تکذیب اخبار مربوط به توصیه حضرت آیت‌الله العظمی بهجت

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرکز تنظیم و نشر آثار حضرت آیت‌الله بهجت قدس‌سره در اطلاعیه‌ای خبر دستورالعمل منتسب به ایشان در قرآن شخصی‌شان را تکذیب کرد.

سؤال: باسلام، آیا انتساب مطلب زیر ـ که در سایت‌های اینترنتی منتشر شده است ـ به حضرت آیت‌الله بهجت قدس‌سره صحت دارد؟ «آیت‌الله‌العظمی شیخ محمدتقی بهجت قدس‌سره در حاشیه قرآن شخصی خود این دستورالعمل را نوشته بودند: هر کس در بین‌الطلوعین، یعنی بین فجر کاذب و فجر صادق، (۵ دقیقه قبل از اذان صبح، تا ۵ دقیقه بعد از اذان) این ذکر را بگوید هر حاجتی داشته باشد برآورده می‌شود، ولو اگر تشرف به خدمت امام زمان (عج) باشد: ۱۴ بار صلوات؛ ۴۰ بار یا مولای یا صاحب الزمان ادرکنی؛ ۱۴ بار صلوات». پاسخ: باسمه تعالی با توجه به بررسی‌های انجام شده و مراجعه به قرآن شخصی معظم‌له صحت مطلب فوق تکذیب می‌شود.
http://bahjat.ir/index.php/akhbar-2/shayeat/1591-تکذیب-یادداشت-دستورالعمل-در-حاشیه-قرآن.html

bahargoli

عضو جدید
سلام
در همین تالار هم، همین مطلب رو دیده بودم. خوب میشد این مطلب هم به دلیل عدم صحت حذف میشد!

Vahidrezaii

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام

این خبر در روز 13 آذر در فضای مجازی پخش شد.
خبرگزاریهای بسیاری اون رو منعکس کردند که بنده خودم در خبرگزاری مهر

لینک مربوط به صفحه خبر

مشاهده کردم.
حالا بعد این مدت زمان چرا و به چه دلیلی رد شده الله اعلم.

تنها سوالی که ذهن رو مشغول میکنه اینه که یقینا دفتر ایشون در جریان امر قرار گرفته اند و چرا تکذیب اون اینقدر طول کشیده...............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

این خبر در روز 13 آذر در فضای مجازی پخش شد.
خبرگزاریهای بسیاری اون رو منعکس کردند که بنده خودم در خبرگزاری مهر

لینک مربوط به صفحه خبر

مشاهده کردم.
حالا بعد این مدت زمان چرا و به چه دلیلی رد شده الله اعلم.

تنها سوالی که ذهن رو مشغول میکنه اینه که یقینا دفتر ایشون در جریان امر قرار گرفته اند و چرا تکذیب اون اینقدر طول کشیده...............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام علیکم ........اولا که منبع شما خبرگزاری مهر نیست بلکه مجله مهر است ........و این دو متفاوت است.......در ثانی مجله مهر به نقل از سایتی به نام عرش نیوز! نوشته

و می بینید که منبعی که بنده ذکر کردم خود سایت نشر آثار آیت الله العظمی بهجت است.....یا حق

بالا