* تولد massom11111 *

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
....
....
....
....

خب .... بله دیگه .... چیزه .... اووووووووم ....

بعد کلی تاپیکای سیاسی و اونو بگیر منو نگیرو .... اینکه پسرا با دختر ریش دار ازدواج می کنن یا نه و ریشش باید چه مدلی باشه و .... اینکه وقتی ادم عاشق میشه گوش و دماغش دچار تغییرات فرا جناحی میشه و از این حرفا ....
....
بد نیست چنتا تاپیک تولدم زده بشه تا ببخشید خیلی عذر می خوام اتمسفر تالار هم عوض شه و دچار یه هیجان فرا منطقه ای بشیم .... :w12:
....
خب .... چیزه .... امروز هفدهمه .... نوزدهم شهریور ( یعنی کمتر از 48 ساعت دیگه تا پیدایش عامل اعصاب ) روز تولد یکی از بروبچ نیک باشگاهه .... که خب .... نیازی به معرفی نداره و تاپیک به نامشه .... و اساسا شناخته شدس .... :w16:
....
بعدش یه نکته .... دوستان لطف کنن نپرسن یه سری سوالاتو که چند بوده .... چندو تموم کرده .... الان تو چنده .... به قیاقش می خوره بالاتر باشه یا نباشه .... تاریخ شناسنامشو جلو برده یا نبرده ...........
بله .... ما به این کارا کار نداریم .... بخیل هم نیستیم .... اصلا هر چند .... :child:
ولی خب ....
کاشف به عمل اومده که ( بین خودمون باشه ) تعداد شمعهای روی کیک خیلی زیاده (از من نشنیده بگیرید) ....:confused:
....
واسه همین چون انتظار میرفت واسه خاموش کردن اتیش رو کیک به مشکل بخوریم یه تیم ویژه اطفا حریق شش نفره (از نیروهای دلتا) به سرپرستی arghavan.z مامور مهار شعله با بیل شدن ....:cry:

ولی خب متاسفانه این تیم در یک رزمایش ازمایشی به همین منظور که توسط arghavan.z هدایت میشد دچار حادثه شد ....
سه تا از اونا تو حریق سوختن و سه تاشونم به دلیل جراحات وارده به واسطه بیل تو بیمارستانن که حال دوتاشون وخیمه ....
به همین دلیل به حضار اکیدا توصیه میشه به محض ورود arghavan.z به صحنه جهت اطفا حریق بابیل .... فاصله هفت متر و شصت سانتی متری خودشونو با نامبرده حفظ کنن ....:w04:
....
....
خب منم یه کادو ویژه دارم برای مصوم خانوم و اونم اینه که تو یه فرصت مقتضی .... بحث عملکرد تقویت کننده های عملیاتی و کلیه روابط حاکم بر انها و ساختمان فیزیکی الکترونیکی اونا رو باز کنم و یه جورایی از طریق این توضیحات .... عدم صعود ایران به جام جهانی رو نتیجه گیری کنم ....:w07:
....
اوه .... مصوم خانوم .... میدونم به خاطر این کادو خیلی خوشحالی و اشک تو چشات حلقه زده ....اصلا نیازی به تشکر و این حرفا نیست .... به اون پنج تا یک بعد اسمت قسمت میدم هیچ کاری لازم نیست به ازای این کادو انجام بدی ....:w12:
....
....
خب .... حرفایی هم که تا اینجا زدم همش جنبه جدی بود و شوخی نبود .... باور کنید ....
خوبه حالا فشارم پایینه اینقدر حرفیدم وگرنه .... :cry:
....
....
massom11111 :gol: پیشاپیش تولدت مبارک باشه ....:w30:

پایدار و تندرست و پیروز باشی در پناه ایزد منان .... :w16:
....
....
....
....
....
....

