توجه توجه ..::: دانلود کرک hysys برای سال 2010 به بعد ::..

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
حتما همه می دونید که hysys 3.2 از سال 2010 به بعد license غیر فعال شد و برای کار کردن با این برنامه از سال 2010 به بعد مجبور بودیم که تاریخ کامپیوتر رو به عقب برگردانیم و این کار واقعه خسته ککنده و وقت گیر بود
اما بالاخره این مشکل هم برطرف شد و دوستا می تونند با دانلود کردن ضمیمه برنامه را فعال کنند.
در ضمن یکی از دوستان هم این فایل رو گذاشته بود اما سایت مربوط ...... شده بود (مدونید که منظورم از .... چیه دیگه )
خوب اما روش کار
بعد از دانلود فایل AspenSuite2006_LicGen را اجرا کنید (بله این فایل برای aspen 2006 بود) تا یه license براتون درست کنه البته ممکنه یه کم طول بکشه
بعد که ساخته شد همه فایلهای موجو را یعنی lsapiw32.dll و STRGXI2.dll وTemplate و فایل ساخته شده رو (در مجموع 4 فایل ) در پوشه به آدرس زیر بریزید
فرقی نداره که برنامه رو کجا نصب کردی این پوشه تو همیمن آدرس هست
C:\Program Files\Common Files\Hyprotech\Shared
فقط اگه درایو ویندوز فرق میکنه اون رو تغییر بدید
هر سوالی پرسید هم گزینه yes رو فشار دهید
حالا به راحتی از hysys لذت ببرید
موفق باشید
جواد (آرش)

پیوست ها

• hysys_3.2 license for 2010.rar
    1.9 مگایابت · بازدیدها: 45

mohamad.63

کاربر فعال
سلام
دوستان من aspenhysysy 7.2 روی وندوز 7 ultimate نصب کردم کار میکنه فقط اینکه فایل لایسنسو باید Run as admin اجرا کنید و بهتره اول پوشه C:\Program Files\Common Files\Hyprotech\Sharedرو بسازید و licgenerator رو توی این پوشه اجرا کنید یا میتونید حساب کاربرری ادمینو اول توی ویندوز 7 فعال کنید چون حالت عادی فعال نیست بعد توی ادمین این کارو انجام بدید دیگه اینکه حتما نرم افزارو روی خود ویندوز نصب کنید یعنی مسیر پیش فرض نصب خود نرم افزارو تغییر ندید
فعلا

@chemical@

عضو جدید
سلام البته این عمومیت نداره برا بعضی سیستم ها جواب نمی د ه ;)

mohammad_72

عضو جدید
مرسی حل شد.من اول از زیپ خارج کردم بعد aspen suiteرو اجرا کردم وبعد فقط همینارو که گفتین رو کپی کردم .قبلا امتحان کرده بودم نمیشد