تیم صنایع: MIS

vatanparast

عضو جدید
با سلام
چند روزی گرفتارهستم ونشد مطلبو ادامه بدم دوستان هم که ادامه ندادن تو لینک زیر کتابی جهت اموزش phpmyadmin قرار داده شده که به زبان اصلی هست و قابل فهمه

www.tehran98.com/.../کتاب-آموزش-phpmyadmin

hasti1988ie

عضو جدید
این فایل رو من دانلود و نصب کردم....حالا چیکار باید بکنم؟ چه فایلی هست ؟

voltamin

عضو جدید
عجب!!!!!!!!!!!
شما میخواید همتون با هم اول یه برنامه نویس دیتابیس بشید ، بعد یه برنامه نویس وب بیس اپ بشید ، بعد تازه بیاید سر اینکه چیکار میخواین بکنبد !!!! پرداختن به این موضوعات تو این مراحل ابتدایی مشکلی رو حل نمیکنه ، خودشون یه دنیا سرفصل دارن و کلی بگم ، کار شما نیست .<<شک نکنید به هیچ عنوان کار شما نیست>>
نمیخوام نامیدتون کنم ، ولی سعی کنید به اصل مطلب بپردازید ، یعنی طراحی کانسپت یک سیستم MIS و متغیرها ، سرفصلها و ریز موضوعهایی که باید باهاشون دست و پنجه نرم کرد ،مثل گزارشهای یک سیستم MIS یا دشبورد یک سیستم MIS ، یا ریز مباخث صنایعی این موضوع و برنامه نویسی رو بزارید به عهده مهندسای نرم افزار .
دلم گرفت :crying:
ببخشید ، من مهندس صنایع نیستم ، و امروز همینطوری یه سری به این گفتمان زدم ، چون این بحث MIS بسیار کاربردیه توی صنعت ،و من همیشه برای اظلاعات عمومی خودم مطالب این بحث رو دنبال میکنم .و دنبال آدمای خوش فکر همرشته شما ، که کننده این کار هم باشن میگردم . خواستم یه درد دل دوستانه با شما بکنم ، اونم اینکه اینقدر ساده و سطحی به موضوعات اطراف خودمون نگاه نکنیم .این منش خوبی نیست .عمده مشکلات مدیریت کلان مملکت ما هم از همین درد دیرینه نشات میگیره .

آخرین ویرایش:

hasht

عضو جدید
سلام
کسی نمیدونه back flush در تولید چیه و چه کاربردی داره؟
حتی اگه منابعشم بگید که برم از کجا دربیارم بخونم ممنون میشم

hasti1988ie

عضو جدید
سلام
کسی نمیدونه back flush در تولید چیه و چه کاربردی داره؟
حتی اگه منابعشم بگید که برم از کجا دربیارم بخونم ممنون میشم

سلام...کاربرد back flush در حسابداری معکوس هزینه ها در سیستم تولید به موقعJIT(just in time) هست...
برای اطلاعات بیشتر میتونید به این لینک مراجعه کنید... http://www.inventoryops.com/backflushing.htm
این لینک هم توضیح مختصری در این زمینه داده: http://www.resourcesystemsconsulting.com/blog/archives/83#.T-TC-5HYTSI
موفق باشید...

hasht

عضو جدید
سلام
واقعا دستتون درد نکنه
فقط کتاب یا جزوه فارسی هم سراغ دارید چون من انگلیسیم زیاد خوب نیست!

hasti1988ie

عضو جدید
سلام
واقعا دستتون درد نکنه
فقط کتاب یا جزوه فارسی هم سراغ دارید چون من انگلیسیم زیاد خوب نیست!

خواهش میکنم.نه متاسفانه اما با همین عنوان اگر جستجو کنید احتمالا بتونید مطالبی رو پیدا کنید...
اگر مطلب خوبی پیدا کردین برای ما هم بذارین...من هم میگردم اگر بود میذارم..
ممنون

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام به بچه های تیم صنایع اگه میشه هر چند وقت یکبار به تاپیک نظریه اسلامی سری بزنید و نظر خودتونو بیان کنید و نکته بگذارید تا درباره اون موضوع بحث کنیم
با تشکر

Y@S

عضو جدید
سلام
من تازه تازه داشتم مي رفتم تو عمق بحث.چرا نصف كاره رهاش كردين؟

كجايين دوستان،چرا هميشه مباحث ....!!!

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
نصفه فکرکنم رهاشد !!
زبان هاب برنامه نویسی زیادی کار کردم تقریبا سطح فکر در مورد نوشتن برنامه یکی هست فقط دستورات هر زبان فرق داره که آنم با یه آموزش میشه یاد گرفت فقط اینکه هر برنامه ای که نوشته میشه قابلیت اجرا نداره و باید از اول روی بحث اجرا شدن آن کار کرد
برنامه اسمبی ؛ c و پاسکال و ... کار کردم هر چند طراحی سایت و هاست و ... مسلط هستم
حالا سوال ؟
میشه به راحتی به صورت آنلاین فعالیت ها ثبت بشه ( روی سایت باشه که هر مرحله از انجام کار مشخصا بعد انجام آنلاین وارد سیستم بشه ؟؟ و قابلیت دسترسی را همزمان داشته باشه )
من رشته ریاضی کاربردی بودم و الان ارشد مهندسی مالی دانشگاه خلیج فارس هستم اطلاعات زیادی ندارم جز چیز های که از این تاپک بدست آوردم

8612623

عضو جدید
با سلام
چند روزی گرفتارهستم ونشد مطلبو ادامه بدم دوستان هم که ادامه ندادن تو لینک زیر کتابی جهت اموزش phpmyadmin قرار داده شده که به زبان اصلی هست و قابل فهمه

www.tehran98.com/.../کتاب-آموزش-phpmyadmin

تو اين سايت همچين مطلبي نيست

اسماجعفری

عضو جدید
سیستم های پشتیبان تصمیم گیری و سیستم های پیشنهادی

سیستم های پشتیبان تصمیم گیری و سیستم های پیشنهادی

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه. کسی در مورد کاربرد سیستم های پشتیبان تصمیم و سیستم های پیشنهادی در صنعت و تجارت چیزی میدونه؟؟ اگر اطلاعاتی دارین میشه راهنماییم کنین؟