آخرین ویرایش:

spow

اخراجی موقت
خب ما هم پیشاپیش این تولدرو به معصومه گل تبریک میگیم
ایشالا در صحت وسلامت وبا شادی روزافزون به زندگیشون ادامه بدن
تولدت مبارک معصومه جان

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
....
....
....
....

بعد کلی تاپیکای سیاسی و اونو بگیر منو نگیرو .... اینکه پسرا با دختر ریش دار ازدواج می کنن یا نه و ریشش باید چه مدلی باشه و .... اینکه وقتی ادم عاشق میشه گوش و دماغش دچار تغییرات فرا جناحی میشه و از این حرفا ....
....
بد نیست چنتا تاپیک تولدم زده بشه تا ببخشید خیلی عذر می خوام اتمسفر تالار هم عوض شه و دچار یه هیجان فرا منطقه ای بشیم .... :w12:
....
خب .... چیزه .... امروز هفدهمه .... نوزدهم شهریور ( یعنی کمتر از 48 ساعت دیگه تا پیدایش عامل اعصاب ) روز تولد یکی از بروبچ نیک باشگاهه .... که خب .... نیازی به معرفی نداره و تاپیک به نامشه .... و اساسا شناخته شدس .... :w16:
....
بعدش یه نکته .... دوستان لطف کنن نپرسن یه سری سوالاتو که چند بوده .... چندو تموم کرده .... الان تو چنده .... به قیاقش می خوره بالاتر باشه یا نباشه .... تاریخ شناسنامشو جلو برده یا نبرده ...........
بله .... ما به این کارا کار نداریم .... بخیل هم نیستیم .... اصلا هر چند .... :child:
ولی خب ....
کاشف به عمل اومده که ( بین خودمون باشه ) تعداد شمعهای روی کیک خیلی زیاده (از من نشنیده بگیرید) ....:confused:
....
واسه همین چون انتظار میرفت واسه خاموش کردن اتیش رو کیک به مشکل بخوریم یه تیم ویژه اطفا حریق شش نفره (از نیروهای دلتا) به سرپرستی arghavan.z مامور مهار شعله با بیل شدن ....:cry:

ولی خب متاسفانه این تیم در یک رزمایش ازمایشی به همین منظور که توسط arghavan.z هدایت میشد دچار حادثه شد ....
سه تا از اونا تو حریق سوختن و سه تاشونم به دلیل جراحات وارده به واسطه بیل تو بیمارستانن که حال دوتاشون وخیمه ....
به همین دلیل به حضار اکیدا توصیه میشه به محض ورود arghavan.z به صحنه جهت اطفا حریق بابیل .... فاصله هفت متر و شصت سانتی متری خودشونو با نامبرده حفظ کنن ....:w04:
....
....
خب منم یه کادو ویژه دارم برای مصوم خانوم و اونم اینه که تو یه فرصت مقتضی .... بحث عملکرد تقویت کننده های عملیاتی و کلیه روابط حاکم بر انها و ساختمان فیزیکی الکترونیکی اونا رو باز کنم و یه جورایی از طریق این توضیحات .... عدم صعود ایران به جام جهانی رو نتیجه گیری کنم ....:w07:
....
اوه .... مصوم خانوم .... میدونم به خاطر این کادو خیلی خوشحالی و اشک تو چشات حلقه زده ....اصلا نیازی به تشکر و این حرفا نیست .... به اون پنج تا یک بعد اسمت قسمت میدم هیچ کاری لازم نیست به ازای این کادو انجام بدی ....:w12:
....
....
خب .... حرفایی هم که تا اینجا زدم همش جنبه جدی بود و شوخی نبود .... باور کنید ....
خوبه حالا فشارم پایینه اینقدر حرفیدم وگرنه .... :cry:
....
....

