تمرین گروهی اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sedre

عضو جدید
من هر وقت اینجا پست گذاشتم کسی جواب نداده.
اما الان میخوام موضوعات اسکیس مرکز معماری ایران رو بذارم ،یه جور تشکر از کسایی که موقع کنکور تئوری جزوه هاشون رو به اشتراک گذاشتن ومن استفاده کردم.
اگر کسی موضوعات ایوان خانه یا آکادمی رو داره اونم بذاره که همه استفاده کننف خصوصا بچه های شهرستانی که امکان این رو نداشتن تهران بیان وبمونن.

اینم لینک دانلودش: (این 4روزه، هر روز 2تا موضوع میدن)
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=60e3a02cc186970ba0c718d7299b965c

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها اسکیس ثبت نام کردین ؟من تو سایت سنجش نمیدونم از کجا باید ثبت نام کنم!!!!!میشه راهنمایی کنید؟ ممنون

negin 19

عضو جدید
سلام دوستان
کسی ایمیل دکتر سروش نیا رو داره به من بده ممنون میشم
:cry::gol:

beni belazi

کاربر بیش فعال
ممنون بابت پاسختون.
مشکل اساسی من مصاحبه ی سوره نیست، چون راستش انتخاب شصتم ام هم بوده و به نظرم ارزش چندانی هم نداره. اما مسئله اینه که هنوز واسم روشن نیست رابطه ی بین این مصاحبه و قبولیش با ماجرای اسکیس های سازمان سنجش و اعلام نتایج شهریور.
یعنی نمیدونم مثلا اگه سوره برای مصاحبه بزنه پذیرفته شدم آیا سازمان سنجش هم واسم همین رو به عنوان قبولی اعلام می کنه و کلن دیگه نمره ی اسکیس و انتخابهای 1 تا 59 و اینا رو لحاظ نمی کنه؟

اگه بخوای غیر انتفاعی بری اون از بقیه بهتر فکر کنم... اونا کار خودشون رو میکنن...کسایی که از نظر اونا مشکلی واسه ورود ندارن رو به سنجش اعلام میکنن اگه تو شایستگی علمی واسه ورود داشته باشی قبول میشی... در واقع یکی از انتخابات...اگه مصاحبه رو رد شی اون گزینه از انتخاب رشتت حذف میشه....

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرتون این سوال اسکیس دانشگاه آزاد سخته یا آسون ؟؟؟

خیلی آسون بود.
فقط کافی بود حداقل 2 یا سه حجم رو با یه کانسپت خاص به هم ترکیب بدین و نکته خاصش هم ورودیشه که بهترین حالت اینه که از خیابون با یه پل به طبقه اول یا دوم مجموعه برسیم.یعنی ورودی اصلی رو نزدیک به سطح خیابون بگیریم.خیلی ها اون 9 متر عمق رو ندیدن و واسه همین بناشون هم سطح خیابون بود.
با استفاده از فضاهای باز و نیمه باز در کنار فضاهای بسته و خروجی مترو و فضا سازی هم می شه کار رو به سطح خیلی خوبی ارتقا داد.

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
ثبت نام اسکیس اومد رو سایت یکی منو هم خبر کنه ....میترسم جا بمونم....:biggrin:

sadatt

عضو جدید
سلام دوستان من سال اوله که میخوام اسکیس بدم شرایط اونجا چطوریه؟؟درسته که باید با خودمون میز بیاریم و رو زمین بشینیم؟؟؟اگه میشه راهنماییم کنین چی بیارم با خود م ممممنون در ضمن کجا برگزار میشه؟؟/

simson

عضو جدید
بچه هایی که برای معماری یا معماری داخلی سوره دعوت به مصاحبه شدن می شه لطفن بگن رتبه هاشون تا چند بوده؟

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه هایی که برای معماری یا معماری داخلی سوره دعوت به مصاحبه شدن می شه لطفن بگن رتبه هاشون تا چند بوده؟

سوره معماری داخلی هم داره؟؟؟
دیگه کدوم دانشگاها داخلی دارن؟؟؟

zarife

عضو جدید
کسی حرفی برا گفتن نداره؟! :(

من که رتبم 185 قبول نشدم. فک کنم تا رتبه 150 اینا پذیرفته شدن. اما نگران نباش سوره تکمیل ظرفیتم اعلام میکنه. من پارسال تو تکمیل ظرفیت با رتبه 600 معماری اسلامی سوره قبول شدم.

آخرین ویرایش:

zarife

عضو جدید
اینجا کسی هست رتبه بازسازیش زیره 50 باشه؟ برا قبولی تو بازسازی کسی اطلاع داره چند درصد اسکیس میخواد؟

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سازمان سنجش برا ثبت نام اسکیس دیر نکرده!!!!!!شما ثبت نام کردین؟؟؟؟؟آقا یکی به منم خبر بده......

samira-arch

عضو جدید
بچه ها سازمان سنجش برا ثبت نام اسکیس دیر نکرده!!!!!!شما ثبت نام کردین؟؟؟؟؟آقا یکی به منم خبر بده......

آره خیلی دیر کرده ما قراره فردا حرکت کنیم تهران اما هنوز ثبت نام نکردیم و نمیدونم محل آزمون کجاست!!! و و:redface:

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
آره خیلی دیر کرده ما قراره فردا حرکت کنیم تهران اما هنوز ثبت نام نکردیم و نمیدونم محل آزمون کجاست!!! و و:redface:

:D باز خوبه داری میری
من معلوم نیست چطو قراره برم کی قراره برم
اصن میخام برم ؟
فقط داداشم دیروز پرسید کی باید بری:D

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم فردا راه میفتم میرم میترسم باز ک:eek: خل بشن بندازن عقب یه هفته ............بعد اون یه هفتم تو پارک ملت بگیریم بخوابیم

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم فردا راه میفتم میرم میترسم باز ک:eek: خل بشن بندازن عقب یه هفته ............بعد اون یه هفتم تو پارک ملت بگیریم بخوابیم

:razz:تو؟؟؟پارک ملت>>>>؟؟؟؟؟من که پانسیون برای 4 روز رزرو کردم....عباس آباد...بلدمش:biggrin:
کلا اسکیس کاری کرده که تهرانم یاد بگیریم....
بچه هاااا من هیچی چی تمرین نکردم چه کنم؟؟؟؟؟!!!درگیر طراحی نظام آزمونش بودم تا شنبه...بعدشم خووو خسته شدم دیگه....:cry:

venus.

عضو جدید
بابا این چه وضعشه سنجش امسال کلا قاطی کرده 2 روز بعد امتحانه این همه ام بلا تکلیفی نمی شه که
امشب بلیط دارم چه غلطی کنم حالا من به کنار بابام جای دیگه کار داشت 1 روز قبل من رفته تهران
بخدا دارم دیونه میشم :mad::exclaim:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا