تو را به خدا قسم نظر بدید!

see you later

عضو جدید
جدیدالورود صنعتی اصفهانم.آینده شغلی وشانس قبولی ارشد چطوره؟ دانشگاهم تو این رشته چطوره؟ به نظرتون اگه مهندسی دریا بورسیه سازمان ملی نفتکش اوردم برم؟:eek: خواهش میکنم که نظر بدید.

behzadvaziri

عضو جدید
?????
shoma mikhayn ayandatuno ba nazarate interneti tu in sayt tayin bokonid?????:eek::eek:
khodetun tasmim begirid behtar az har kese digast!!!!!;)
:warn::warn::warn::cry::cry::cry::warn::warn::warn:

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدیدالورود صنعتی اصفهانم.آینده شغلی وشانس قبولی ارشد چطوره؟ دانشگاهم تو این رشته چطوره؟ به نظرتون اگه مهندسی دریا بورسیه سازمان ملی نفتکش اوردم برم؟:eek: خواهش میکنم که نظر بدید.

see you later :biggrin:

بورسیه بهتر از همه است.

banyaman

عضو جدید
سلام من خودم الان مهندسی معدن استخراج معدن در ارومیه قبول شدم از اون طرف هم مهندسی کشتی در چابهار قبول شدم ولی خودم مهندسی معدن بیشتر می پسندم برای اینکه از خانواده دور نیستی ولی در مهندسی کشتی هر 6ماه 6ماه خانوادت رو میبینی از اون طرف هم اگه با غیرت بخونی و تا دکتری پیش بری میتونی اگه تو ایران کار پیدا نشد بری حارج از کشور دایی خودم دکترای مهندسی معدن گرفت از شیراز بدش رفت ایتالیا الان هم میشه گفت تموم کرده و زندگی خوبی در آلمان داره خودشم وقتی نتیجه من را دید پیشنهاد مهندسی کشتی رو داد ولی مهندسی معدن رو هم رد نکرد و گفت فقط در صورتی میتونی در این رشته (معدن)موفق باشی که تا دکترا پیش بری ولی در مهندسی کشتی اشتغال تضمینیه ولی مشکلش اینه که دور از خانوادهای در نهایت من خودم مهندسی معدن رو انتخاب کردم و اگه بشه می خوام انتقالی بگیرم برای اصفهان حالا خودت میدونی من تا جایی که میدونستم گفتم

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز

آدم با قسمات میکشونی تو تاپیکت دیگه:smile:
ببین اومدی تو تالار معدنیا بچهای معدنم خب رشتشون و خیلی دوست دارن قطعا یه سری میگن معدن خوبه ولی به نظر من باید نیگا کنی خودت بیشتر با چی حال میکنی همه رشته ها خوبن ،همه رشته ها آینده شغلی دارن و بستگی به تلاش اون فرد داره ،اگه به سفر و خارج علاقه داری برو مهندسی دریا جفتشون سختیای خودشو دارن فکرم نکن حالا معدنیا همیشه کنار خانوادشونن ،نه اینطور نیس یه مهندس معدن همش باید دائم در سفر باشه به نظر من علاقه خودت خیلی بیشتر شرطه مطمئن باش هر کدوم و انتخواب کنی ضرر نمیکنی ;)

madan-uk85

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من مهندسی معدن استخراج هستم و درسم تمومه دیگه
رشتمو دوست دارم و مسلما" تنوع زیادی داره و رشته دریا خیلی خاصه و شغلش یه جورایی تضمین شده هست . اگه دوری از خونه و خانواده رو میتونی تحمل کنی ، حتما برو رشته دریا
از من به تو نصیحت ;)

pune

عضو جدید
بستگي به خودت داره اگه مي توني دوري از خانواده رو تحمل كني برو
خواستن توانستن است
توهر جا وهر رشته اي سعي كن بهترين باشي.اگه باشي همه جا كار برات هست
موفق باشي:gol:

see you later

عضو جدید
دوری از خانواده رو تحمل میکنم ولی ایا استخدام سازمان نفتکش حتمیه وحقوقش چطوریه? به دوتای اونا علاقه دارم

بالا