پایدار و تندرست و پیروز باشی در پناه ایزد منان .... :w16:
....
....
....
quote]
امیر جان به قول یکی از دوستان گل ، چقدر شهوت کلامی تو
بچه چرا اینقدر حرف میزنی؟؟؟؟؟
یه کلمه تبریکتو بگو و برو دیگه

کبریت و گاز و فندک

کلاغ و غاز و اردک

سنبل و یاس و میخک

تولدت مبارک

:w30:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز

:w15:
جدید بود ایناااااااااا .... :surprised:
....
ولی چه کار کنم .... میوفتم تو سرازیری میرم همینطوری .... سرعتگیرم که نداره .... :cry:

منظورش آرامش نیستا!!!!

پس پژمان جان بیشتر راهنمایی کن .... :lol:

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
به به ببین تولد کیه
سید سید مصوم
سید سید مصوم
صدا میاد
الان واست نقل و نبات میفرستیم
تفلدت مبارک مصومی
ایشالله که تا آخر عمرت زنده باشی

archi_arch

مدیر بازنشسته
ای جان
:heart::w40:معصوم جونم:w40::heart:

تولدت مبارک عزیــــــــــزم

برات ارزوی بهترینهارو دارم و امیدوارم امسال یکی از بهترین سالهای عمرت باشه

ملیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:گلم تولدت مبارک .:gol:
:gol:انشالله سالهای سال زندگی آرام و شادی داشته باشید در کنار خانواده .:gol:

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
..

....
بد نیست چنتا تاپیک تولدم زده بشه تا ببخشید خیلی عذر می خوام اتمسفر تالار هم عوض شه و دچار یه هیجان فرا منطقه ای بشیم .... :w12:..
بد بوی:cowboy: یعنی تو الان از تاپیکه تفلده من جهت مقاصده خودت سواستفاده کردی :whistle:برای تغییر اتمسفر و هیجان فرا منطقه ای تالار :evil:حالا بعد از مراسم بیرون منتظر باش یه شماره حساب باید بهت بدم :thumbsup2:

........
....
....

خب .... چیزه .... امروز هفدهمه .... نوزدهم شهریور ( یعنی کمتر از 48 ساعت دیگه تا پیدایش عامل اعصاب ) روز تولد یکی از بروبچ نیک باشگاهه .... که خب .... نیازی به معرفی نداره و تاپیک به نامشه .... و اساسا شناخته شدس .... :w16:...
عامل اعصابتو باور کنم:w06: یا یکی از برو بچ نیکتو :w00:چرا ادمو سرخورده میکنی نمیگی من دلم نازکه زود باورم یهو باورم میشه رو اعصابم:w11::w12: میخوای برم سرخورده شم:w13: ...معتاد شم :w04:
ولی یادم باشه یه برنامه اعصاب برات پیاده کنم
.........
یعنی چی شناخته شدس ؟؟؟خودتو خلاص کردی ...زود باش منو کاملتر معرفی کن .
....از تندیسهای بلورینی که در مسابقات المپیک گرفتم بگو یا نه از جامهای طلا وو نقره ای که در محافل هنری ..ادبی ..علمی نصیبم شده .
..نمیگی گمنام میمونم بازم احتمال معتادی هست :evil:

آخرین ویرایش:

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
................
ولی خب ....
....

به همین دلیل به حضار اکیدا توصیه میشه به محض ورود arghavan.z به صحنه جهت اطفا حریق بابیل .... فاصله هفت متر و شصت سانتی متری خودشونو با نامبرده حفظ کنن ....:w04:....
وای بد بوی صد دفه گفتم میخوای یه تیم تشکیل بدی از افراد مجرب و دوره دیده استفاده کن
حالا خانواده های فوت شدگان و اسیب دیدگان نیان سروقتم دیه بخوان ..اصلا.به من چه
مگه من خواستم ...:w05:
بدشم بد بوی من میخوام همین جا یه اعترافی بکنم:cry: من شناسناممو دست کاری کردم
.....من از همه دوستانی که بهشون زور گفتم رو اعصاب رفتم گفتم من رئیسم بزرگتری کردم عذر میخوام:w05: نه اینکه دوس دارم همش رئیس باشم شناسناممو چهار پنج سالی بزرگترش کردم ...:whistle:
میگم بد بوی حالا حال ارغوانی چطوره زیاد وخیم نیست که هان ؟:cry:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
منظورش آرامش نیستا!!!!

