تهران شمال

Flamenc0

عضو جدید
آره دیگه رئیس دانشگاهم که عوض شده دیگه خدا به خیر کنه !

سایت از کار نیافته خوبه ، 551 نفر همزمان بیان تو سایت
من که مهر 2 تومن رو ریخته بودم ، ثبت نام هم کرده بودم ، انتخاب واحد هم همینطور ، تازه سر کلاس حرارت هم رفتم دی:
فرداییش همه چیز به هم ریخت ، یک کلمه : هیچ چیزی معلوم نیست
خدا به ما 551 نفر رحم کنه:confused:

Flamenc0

عضو جدید
شما هم وقتی وارد قسمت دروس ارائه شده می شید فقط دروس مرتبط با گرایش خودتونو نشون می ده ؟؟؟ .... هیچ درس پایه ای ارائه نشده همش دروس تخصصیه هر گرایش ارائه شده فقط !!

soli456

عضو
شما هم وقتی وارد قسمت دروس ارائه شده می شید فقط دروس مرتبط با گرایش خودتونو نشون می ده ؟؟؟ .... هیچ درس پایه ای ارائه نشده همش دروس تخصصیه هر گرایش ارائه شده فقط !!
بله ، همینطوره تازه فقط 4 تا درس مربوط به گرایش ارائه شده نه بیشتر ، اینجوری اسمش اختیاری نمیشه که ، میشه اجباری انتگراسيون فرآيندها بهينه سازي طراحي تجهيزات فرايندي مدلسازي ومشابه سازي میمونه روش تحقيق و وصيت نامه حضرت امام (ره)

Flamenc0

عضو جدید
آره منم 12 واحد دروس تخصصی گرایشمو + 2 واحد روش تحقیق گرفتم دیگه چاره ای نبود !

بله ، همینطوره تازه فقط 4 تا درس مربوط به گرایش ارائه شده نه بیشتر ، اینجوری اسمش اختیاری نمیشه که ، میشه اجباری انتگراسيون فرآيندها بهينه سازي طراحي تجهيزات فرايندي مدلسازي ومشابه سازي میمونه روش تحقيق و وصيت نامه حضرت امام (ره)

Flamenc0

عضو جدید
می گم شما هم ترمودینامیک پیشرفته که دوشنبه ها ارائه شده بود رو گرفتید؟؟ ...من گرفتم بعد الان امروز که رفتم توی سایت دیدم از توی لیست دروس ارائه شده حذف شده اما تو لیست دروس ثبت شده ی من هست هنوز.... یعنی کلاً کلاسش کنسل شده؟؟؟ یا اینکه چون ظرفیتش تکمیل شده از تو لیست برش داشتن؟؟ ...آخه یه سری دروس دیگه هم هست که ظرفیتشون صفر شده اما هنوز توی لیست هستن!

soli456

عضو
من که فقط دروس تخصصی رو برداشتم
ظرفیتشون صفر شده ، ولی تو لیست هستن

Flamenc0

عضو جدید
آره منم اول فقط دروس تخصصی رو برداشته بودم... دو روز بعدش اینو هم اضافه کردن من یه درس حذف کردم ترمو رو گرفتم ...بعدم که ظرفیتش صفر شد هنوز تو لیست بود ....ولی دیروز از تو لیست حذف شد اما هنوز تو لیست درسای ثبت شده من هست

شما به دانشگاه سر نزدید ببینید اوضاع چه طوره ؟؟ دوباره خیلی شلوغ نشده باشه بریم سر کلاس فرداش بگن برگردین !!! ....درسایی که ارائه کرده بودن هر کدوم 30 نفر ظرفیت داشت...تو گرایش من که تقریباً 10-11 نفر هنوز جا داره و پر نشده ...حالا نمی دونم دوباره می ریم می گن ما فقط 10 تا جا داشتیم بیخود نوشتن 30تا !!

