تولید شمش فولادی از قراضه

behnamshateri

عضو جدید
به کمک های زیادی در این باره نیاز دارم از ابتدای این کار تا شروع به کار همچین کارخانه ای.ممنون میشم اگه اطلاعاتتونو در اختیارم قرار بدید.با اینکه تاپیک های دیگر رو دیدم که راجع به این موضوع بوده اما ممنون میشم بازم کمکم کنید و بتونم باهاتون ارتیاط تلفنی داشته باشم.

آخرین ویرایش:

laleh z

عضو جدید
من یه گزارش کامل از تولید تختال توی مجتمع فولاد مبارکه دارم ، توی مجتمع بسته به فصل میزان قراضه و آهن اسفنجی مصرفی متفاوته ولی 100% از قراضه استفاده نمیشه . رژیمشون اغلب 20 به 80 هست . با این شرایط اگه فکر می کنید این گزارش به دردتون میخوره ایمیلتون را بزارید براتون میفرستم

dashtbozorgi.mh

عضو جدید
من یه گزارش کامل از تولید تختال توی مجتمع فولاد مبارکه دارم ، توی مجتمع بسته به فصل میزان قراضه و آهن اسفنجی مصرفی متفاوته ولی 100% از قراضه استفاده نمیشه . رژیمشون اغلب 20 به 80 هست . با این شرایط اگه فکر می کنید این گزارش به دردتون میخوره ایمیلتون را بزارید براتون میفرستم
اگه میتونی این گزارش رو برام بفرست ممنونت میشم
dashtbozorgi.mh@gmail.com

akhtarakb612

عضو جدید

سلام مهندس جان
سپاسگزار خواهم بود اگه این فایلت رو برای من هم ارسال کنی
با تشکر
m.hamdipour@gmail.com
m_hamdipour@sut.ac.ir

mdre13

عضو جدید
به کمک های زیادی در این باره نیاز دارم از ابتدای این کار تا شروع به کار همچین کارخانه ای.ممنون میشم اگه اطلاعاتتونو در اختیارم قرار بدید.با اینکه تاپیک های دیگر رو دیدم که راجع به این موضوع بوده اما ممنون میشم بازم کمکم کنید و بتونم باهاتون ارتیاط تلفنی داشته باشم.

دوست عزیز چه اطلاعاتی میخوای و دلیلش رو هم واسم بگو تا بتونم بهتر راهنماییت کنم.email :mohammad2431@gmail.com

mavi3253

عضو جدید
سلام دوست عزیز اگه زحمتی نیست این گزارش کارو برا منم بفرستین ممنونم ازتون
atila3253@gmail.com

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از دوستان اگه کسی داره این فایلو برای منم ارسال کنه
ممنون

بالا