جدید بود ایناااااااااا ....
....
ولی چه کار کنم .... میوفتم تو سرازیری میرم همینطوری .... سرعتگیرم که نداره ....

پس پژمان جان بیشتر راهنمایی کن ....
امیرجان شما به روت نیار پژمان یه خرده الان حواس پرتی گرفته!!نمیدونه کی بهش گفته!!:whistle: از مدیر با شخصیتی مثل من بعیده که از این کلمات استفاده کنم!!:whistle:
نمی تونم. ازش می ترسم!!
جدا!؟!بالاخره اعتراف کردی؟

در آخر امیر رو میکشم!!من کلی منتظرم فردا بشه براش تاپیک بزنم این بدو بدو اومده خودش رو نخود هر آش کرده!!!برم یه اخطار بدم دلم خنک شه ها

حالا این قسمت با جیغغغغغغغغ
معصوم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تولدت مبارک دخمل خوشمل چهار رقمی من!!!!!!!!!!!!!!!!!!!انشالا امشال بهترین و زیباترین سال زندگی باشه که تا حالا داشتی عسل!!!
:w40:

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
................

پایدار و تندرست و پیروز باشی در پناه ایزد منان .... :w16:....

مرسی امیری واقعا شوک زده شدم:w42: انتظار چنین حرکت انساندوستانه ایرو از سمت تو نداشتم :whistle: میبینم که پله های ترقیو داری طی میکشی اوه نه منظورم این بود داری طی میکنیو و از badboy به goodboy تغییر مکانیزم میدی:w14: منم برات دعا میکنم خداوند در این مسیر کمکت باشه ...:lol:
امیر جان خیلی باعث خوشحالیم شدی ..ازت یکدنیا ممنون ..ارزوی سلامتی و تندرستیرو برای تو نیز دارم ..:gol:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
امیرجان شما به روت نیار پژمان یه خرده الان حواس پرتی گرفته!!نمیدونه کی بهش گفته!! از مدیر با شخصیتی مثل من بعیده که از این کلمات استفاده کنم!!

گفتم .... همین .... تعجب کردم .... :w16:

حالا با این دوتا شاخی که دراوردم چه کار کنم .... :cry:

در آخر امیر رو میکشم!!من کلی منتظرم فردا بشه براش تاپیک بزنم این بدو بدو اومده خودش رو نخود هر آش کرده!!!برم یه اخطار بدم دلم خنک شه ها

ها .... چی میگه .... :eek::eek: :w04:

یعنی اون منم یا یکی دیگه .... :surprised:

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب ما هم پیشاپیش این تولدرو به معصومه گل تبریک میگیم
ایشالا در صحت وسلامت وبا شادی روزافزون به زندگیشون ادامه بدن
تولدت مبارک معصومه جان
خیلی ممنون از لطف شما .....:gol:......

منم تبریک میگم. تولدت مبارک!!!!
:gol:
[]....

کبریت و گاز و فندک

کلاغ و غاز و اردک

سنبل و یاس و میخک

تولدت مبارک

مرسی اتوسا جان ...خیلی محبت کردی :gol:

به به ببین تولد کیه
سید سید مصوم
سید سید مصوم
صدا میاد
الان واست نقل و نبات میفرستیم
تفلدت مبارک مصومی
ایشالله که تا آخر عمرت زنده باشی
اوه سید به گوشم ....صدات رسید کامل و شفاف....نقل و نباتو نه نمیخواد ....بچه ها همه خودی هستن :lol:ممنونم تنهای عزیز :w12::gol:

وای سهیل هم که مثل همیشه منو شرمنده میکنه ....ممنون :gol:

baroonearamesh

عضو جدید
کاربر ممتاز
وایییییییییییی تولد معصوم جونه ........:gol:
عزیزم تولدت هزاران بار مبارک ............

