تکریم و معارفه

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
ضمن عرض سلام و ادب و احترام و باقی قضایا ...

قبل از هر چیز لازمه از سرکار خانم **آگاهدخت** که از جمع مدیران تالار کشاورزی خارج شدن تشکر و قدردانی کنم. ایشون در این مدت زحمات زیادی در تالار کشیده و امیدواریم باز هم بتونیم از حضور ارزشمندش استفاده کنیم :gol:

خبر دوم اعلام مدیریت نفیسه بانو (Eng.probe) در تالار علوم دامی هست که بدین وسیله به ایشون هم تبریک و تسلیت عرض می کنیم. امید است در پیشبرد اهداف عالیه باشگاه همت گماریم، باشد که رستگار شویم! :)

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام مدیر محترم :D.

از زحمات بی شائبه آگاهدخت عزیز در سال های پیش تشکر می کنم؛ امیدوارم همیشه سربلند و سبز باشند.:gol:

:redface: حضور N_R بانو (Eng.Probe) عزیز از اتفاق های خوب بود؛ جای متخصص دامی واقعاً خالی بود. تبریک.:gol:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سپاسگزاری

سپاسگزاری

سلام
تشکر از مدیر محترم تالار
تشکر از همه ی دوستانی که تشکر کردند
:gol:

به جهت قصور وکوتاهی عذرخواهی میکنم

به دوست خوبم
Eng.probe نازنین تبریک میگم
برای ایشون وهمه ی مدیران تالار ( مدیر مربوطه فیتو:D،افسون عزیز، مهسای مهربان،آلفای دوست داشتنی و پژمان خان ) آرزوی موفقیت روز افزون دارم .

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
ضمن عرض سلام و ادب و احترام و باقی قضایا ...

قبل از هر چیز لازمه از سرکار خانم **آگاهدخت** که از جمع مدیران تالار کشاورزی خارج شدن تشکر و قدردانی کنم. ایشون در این مدت زحمات زیادی در تالار کشیده و امیدواریم باز هم بتونیم از حضور ارزشمندش استفاده کنیم :gol:

خبر دوم اعلام مدیریت نفیسه بانو (Eng.probe) در تالار علوم دامی هست که بدین وسیله به ایشون هم تبریک و تسلیت عرض می کنیم. امید است در پیشبرد اهداف عالیه باشگاه همت گماریم، باشد که رستگار شویم! :)

سلام
درود به هر دوی این عزیزان و آرزوی سعادت و سلامتی

بالا