونی ولی اگه کارشناسیت روزانه بودی یا باید بری شبانه یا غ انتفاعی یا پیام نور

نه بابا تو هم بلدی راهنمایی کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

پبت نام سراسری ها که شروع شده که بلافاصله بعد از بیست و چهار ساعت میتونن انتخاب واحد کنن.کلاسا هم شنیدم از ششم شروع میشه

mozhgan.s.r

عضو جدید
سلام سایت دانشگاه پیام نور بازه فکر کنم بتونی ثبت نام کنی
اگر میخوای بدون کنکور بری باید با خود دانشگاهی که میخوای بری تماس بگیری
شرایطشو بهت بگه.

katolbashi

عضو جدید
سلام

تو سایتیش نوشته اونایی که در پیام نور شرکت نکردن بیان و کد پرونده کنکور سراسریشون رو بزنن تو سایت گلستان کد پرونده رو باید تو کد کاربری سیستم گلستان بزنی که من پرونده ندارم

الان چطور باید ثبت کنم؟

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام

تو سایتیش نوشته اونایی که در پیام نور شرکت نکردن بیان و کد پرونده کنکور سراسریشون رو بزنن تو سایت گلستان کد پرونده رو باید تو کد کاربری سیستم گلستان بزنی که من پرونده ندارم

الان چطور باید ثبت کنم؟

شاید منظورش اونایی هستن که کنکورو دادن اما تو علاقه مندیا پیام نورو نزدن :D

mozhgan.s.r

عضو جدید
سلام

تو سایتیش نوشته اونایی که در پیام نور شرکت نکردن بیان و کد پرونده کنکور سراسریشون رو بزنن تو سایت گلستان کد پرونده رو باید تو کد کاربری سیستم گلستان بزنی که من پرونده

الان چطور باید ثبت کنم؟

پیام نور کجا میخوای بری؟
با دانشگاهش تماس گرفتی؟
اگه توی شهر خودته حضوری برو حتماً! نبست تماس بگیر بهت میگن چی کار کنی !!!!