توليد برق با جاذبه زمين(لطفا كمك كنيد)

anishtain4

عضو جدید
آقا سر طبیعت که نمیشه کلاه گذاشت، این مخترع نابغه اگه همچین اختراعی کرده بود و کار میکرد که اولا نه خبرشو از یه خبر گذاری درجه سوم داخلی میشنیدیم نه این همه سر نفت جنگ بود. شما باید انرژی رو از یه جا بدست بیاری تا خرج کنی. ضمنا نیرو رو با انرژی اشتباه نکنید

anishtain4

عضو جدید

یا مثلاً از نیرویِ ناشی از برخورد !

نمی دونم منظور شما از نیروی برخورد چیه؟ ولی برخورد تغییر شکل پلاستیک ایجاد می کنه و همیشه انرژی رو تلف می کنه، مثل این می مونه بگی از اصطکاک برای تولید انرژی استفاده کنیم

mf b

عضو جدید
ببخشید میشه با آهن ربا، چند وزنه وجازبه زمین برق تولید کرد:que:

saeid_sr11

عضو جدید
تاپیک مال 2010/5 هستش یعنی بیشتر از 2سال میگذره!!!!!!!!!!!1

واگرنه میگفتم چه خبرهاست!!

manouchehri

عضو جدید
من چند سوال داشتم.
به نظر شما ميشه با جاذبه زمين برق توليد كرد؟
نظر شما در مورد اين خبر چيه؟ http://www.iranseda.ir/FullNews/?g=424684
من ميخوام يه وسيله بسازم كه از نيروي جاذبه زمين استفاده كنه و برق توليد كنه!
نيروي مخالف جاذبه زمين رو با گاز هيدروژن (كه مخالف جاذبه زمين مي ره) توليد مي كنم.
لطفا نظر بدين!!!!!!!!!!!:smile::smile::)

دیروز 28 شهریور گزارشی از یک مهندسی به نام آیدین محمدی ( اگر اشتباه نکنم ) از رادیو تهران پخش شد که از نیروی جاذبه در آسانسور استفاده کرده و یک مقداری هم از قوانین اهرم ها و تغییرات در موتور و ... و توانسته با مصرف حد اقل الکتریسیته ( طبق گفته خودش نزدیک به صفر ) آسانسوری با وزن تقریبی 400 تا 500 کیلوگرم را جابجا نماید . البته در جستجوی یک سرمایه گذار هم بود . اگر برایتان جالب است شاید بتوانیم اطلاعاتش را بگیریم .

بشیر124

عضو جدید
دوست عزیز من چند سال قبل شما چنین طرح هایی از تولید برق داشتم. با تحقیق فراوان متوجه شدم راندمان کمی دارد و به صرفه نیست و استقبال نمیشود . بدنبال طرح جدیدی بروید ...

در جواب شما دوست عزیز می خوام یه داستان واقعی برات بگم
کسی که قلب مصنوعی تو ایران اختراع کرد تو uni ما بود پیش خیلی لز پروفسور ا و دکترا رفته بود همه با دلایل خاص خودشون این طرح و رد می کردن
اما اون بالا خره اختراع کرد.

بشیر124

عضو جدید
با عرض سلام
دوستان عزیز برای تولید برق با استفاده از جاذبه ی زمین باد به ترتیب پیش رفت که من تا یهحدی میرم بقیشم با خودتن.
یکی از طرح ها اینتوری میشه که از اختلاف بین دو نیروی مخالف انرژی برق رو تولیدکرد.
پس به ترتیب این نیرو ها رو باید کشف کرد 1. نیرو جاذبه 2.نیرو خنثی{همون بی وزنی} 3.نیروی خلاف جابه زمین
1. نیرو جاذبه به راحتی در دسترسه
2. برای حالت بی وزنی در کره ی زمین میشه از اعماق دریا ویا بشکه ی هوا تا یه عمق خاص از دریا کمک گرفت.
و اما3. که میشه درموردش طرح های مختلفی رو در نظر گرفت که خودم دارم روش کر می کنم.
امیدو ارم بادادن طرحها و ایده های مختلف یک ایرانی بتونه چنین اختراع بزرگی رو انجام بده
پس اینقد ساز مخالف نزنییییییییییییییییییییییییید

بالا