ثبت نام در فعالیت های گروهی

alighasemi

عضو جدید
گروه تحقيق روهم علاقه مندم

گروه تحقيق روهم علاقه مندم

سلام.خيليممنونم.
من علاقه مند بهفعاليت درگروه 1نيزهستم ودرخودميبينم که براي ا ين گروه نيزموثرباشم

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان ..
راستش رو بخواید حرفای دوستان در مورد قبول مدیریت گروه های 3 گانه منو متعجب کرد!

اولین اصل برای شما داشتن اعتماد به نفسه و بعد از اون داشتن تخصص و علم ..

به هر حال ...
اینکه دوستان در قبال پذیرش مدیریت گروه ها حس مسئولیت دارند و نمیخواهند در قبال وظیفه شون کوتاهی و قصور سهوی انجام بدن بسیار هم خوب است و این درک بالای و وظیفه شناسی رو نشون میده.

درستش همینه که یا کاری رو قبول نکنیم یا وقتی قبول کردیم در قبال اون مسئولیت با تعهد بالا وقت بذاریم و هر چی از دستمون بر میاد انجام بدیم ;)

با توجه به این شرایط من تصمیم گرفتم فعلا مدیران سه گانه رو انتخاب نکنم و خودم هر سه گروه رو به طور مستقیم زیر نظر بگیرم!

خب این کار برای من با توجه به مشغله های کاری خیلی سخت خواهد بود ولی سعی میکنم از دوستان هم کمک بگیرم تا هم برای قبول مسئولیت مدیریت اماده شوند و هم کار به خاطر مسائل جزیی مدام عقب نیفته :gol:

...

به این ترتیب فعالیت گروهی از همین لحظه کلید میخوره :smoke:
این تاپیک ها رو هم نگاه کنید که به دردتون میخوره ..

1. تاپیک جامع بحث و گفتگوی اعضای گروه ترجمه
  2. تاپیک جامع بحث و گفتگوی اعضای گروه آموزش
  3. تاپیک جامع بحث و گفتگوی اعضای گروه تحقیق

از این به بعد هر گروه به طور مجزا فعالیت میکنه و شما باید در یک فضای رقابتی گروه خودتون رو به عنوان بهترین گروه به بقیه معرفی کنید :gol:

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
در انتها يك بار ديگه توجه شما رو به اين نكته جلب ميكنم :gol:

تعهدنامه اعضاء:

• تابع نظر جمع و درآخر مدیر گروه خود خواهم بود.
  • هدف من در راستای هدف نهایی گروه خواهد بود.
  • اخلاق مهندسی را رعایت کرده و جوی دوستانه را برای افراد گروه ایجاد می نمایم.
  • به هم گروهی هایم در رفع اشکالاتشان کمک لازم را مبذول می دارم.
  • در مواردی که با نظر مدیر گروه احتیاج به حضور در باشگاه و یا تحویل پروژه می باشد ، حضور یافته و در صورتی که نتوانستم به مدیر گروه حتما اطلاع خواهم داد.
  • در صورتی که موارد 1 تا 5 را رعایت نکردم ، مدیر گروه حق برخورد را با من خواهد داشت.

تعهدنامه مدیران گروه :

• مدیران گروه با توجه به صلاحدید مدیر تالار میتوانند عضوی را تشویق یا در صورت کاستی در عملکرد تنبیه نمایند که این کار با کاهش یا افزایش امتیاز و یا اخراج از گروه همراه خواهد بود.
  • مدیران گروه در انتهای زمانی که تعیین خواهد شد می باسیت به گزارش عملکرد گروه خود به مدیر تالار بپردازند.

p-z

عضو جدید
مرسی که گفتی:gol:
خوب من سعی میکنم محدودیت زمانی فعلا برای تحویل پروژه ها ندم تا بعداز امتحانات که منسجمش کنیم.
1. 1.کار گروهی پیشنهادی شما چی میتونه باشه؟(علاوه بر این موارد)
جمع اوری مقالات و اموزش نرم افزار

2.ترجمه /جمع آوری چه متونی رو پیشنهاد میکنین؟(منظور موضوع متون می باشد)متونی جدید در ارتباط با رشته ی خودمون وکاربرد رشته ی صنایع در سایر رشته های فنی

3.آیا مایلین به صورت مداوم در این کار شرکت کنین؟لطفا میزان همکار ی خود را بیان کنین.
با وجود اینکه تازه کارم ولی سعی خودمو می کنم البته با کمک دوستان

