تنها نه ...همه وارد شوید ...

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا این تاپیکهای اسفهانی ها بیان تو ...قومیها بیان تو ..مشهدی ها کجان و... رو جمع کنید ...
کاربران عزیز شما همه دانشجواید ...شماها باید بدونید که وحدت چقد برای کشور ما که از هزارتا قوم تشکیل شده چقد مهمه ...
تو ایران فقط یه گروه زندگی میکنن اونم ایرانی ها هستن ...یکی بهم میگفت یکی از اهداف دشمن ایجاد تفرقه بین قومیت های ایرانیه ...شاید بگین فقط برای تفریح و آشنایی ...ولی یه هفته که بگذره کار از تفریح هم میگذره و پشت سر هم جوک میگید و مسخره میکنید همو ...
چرا خودمون داریم به دشمنمون کمک میکنیم ...نباید زمینه ای برای تفرقه ایجاد کنیم ....
یکم واقع بین باشید و با دقت بیشتری رو این موضوع فکر کنید ...
درضمن دوستان یه انتقاد شما که دیگه دانشجویید ....این کارا از شما بعیده ...کدموم کارا ...همین دوست یابی ...پسرا دخترا ...چرا اینقد تاپیک نا مربوط میزنید ...من فکر میکردم این چیزا فقط واسه بچه دبیرستانی هاست که مثلا میخوان تازه وارد اجتماع بشن ...بلا نسبت شماها ..یه وقت به خودتون نگریدا ...
این سایت یه سایته علمیه ....رابطه دختران و پسران اینجا هم به نظر من باید علمی باشه ...باید باعث پیشرفتشون بشه ...نه اینکه دو ساعت هم که میان اینترنت وقتشن تو این تاپیک های بیهوده بگذره ...چه فرقی میکنه دخترای باشگاه بیشترن یا پسرا ؟؟؟
لطفا جنستتون رو به میان نیارید ..استعداد و علمتون رو به میان بیارید ..

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصفهانی ها نه اسفهانی ها ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا این تاپیکهای اسفهانی ها بیان تو ...قومیها بیان تو ..مشهدی ها کجان و... رو جمع کنید ...
کاربران عزیز شما همه دانشجواید ...شماها باید بدونید که وحدت چقد برای کشور ما که از هزارتا قوم تشکیل شده چقد مهمه ...
تو ایران فقط یه گروه زندگی میکنن اونم ایرانی ها هستن ...یکی بهم میگفت یکی از اهداف دشمن ایجاد تفرقه بین قومیت های ایرانیه ...شاید بگین فقط برای تفریح و آشنایی ...ولی یه هفته که بگذره کار از تفریح هم میگذره و پشت سر هم جوک میگید و مسخره میکنید همو ...
چرا خودمون داریم به دشمنمون کمک میکنیم ...نباید زمینه ای برای تفرقه ایجاد کنیم ....
درضمن دوستان یه انتقاد شما که دیگه دانشجویید ....این کارا از شما بعیده ...کدموم کارا ...همین دوست یابی ...پسرا دخترا ...چرا اینقد تاپیک نا مربوط میزنید ...من فکر میکردم این چیزا فقط واسه بچه دبیرستانی هاست که مثلا میخوان تازه وارد اجتماع بشن ...بلا نسبت شماها ..یه وقت به خودتون نگریدا ...
این سایت یه سایته علمیه ....رابطه دختران و پسران اینجا هم به نظر من باید علمی باشه ...باید باعث پیشرفتشون بشه ...نه اینکه دو ساعت هم که میان اینترنت وقتشن تو این تاپیک های بیهوده بگذره ...چه فرقی میکنه دخترای باشگاه بیشترن یا پسرا ؟؟؟

اصفهانی هاااااااااااااااااااا نه اسفهانی هاااااااااا هههههههههههههههههههههههههههههههه