راستی شما از 12ام می رین سر کلاس؟؟ ...من از یکی از بچه ها پرسیدم گفت دانشکده هنوز همونجاست...نرفته حکیمیه

من که فقط دروس تخصصی رو برداشتم
ظرفیتشون صفر شده ، ولی تو لیست هستن

soli456

عضو
آره منم اول فقط دروس تخصصی رو برداشته بودم... دو روز بعدش اینو هم اضافه کردن من یه درس حذف کردم ترمو رو گرفتم ...بعدم که ظرفیتش صفر شد هنوز تو لیست بود ....ولی دیروز از تو لیست حذف شد اما هنوز تو لیست درسای ثبت شده من هست

شما به دانشگاه سر نزدید ببینید اوضاع چه طوره ؟؟ دوباره خیلی شلوغ نشده باشه بریم سر کلاس فرداش بگن برگردین !!! ....درسایی که ارائه کرده بودن هر کدوم 30 نفر ظرفیت داشت...تو گرایش من که تقریباً 10-11 نفر هنوز جا داره و پر نشده ...حالا نمی دونم دوباره می ریم می گن ما فقط 10 تا جا داشتیم بیخود نوشتن 30تا !!

راستی شما از 12ام می رین سر کلاس؟؟ ...من از یکی از بچه ها پرسیدم گفت دانشکده هنوز همونجاست...نرفته حکیمیه

من روز ثبت نام رفتم ، شلوغ بود
بله ، میرم ببینم چی میشه ، امیدوارم مثل ترم قبل نشه
خوشبختانه نرفته ، انشاالله همینجا بمونه

Flamenc0

عضو جدید
منظورتون از روز ثبت نام کی هست؟؟ ... همون مهر که رفتیم مدارکمون رو بردیم رو می گید ؟؟

من روز ثبت نام رفتم ، شلوغ بود
بله ، میرم ببینم چی میشه ، امیدوارم مثل ترم قبل نشه
خوشبختانه نرفته ، انشاالله همینجا بمونه

Flamenc0

عضو جدید
آهان روز انتخاب واحد ... من دیگه بعد از اینکه همون مهر مدارکمو دادم و اون 62 تومن رو ریختم به حساب نیومدم دانشگاه ... گفتن دیگه ثبت نام شدید....روز 30ام هم اینترنتی انتخاب واحد کردم ... نیازی بود دوباره بیایم دانشگاه؟؟؟ شما 30ام رفتین چی کار کردین؟؟؟ ...آخه من تهران نیستم فعلاً ... هفته ی اولم نمی تونم بیام کلاس ...خیلی استرس دارم نمی دونم چه خبره :cry:
نه ، همین دوشنبه هفته پیش ، 30 دی

soli456

عضو
آهان روز انتخاب واحد ... من دیگه بعد از اینکه همون مهر مدارکمو دادم و اون 62 تومن رو ریختم به حساب نیومدم دانشگاه ... گفتن دیگه ثبت نام شدید....روز 30ام هم اینترنتی انتخاب واحد کردم ... نیازی بود دوباره بیایم دانشگاه؟؟؟ شما 30ام رفتین چی کار کردین؟؟؟ ...آخه من تهران نیستم فعلاً ... هفته ی اولم نمی تونم بیام کلاس ...خیلی استرس دارم نمی دونم چه خبره :cry:

که این طور ، نه نیازی نیست بیایین
من چون سیستم ، تو قسمت مالی اشکال داشت رفتم دانشگاه و درستش کردم ، وگرنه منم همون شبش اینترنتی انتخاب واحد کرده بودم
فکر نکنم کلاسا با تعداد نفرات زیاد تشکیل بشه ، نگران نباشین

Flamenc0

عضو جدید
واقعاً ممنون ... خیالمو راحت کردین :redface:
که این طور ، نه نیازی نیست بیایین
من چون سیستم ، تو قسمت مالی اشکال داشت رفتم دانشگاه و درستش کردم ، وگرنه منم همون شبش اینترنتی انتخاب واحد کرده بودم
فکر نکنم کلاسا با تعداد نفرات زیاد تشکیل بشه ، نگران نباشین

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منکه تو این 3ترم اصلا بهم خوش نگذشت هیچ خاطره خوبی هم ندارم
پروژمو تحویل بدمو خلاص شم از دستش:cool:
برای اوناییم که اول راهن آرزوی موفقیت دارم معصومی رو دوست داشته باشین:w07:

H!DD3N

عضو جدید
سلام....کسی دانشگاه آزاد تهران شمال رشته ی IT هست اینجا؟؟؟؟

یه سوال....کلاسا تو میرداماد هستش یا باید رفت حکیمیه؟؟؟

باتشکر....