4.دلیل شما برای شرکت در این طرح چیست؟
تجربه نشون داده که در کار گروهی علاوه بر بالا بردن اطلاعات خیلی چیزارو در کنار هم یاد می گیریم

5.آیا تا بحال تجربه ی شرکت در کار گروهی را داشته این؟
بله

6.در صورت تمایل به شرکت در این کار لطفا اسم کاربری خود را روبروی این شما
p-z
7.نظر دیگه ای اگر هست اینجا نوشته شود.
فعلا" نظر خاصی ندارم فقط می خواستم بگم اگه می شه من تو گروه تحقیق باشم

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user_offline.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reputation.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/report.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/post_thanks.gif

mahtabi

مدیر بازنشسته
بسیار عالیه مشارکتتون در این تاپیک.

محمد جان به نظرم یه بازه زمانی برا ی آپدیت اعضا قرار بده که بعد از اینکه اعضا اضافه میشن تا اون زمان به عضوگیریه مجدد اختصاص بدیم؟
بعد از این آپدیت به نظرم یه مدیر برا ی هر گروه قرار بده و تو نظارت کلی بر هر 3 داشته باش.
اینجوری خیلی سخت میشه به 3 تاش نظارت کنی و چه بخوای چه نخوای نمیشه همه رو همزمان بالا بیاری مگر اینکه خودشون تحت مدیریت یک نفر جدا باشن.

اگر کمکی خواستی بگو حتما.

sszz23

عضو جدید
منم با نظر شما موافقم.بهتره برای هرگروه یک مدیر تعیین بشه.اینجوری هم رو کیفیت کار اثر مطلوب میگذاره.هم تمام مسئولیتها بر عهده یک نفر نخواهد بود.ممنون میشیم جناب یوسفی اگر این کار را انجام بدید.

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همچنان منتظر هستم اشخاصی که تمایل به مدیریت بر یکی از گروه های سه گانه دارن خودشونو به من معرفی کنن تا کمی از بار مشغله من هم کاسته بشه!

حرف مهتابی کاملا درسته و همینطور که میبینید من نمیتونم همزمان گروه ترجمه رو هم جلو ببرم
این گروه اولین گروهیه که احتیاج به مدیر داره :w05:

mahtabi

مدیر بازنشسته
مدیر گروه ترجمه

مدیر گروه ترجمه

سلام دوستان
بالاخره تونستم یه مدیر خوب برای گروه ترجمه پیدا کنم.
خانم سیما فرزانه فرد قراره مدیر این گروه باشن اما شروع فعالیتشون منوط به اتمام امتحاناتشون شده که فکر میکنم حقم باشه.
از هم دوستان عضو این گروه خواهشمندم به حرفای ایشون گوش بدن و باهاشون همکاری لازم رو به عمل بیارن.
ترجمه میتونه یه امتیاز بسیار بزرگ هم برای ادامه تحصیلات شما و هم راهی برای توسعه علمتون باشه.
موفق باشین

mmj110

عضو جدید
سلام
من میتونم در رمینه ترجمه کمکتون کنم.
تحقیقی هم میتونین روم حساب کنین.
باتشکر

mmj110

عضو جدید
ازمدیر محترم باشگاه سوالی دارم که چجوری میتونم عنوان نامأنوس تازه وارد رو به فعال تغییر بدم.
ممنون میشم جواب بدین:cry:

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشين اگه خواستيم همكاري كنيم بعدِ يه مدت نتونستيم بيام چي ميشه؟

هیچی، فقط ما ناراحت میشیم :w05:

اما میزان فعالیت همه ما بستگی به وقت آزادمون داره دیگه ..
اونش دست خودمونه

اما اگه این وقت آزاد صفر باشه ما به یادتون میمونیم ;)

سلام دوستان من
من هم مایل به همکاری هستم البته اگه شما هم مایل باشید.

سلام
من میتونم در رمینه ترجمه کمکتون کنم.
تحقیقی هم میتونین روم حساب کنین.
باتشکر

خواهش میکنم :smile:
خوش اومدین :gol::gol::gol:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچی، فقط ما ناراحت میشیم :w05:

اما میزان فعالیت همه ما بستگی به وقت آزادمون داره دیگه ..
اونش دست خودمونه

اما اگه این وقت آزاد صفر باشه ما به یادتون میمونیم ;)

همين..:Dخوب پس خيالي نيست...

منم فعلا ميخوام باشم...:redface::gol::gol:

as7

عضو جدید
سلام
اگه ایرادی نداره دوست داشتم اینجا فعالیت کنم:smile:
اما مشکل اینجاس اطلاعاتی ندارم که در اختیار کسی بذارم..:(

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
همين..:Dخوب پس خيالي نيست...

