تهران جنوب یا علوم تحقیقات تهران ؟

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
بنظرتون در ارشد مهندسی شیمی تهران جنوب بهتره یا علوم تحقیقات ؟ یا کلا از نظر مدرک تهران جنوب معتبرتره یا علوم تحقیقات ؟

9112513495

عضو جدید
سلام .
بنظرتون در ارشد مهندسی شیمی تهران جنوب بهتره یا علوم تحقیقات ؟ یا کلا از نظر مدرک تهران جنوب معتبرتره یا علوم تحقیقات ؟
به نظرمن علوم تحقیقات. چون تهران جنوب تو کارشناسی سره البته به نظر من اگه شهرستانی هستی علوم تحقیقات چون معمولا 2روزه کلاسهای ارشد و صبح زود هم شروع میشه و چه جوری میخوای تا کله تهران بری ولی اگه هم خواستی بری با جتم بری حدود 1ساعت هم میشه

arminjahanshahr

عضو جدید
دانشگاه فقط تهران جنوب

دوست من تهران جنوب آخه چی داره که داری ازش دفاع میکنی
تنها واحد دانشگاه آزاد که یک سرو گردن از تمامی واحدهای آزاد سرتره آزاد قزوینه قطب رباتیک ایران و جزو 5 قطب مسابقات روبوکاپ دنیا
تنها دانشگاهی هست که دانشگاه شریف و مابقی دانشگاه ها به عنوان یک قدرت علمی قبولش دارند مخصوصا تو حوزه رباتیک و علوم مهندسی

http://www.aparat.com/v/obAYv

9112513495

عضو جدید
یه انتقالی موقت بزن >>>>ببین بهت اجازه میدن :eek:تازه اگه بدن ...ببین میتونی توش واحد پاس کنی:biggrin:.(من اونموقع که انتخاب رشته میکردم استادمون گفت 1-تهران جنوب2 قزوین 3-تبریز)ازادش خوبه. البته به بچه های دیگه جسارت نشه ها

arminjahanshahr

عضو جدید
یه انتقالی موقت بزن >>>>ببین بهت اجازه میدن :eek:تازه اگه بدن ...ببین میتونی توش واحد پاس کنی:biggrin:.(من اونموقع که انتخاب رشته میکردم استادمون گفت 1-تهران جنوب2 قزوین 3-تبریز)ازادش خوبه. البته به بچه های دیگه جسارت نشه ها

دوستم اون کلیپی که برات فرستادم رو میتونی دوباره ببینی فکر کنم ندیدی،رئیس دانشگاه آزاد هیچ واحدی از تهران رو حتی اسمشم نیاورد کل افتخارشون واحد قزوین بود
به این مینازی که واحدتون در تهرانه؟!!! تهران جنوب تا حالا چکاری انجام داده که اصلا مطرح باشه؟؟ واحد قزوین بخاطر اعتبارشه نه شهرش ، این مهمه، برو رزومه باراجین رو ببین نه فقط تو رباتیک بقیه رزومشم نگاه کن، چندین قهرمانی کشوری در خودرو هیبریدی و الکتریکی و موتورسیکلت الکتریکی در دانشگاه شریف، هیچکدوم از دانشگاه های تاپ دولتی نتونستن حرفی بزنند
کدوم از این مقام ها رو واحد های دانشگاه آزاد دارند که بخوان بهش افتخار کنند؟؟؟ کدوم دانشگاه آزاد الان همکاری داره با دانشگاه شریف و صنعتی اصفهان؟؟ اصلا به جایی حسابش می کنند؟؟
کدوم دانشگاه در ایران تو رباتیک این همه قهرمانی کسب کرده و بهترین تیم ها از دانشگاه های برتر دنیا رو شکست داده؟؟
از نظر اساتید و امکانات پژوهشی کدام واحد دانشگاه آزاد میتونه رقابت کنه با واحد قزوین؟؟
اینایی که میگم من هم واحد تهران جنوب رو دیدم هم مرکز هم علوم تحقیقات،رشته خودم هم ارشد آی تی میخونم که تهران اصلا نداره و قزوین تاپ ترینه از نظر تراز،درباره سخت گیری هم قزوین معروفه به سخت گیری ، میتونی سرچ کنی متوجه بشی

http://www.jonbeshnet.ir/news/28081

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم از همه دوستانم که پاسخ دادین. منکه تهران جنوب رو دیگه رفتم و خدارو شکر الانم راضی ام . مدیر گروه خوب دکتر ارجمند و اساتید عالی مثل دکتر وفاجو و......