انشالله به همه ارزوهای قشنگت برسی و زندگیت سرشار از عشق . خوشبختی و موفقیت باشه ... در پناه خدا و خانواده عزیزت همیشه سلامت و شاداب باشی گلم :gol:

اینم معصومی با لباس تولدش داره میره کیک و ببره ....:smile:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
گفتم .... همین .... تعجب کردم .... :w16:

حالا با این دوتا شاخی که دراوردم چه کار کنم .... :cry:

ها .... چی میگه .... :eek::eek: :w04:

یعنی اون منم یا یکی دیگه .... :surprised:
بین امیر فکر کنم با یه اخطار هم شاخ هات خوب بشه هم دل من خنک بشه..نظر مثبتت چیه؟؟هان؟؟

behnam-t

عضو جدید
selam an guzel isterkli bajim bilmirem neden hamidan sonra bana chatdi ki sizi tenrikliyem ad gunuzu yagin ki an guzel gun olmalidi siza va guzel ana :w12:ataviza tebrik diyirem allahdan siza jan sagligi an mutlu gunner arzulurum :w16::w16:

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای جان

:w40:معصوم جونم:w40:

تولدت مبارک عزیــــــــــزم

برات ارزوی بهترینهارو دارم و امیدوارم امسال یکی از بهترین سالهای عمرت باشه
وای مریمی :w36:مرسی عزیزم .....خیلی قشنگ بود :w38:

تولدت مبارک خانومی ...:gol:
مرسی راسلی :gol:

:gol:گلم تولدت مبارک .:gol:

:gol:انشالله سالهای سال زندگی آرام و شادی داشته باشید در کنار خانواده .:gol:
ملیسای عزیزم ممنون به خاطره تبریک و دعای قشنگت

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبريك من را هم پذيرا باش...:redface::redface::gol::w30:
پذیرایم عزیزم ..:w14:ممنون لطف کردی :gol:
حالا این قسمت با جیغغغغغغغغ
معصوم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تولدت مبارک دخمل خوشمل چهار رقمی من!!!!!!!!!!!!!!!!!!!انشالا امشال بهترین و زیباترین سال زندگی باشه که تا حالا داشتی عسل!!!
:w40:
ای جانم ....قربونش برم :w42:...حالا تو همه بزن تو سرما این چهار رقمی بودنو :w05:..مرسی ارامش نازنین ...:gol:

اثر اون قلیونه ست!!
تو تا اینجا اومدی تولد رو تبریک نگفتی؟!:whistle: ش.ک
قلیون میکشی تهنا تهنا :whistle::w05:

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
وایییییییییییی تولد معصوم جونه ........:gol:
عزیزم تولدت هزاران بار مبارک ............

انشالله به همه ارزوهای قشنگت برسی و زندگیت سرشار از عشق . خوشبختی و موفقیت باشه ... در پناه خدا و خانواده عزیزت همیشه سلامت و شاداب باشی گلم :gol:

اینم معصومی با لباس تولدش داره میره کیک و ببره ....:smile:

......ممنون ..ممنون گلم.....منم برات بهترینها رو از خداوند خواستارم دوست مهربون و با ذوقم :gol:

selam an guzel isterkli bajim bilmirem neden hamidan sonra bana chatdi ki sizi tenrikliyem ad gunuzu yagin ki an guzel gun olmalidi siza va guzel ana :w12:ataviza tebrik diyirem allahdan siza jan sagligi an mutlu gunner arzulurum :w16::w16:
وای بهنامی غر زدنو بیخیال ...چقدر خوب که ماه رمضونه وگرنه چطوری میخواستم پذیرایی کنما:whistle::biggrin: ممنون بهنامی خیلی لطف کردی ..منم برات سلامتی و خوشبختی خواستارم :gol: