تولید چابک

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
این مقاله را یکی از استادهای دانشگاهمون در اختیار ما گذاشت و از اونجا که من خودم خیلی از این مقاله خوشم اومد برای شما اینجا میزارم تا شما هم استفاده کنید .
http://uplod.ir/1r0r0iumpwh5/Agile_Manufacturing.pdf.htm

ممنونم بهزاد جان
دانلودش کردم
سعی میکنم در اولین فرصت مطالعه کنم !!!
بازم تشکر

hamid051

کاربر ممتاز
ممنون بهزاد جان من یادم میاد برای این موضوع استادمون یک فیلم راز بقا گذاشت که میمونه میاد و ببر رو اذیت میکنه بعد که کلیپ تموم شد استاد ازمون پرسید چی متوجه شدید ؟من اولین نفر بودم که جواب دادم گفتم سازمان های کوچک سازمانهای بزرگ را شکست میدهند .(خالی بندی بود:biggrin:گفتم بخندیدم ) شاید باورتون نشه ولی به استادم گفتم که ببر معلولیت ذهنی داره نمیتونه از خودش دفاع کنه:biggrin: هیچ کس متوجه نشد و بعد استادمون گفت که مربوط به موضوع چابک میشه :gol:

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون بهزاد جان من یادم میاد برای این موضوع استادمون یک فیلم راز بقا گذاشت که میمونه میاد و ببر رو اذیت میکنه بعد که کلیپ تموم شد استاد ازمون پرسید چی متوجه شدید ؟من اولین نفر بودم که جواب دادم گفتم سازمان های کوچک سازمانهای بزرگ را شکست میدهند .(خالی بندی بود:biggrin:گفتم بخندیدم ) شاید باورتون نشه ولی به استادم گفتم که ببر معلولیت ذهنی داره نمیتونه از خودش دفاع کنه:biggrin: هیچ کس متوجه نشد و بعد استادمون گفت که مربوط به موضوع چابک میشه :gol:

جالب بوده کار استادتون :smile:

hamid051

کاربر ممتاز
اره خدایش خیلی دوستش دارم اسم ایشان دکتر شکوری هست و در تبریز و ارومیه تدریس میکنن کسانی که احتمالا بر حسب اتفاق با ایشان درسی رو می خوان بردارن حتما حتما بردارند بسیار استاد با شخصیت ،صاحب سبک در تدریس به طوری که ما هر جلسه 1 ساعت از 4 ساعت کلاس ها رو (4 ساعت بخاطر اینکه ما همیشه 2 تا درس باهم و پشت سر هم با اقای دکتر داشتیم )با ویدیو کنفرانس میگذروندیم و خیلی از مسائله دیگه بلاخره این فرصتو از دست ندهید:gol:

sed ali

کاربر ممتاز
اره خدایش خیلی دوستش دارم اسم ایشان دکتر شکوری هست و در تبریز و ارومیه تدریس میکنن کسانی که احتمالا بر حسب اتفاق با ایشان درسی رو می خوان بردارن حتما حتما بردارند بسیار استاد با شخصیت ،صاحب سبک در تدریس به طوری که ما هر جلسه 1 ساعت از 4 ساعت کلاس ها رو (4 ساعت بخاطر اینکه ما همیشه 2 تا درس باهم و پشت سر هم با اقای دکتر داشتیم )با ویدیو کنفرانس میگذروندیم و خیلی از مسائله دیگه بلاخره این فرصتو از دست ندهید:gol:

ما هم درس روش تولید رو با یه استاد جوان در عین حال بالا داشتیم
هر جلسه چندتا فیلم میذاشت و از طرفی هر کس پروژه اش رو با فیلم جلو میبرد 1!
موضوع من هم تولید لوله نورد بود با فیلمش ! و هم چنین نورد گرم !!

در کل خیلی خوب بود .

hamid051

کاربر ممتاز
ما هم درس روش تولید رو با یه استاد جوان در عین حال بالا داشتیم
هر جلسه چندتا فیلم میذاشت و از طرفی هر کس پروژه اش رو با فیلم جلو میبرد 1!
موضوع من هم تولید لوله نورد بود با فیلمش ! و هم چنین نورد گرم !!

در کل خیلی خوب بود .

کلا حال میده دیگه نیازی نیست جزو بنویسی یاداشت برداری کنی پاتو روی پات میندازی انگار داری فیلم سینمایی نگاه میکنی:biggrin: میدونید من چون حافظه بیناییم قوی تر خیلی زودتر یاد میگرفتم مطالبو برای همین برام خیلی راحتر بود

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا حال میده دیگه نیازی نیست جزو بنویسی یاداشت برداری کنی پاتو روی پات میندازی انگار داری فیلم سینمایی نگاه میکنی:biggrin: میدونید من چون حافظه بیناییم قوی تر خیلی زودتر یاد میگرفتم مطالبو برای همین برام خیلی راحتر بود

تو دانشگاه ما از ترم 4 به بعد مدیر گروهمون قانون گذاشت که همه اساتید باید با ویدئو پرژکتور درس بدن برای همین من تمام واحدهای تخصصیمو اینجوری پاس کردم .

hamid051

کاربر ممتاز
اینجوری خیلی بهتره -یکی از درسهام فکر کنم برای زنجیره تامین استادمون فقط جزوه میگفت باور کنید برای وقت استراحت فقط 5 دقیقه استراحت میداد یهنی دقیقا ما 1 ساعت و 55 دقیقه ما فقط مینوشتیم وقتی از در کلاس میومدم بیرون فقط بدو بدو میرفتم خونه و یخ میذاشتم روی دستم :biggrin: خدایش ما دهه 60 ها چه عذاب های که نمی کشیدیم

بالا