تهران مرکزی بهتره یا علوم تحقیقات؟؟؟

ariyaii

عضو جدید
من پارسال برق تهران مرکزی قبول شدم...اما میگن علم تحقیقات بهتره!اره؟؟؟؟اینطوریه؟؟؟؟اگه اینطوریه بگین امسال علوم تحقیقات بزنم....:w05:
با سلام به همه ی بچه های عزیز میگم چه خوب میشه که وقتی کسی یه سوال میپرسه و همه نظر *شخصی*خودشون میدن به نظر همدیگه احترام بذاریم و نخوایم که نظر خودمون رو به همه تحمیل کنیم و نظر دیگران رو (چرت,ابلهانه و...)اشتباه بدونیم .
واما نظر*شخصی* من به نظر من (که میتونه اشتباه باشه) دانشگاه علوم تحقیقات تهران تو دانشگاه های آزاد یه مقدار از بقیه جلوتر از نظر امکانات و از همه مهمتر اساتید .
با تشکر

20112

عضو جدید
فقط مدرک علوم تحقیقات تهران اعتبار جهانی داره چون اکثر استاد هاش بازنشسته یا استاد بهترین دانشگاه های ملی هستند و در تمام دنیا میشناسنشون اما واحد های دیگه استاد هاش دانشجو های سابق یا بورسیه علوم تحقیقات تهران هستند.
یک سوال کوچک
شما استادی که دارای رتبه استاد تمام و بازنشسته دانشگاه تهران، شریف، امیرکبیر و ...... هست و الان دانشگاه علوم تحقیقات تهران تدریس میکنه میتونید با کسی که استادیار یا مربی هست و از علوم تحقیقات تهران مدرکش رو گرفته و در واحد های دیگر دانشگاه آزاد تدریس میکنه مقایسه کنید؟

این فقط نظر شخصی هست
نه عزیز ایتطورایی که میگی نیست که مدرکش جهانیه نه بهترین دانشگاههای دولتی اینجا رتبه های خیلی بالایی تو جهان دارن
گلش که شریفه رتبش فکر کنم بالای 2000 باشه از دانشگاههای آزاد هم فکر نمی کنم تو دانشگاههای خوب جهان بورس بدن ؟نمی دن

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر شخصی دوستان محترم، ولی
اینجا رو داشته باش:
دکتر جاسبی خودش شبکه 5 تهران رتبه بندی دانشگاههای آزاد رو اعلام کرد:
1-دانشگاه علوم تحقیقات
2-دانشکده فنی مهندسی واحد تهران جنوب
3-برق و کامپیوتر واحد قزوین
4-چندتا از رشته های انسانی واحد تهران مرکز

همین .
;)همینهههههههههه

ashofte_se7en

عضو جدید
اخرش نفهميديم كدومش بهتره !!!

به نظرتون كدومش بديش كمتره؟

اينجوري بگيم بهتره ها

من خودم تهران جنوبم اما احساس مي كنم علوم و تحقيقات بهتره! متاسفانه علوم و تحقيقات مهندسي برق نداشت