Elham 6661

عضو جدید
سلام
این چیزهایی که گفتی رو قبول دارم و یک واقعیته توی باشگاه اما گاهی اوقات برای رفع خستگی بعضی تاپیکها خوبه
نمیشه همش علمی بود و نمیشه همش بحث الکی کرد هر چیزی جای خودش

masood.s

عضو جدید
کاملا باهات موافقم علاوه بر دانشجو بودن خیر سرتون قراره مهندس بشین بابا این بچه بازی ها رو بزارین کنار . من باشگاه رو از گوگل ریدر دنبال میکنم بیشتر اینجا تبدیل شده به یه جایی که همش مطلب های مبتذل و دری وری میزارن خیلی کم اتفاق میفته که مطلب به دردبخور ببینم اینجا . مطالب متفرقه رو بزارین جاهای دیگه . کلی پست مسخره دیدم اینجا که مثلا دخترا از چی خوششون میاد از چی بدشون میاد اخه به ما چه ؟؟ هان ؟؟

sokoot.assa

عضو جدید

زیاد باهات موافق نیستم همش نمیشه که درس خوند وبه علم خودمون اضافه کنیم تفریح هم لازمه
این تاپیک هایی که ازشون اسم بردی یا توی گفتگوی آزادن یا زنگ تفریح . تالارهای تخصصی هم هست که فقط بحث علمی توش میشه . تفرقه چیه بابا چرا انقدر مشکوکی دشمن کدومه هرکس دوست داره با همشهریاش آشنا بشه به زبون محلی همدیگه صحبت کنن تازه اینجوری خیلی هم خوبه فرهنگها حفظ میشه .دیدتو وسیعتر کن به قول خودت دانشجوییم مهندسیم

اارکیده

عضو جدید
من خودم خیلی وقته عضو باشگاه نیستم
باشگاهم که به سلامتی 4 شده اما همه بچه های قدیمی باشگاه تو این اتفاق نظر دارن که قبلنا سطح علمی باشگاه خیلی بالاتر بوده
اما الان بیشتر دنبال اسپم بازی هستن
یکیش خود من

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصفهانی هاااااااااااااااااااا نه اسفهانی هاااااااااا هههههههههههههههههههههههههههههههه

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم
دیگه شورش دراومده که هیچ داره تبدیل به نمکزار میشه

EECi

مدیر بازنشسته

برای اولین بار از تاریخ عضویتم در تالار گفتگوی آزاد پست زدم!

با شما موافقم. اینجا هر چی که هست محیط علمی نیست. بیشتر به تالار سرگرمی و دوست یابی شبیه تا تالار علمی!
سلام
این چیزهایی که گفتی رو قبول دارم و یک واقعیته توی باشگاه اما گاهی اوقات برای رفع خستگی بعضی تاپیکها خوبه
نمیشه همش علمی بود و نمیشه همش بحث الکی کرد هر چیزی جای خودش
همش بحث علمی کرد؟؟؟!!!! بیخیال خواهر خوبم. کدوم بحث علمی؟ اصلا بحث علمی مگر وجود داره؟! همش که شده خستگی در کردن!
:gol::gol::gol::gol::gol:

پسر فنی

اخراجی موقت
من وقتی عضو شدم فکر کردم اینجا دوسیابی و متلک انداختنو این جور چیزا
مهندسم مهندسای قدیم

h_1991

عضو جدید
به نظر من نباید تقصیر دشمن بندازیم!
اگر ما واسه ی هم جوک نمی ساختیم....زبان هم رو به رسمیت میشناختیم... برای هم با هر دین و عقیده ای که داریم ارزش قائل بودیم و با یک چشم به هم نگاه می کردیم...:razz:
اون موقع هیچ دشمنی نمی تونست کاری کنه

TheSilent_SS

عضو جدید
از این تاپیک ها زیاد زدن.
مشکلی هم حل نشد.
آدمایی مثل منم که هنوز درسای تخصصی شون شروع نشده،نمیتون بحث علمی بکنن.
البته من خودم تویه این تاپیکای مسخره کم میرم.(تقریبا اصلا نمیرم)

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
حالا تاپیکای مسخره هم زیاده بیشتر تو این تالار اسپم دیده میشه ..
بیشتر بحثا هم که هیچ وقت به نتیجه نمیرسه و آخرش دعوا میشه پس همون اسپم بهتره ..
ولی تالارای علمی هم زیادن .. بی انصافیه بگیم کل باشگاه اسپمه..