ثبت نام دانشگاه آزاد بعد یکسال

abadanastro

عضو جدید
سلام
من پارسال دانشگاه آزاد قبول شدم اما اصلا اقدامی برای ثبت نام یا مرخصی یا هر چیزی دیگه ای نکردم ! حالا می تونم برم ثبت نام کنم ؟؟؟ و با ورودی های امسال سر کلاس بشینم ؟؟
اگه میشه چه شرایطی داره ؟!

ermia

عضو جدید
سلام

سلام

سلام،آره میشه.از کدوم واحد که قبول شدی میری همون واحد و میگی من پلرسال قبول شدم ،الان اومدم ثبت نام،اونا هم یکم پول اضافی ازت میگیرن و بعدشم میشی دانشجو.
عزیزم نگران نباش دانشگاه آزاد ازت پول میگیره پس اگه سه سال قبل هم قبول شده باشی ،الان بری بازم ثبت نامت می کنن.
موفق باشی.:gol:

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

شما باید به دانشگاه مراجعه کنید و آنها با دریافت هزینه شهریه ثابت دو ترم غیبت شما به عنوان مرخصی تحصیلی شما را ثبت نام می کنند.

neda.n

عضو جدید
سلام
من پارسال دانشگاه آزاد قبول شدم اما اصلا اقدامی برای ثبت نام یا مرخصی یا هر چیزی دیگه ای نکردم ! حالا می تونم برم ثبت نام کنم ؟؟؟ و با ورودی های امسال سر کلاس بشینم ؟؟
اگه میشه چه شرایطی داره ؟!

اره.پسر دایی من این کارو کرد 600 تومن ازش گرفتن ثبت نامش کردن:smile:

mahdii74

عضو جدید
سلام دوستان
من امسال برای دومین بار در کنکور 93 شرکت کردم.پارسال دانشگاه آزاد قبول شدم.اما مثل این دوستمون هیچ اقدامی نکردم الان میخواستم ببینم امکانش هست امسال برم ثبت نام کنم ؟ هنوز هم میشه این کارا کرد؟!

ممنون

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من امسال برای دومین بار در کنکور 93 شرکت کردم.پارسال دانشگاه آزاد قبول شدم.اما مثل این دوستمون هیچ اقدامی نکردم الان میخواستم ببینم امکانش هست امسال برم ثبت نام کنم ؟ هنوز هم میشه این کارا کرد؟!

ممنون
سلام بله هنوز هم میتونید اقدام کنید
تا اونجاییی که میدونم برای کارشناسی دو ترم و کارشناسی ارشد یک ترم نگه میدارند.

mahdii74

عضو جدید
سلام بله هنوز هم میتونید اقدام کنید
تا اونجاییی که میدونم برای کارشناسی دو ترم و کارشناسی ارشد یک ترم نگه میدارند.

سلام
ممنون از پاسختون
من تکمیل ظرفیت هم انتخاب رشته کردم برای ازاد , اما زد بود ذخیره در ردیف 40. حالا نمیدونم این یعنی قبول یا نه؟! مال طرف بهمن هست.اینم میتونم برم برای ثبت نام؟این رشته اش بهتر هست
ممنون

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از پاسختون
من تکمیل ظرفیت هم انتخاب رشته کردم برای ازاد , اما زد بود ذخیره در ردیف 40. حالا نمیدونم این یعنی قبول یا نه؟! مال طرف بهمن هست.اینم میتونم برم برای ثبت نام؟این رشته اش بهتر هست
ممنون
نه توی این مرحله هنوز قبول نشده بودی و اگر قبولیای اصلی صرف نظر کنند اسم شما در میاد
باید برید همون دانشگاه استعلام کنین که اسمتتون دراومده یا نه
اگه دراومده باشه بله میتونی ثبت نام کنی

بالا