منم فعلا ميخوام باشم...:redface::gol::gol:

باش :smile:
منتظر فعالیت هات هستیم شیدا ;)

سلام
اگه ایرادی نداره دوست داشتم اینجا فعالیت کنم:smile:
اما مشکل اینجاس اطلاعاتی ندارم که در اختیار کسی بذارم..:(

چه اشکالی؟
اما اینکه میگی اطلاعات نداری ..

من نمیتونم قبول کنم کسی خودشو صفر بدونه
پس اعتماد به نفست کجا رفته؟

یه دوری تو تاپیکا بزن ببین چه خبره :w17:

amirhakimi

عضو جدید
نمیدونم کاری ازم بر میاد یا نه.
غیبت هام خیلی طولانی مدت میشه (بد مشغولم)، دوست دارم کمکی از دستم بر میاد انجام بدم تو این فعالیتهای گروهی ولی خب کی خبر از فردا داره . . .
بازم شرمنده که طولانی مدت غیبت میکنم.

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم کاری ازم بر میاد یا نه.
غیبت هام خیلی طولانی مدت میشه (بد مشغولم)، دوست دارم کمکی از دستم بر میاد انجام بدم تو این فعالیتهای گروهی ولی خب کی خبر از فردا داره . . .
بازم شرمنده که طولانی مدت غیبت میکنم.

من خودمم دارم شبیه شما میشم :w05:
اما اگه فکر میکنی میتونی جایی کمک کنی معطلش نکن. یه حرکتی انجام شده که یتونه هم واسه خودمون مفید باشه هم آیندگان!

بهتره با هم جلو ببریمش :gol:

صانع

عضو جدید
سلام.منم می خوام تو فعالیت ها شرکت کنم.
بگید چه کار باید انجام بدم؟

jighari

عضو جدید
با سلام:

بعد از جمع آوری اطلاعات از تاپیک فعالیت گروهی ، در این تاپیک به تجزیه و تحلیل اون میپردازیم و به یاری حق و دوستان کار رو شروع میکنیم.
اول از همه بنده یه خلاصه ای از حرف هارو جمع بندی کردم که براتون ارائه میدم.​

فردا براتون اسامیه افراد رو بر حسب علایقی که گفتند رو در گروه هایی که در نظر گرفتم بهتون ارائه میدم و بعد شما دوستان میتونین اگر خواستین گروهتون رو عوض کنید ، توی همین تاپیک مطرح کنین.​

بعد از یک هفته موضوع آموزش نرم افزار / ترجمه / تحقیق رو و همچنین قوانین گروه هارو بهتون میگم.​

جدول زیر بیانگر حرفهای شما دوستان هست.اگر جایی رو میبینید ایراد داره بگین.
http://rapidshare.com/files/235165199/table_1.doc.html
salam manam to goroh gharar bedin mrc

seydi

عضو جدید
با سلام:
بعد از جمع آوری اطلاعات از تاپیک فعالیت گروهی ، در این تاپیک به تجزیه و تحلیل اون میپردازیم و به یاری حق و دوستان کار رو شروع میکنیم.
اول از همه بنده یه خلاصه ای از حرف هارو جمع بندی کردم که براتون ارائه میدم.

فردا براتون اسامیه افراد رو بر حسب علایقی که گفتند رو در گروه هایی که در نظر گرفتم بهتون ارائه میدم و بعد شما دوستان میتونین اگر خواستین گروهتون رو عوض کنید ، توی همین تاپیک مطرح کنین.

بعد از یک هفته موضوع آموزش نرم افزار / ترجمه / تحقیق رو و همچنین قوانین گروه هارو بهتون میگم.

جدول زیر بیانگر حرفهای شما دوستان هست.اگر جایی رو میبینید ایراد داره بگین.
http://rapidshare.com/files/235165199/table_1.doc.html
اگه یه کار ترجمه دست و پا شکسته مارو قبول داشته باشین خوشحال میشم کمک کنم

masio

عضو جدید
سلام ،راستش من تازه واردم
دوست دارم تو گروه تحقیق و ترجمه کار کنم.
و یه سوال دیگه من اگه بخوام روی مقاله بین الملی کار کنم،کارمو باید از کجا شروع کنم.ممنون

mehr625

عضو جدید
سلام دوستان،من ترم 4 دوره کارشناسی دانشگاه فردوسی هستم،دوست دارم با این گروه همکاری کنم،دقیقا باید چیکار کنم؟؟؟

آخرین ویرایش: