تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
این کارتو نمی ذاری؟

چرا ایشالله تا یکشنیه اونو دوباره طراحی می کنم...ولی ایراداش:
1-پلان ساده و توش پیچیدگی نی...
2-توی نمایشگاهش افت و خیز داشته باشه مثل استفاده استفاده از پله
3-گیاهان رو بیشتر بینویسیم و با راندو هم مشخص کنیم
4-فضاها کمه بیشتر باید ریز فضا استفاده کزد
5- راندو کفسازی نباید به اون شکل باشه
توی مقطع
1-خیلی ساده است.
2-با بی حوصلگی ترسیم شده
توی پرسپکتیو
1- کفسازی به نقطه گریز نرفته
2- در این موضوع نباید از رنگ جیغ استفاده کرد
3-درخت و راندو بیشتر تمرین شود...
کلا همش سر تا پا ایراااااادهههه:D

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من چند جا تو تاپیک های مختلف این پست رو گذاشتم که بچه ها اگه چیز بدرد بخوری توش بود استفاده کنند از جمله تو صفحات قبلی همین تاپیک
از شما هم ممنون که به دوستان کمک می کنید
مرسی از پستی که گزاشتی...من خودم شخصا خیلی ازش استفاده کردم...گفتم شاید به درد دوستان هم بخوره.....این حرکت رو بی ادبی بنده ندونین....قصدم فقط کمک بوده که سوء برداشت شد

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا ایشالله تا یکشنیه اونو دوباره طراحی می کنم...ولی ایراداش:
1-پلان ساده و توش پیچیدگی نی...
2-توی نمایشگاهش افت و خیز داشته باشه مثل استفاده استفاده از پله
3-گیاهان رو بیشتر بینویسیم و با راندو هم مشخص کنیم
4-فضاها کمه بیشتر باید ریز فضا استفاده کزد
5- راندو کفسازی نباید به اون شکل باشه
توی مقطع
1-خیلی ساده است.
2-با بی حوصلگی ترسیم شده
توی پرسپکتیو
1- کفسازی به نقطه گریز نرفته
2- در این موضوع نباید از رنگ جیغ استفاده کرد
3-درخت و راندو بیشتر تمرین شود...
کلا همش سر تا پا ایراااااادهههه:D
من پیدا نکردم کارتو.میشه لینکشو بزاری

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

arefeh

کاربر ممتاز
هیچ وقت حتی به شوخی راجع به کارات اینجوری صحبت نکن...خیلیم خوب بود.فقط روند طراحی من توش ندیدم

با دیاگرام کشیدم...طبق حیطه بندی اما وقتی به استادم نشون دادم گفت نیاز به اینها نی...وقتتو سر اینها نزار...همین ک بدونی و کاری رو طراحی کنی ک تناسبات و اقلیم رو نشون بوده یعنی فکر کردی...چون اساتیدی ک نیگاه می کنن بی تجربه نیستن از خط کشیدنت هم می فهمن تو چه جور آدمی هستی...

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با دیاگرام کشیدم...طبق حیطه بندی اما وقتی به استادم نشون دادم گفت نیاز به اینها نی...وقتتو سر اینها نزار...همین ک بدونی و کاری رو طراحی کنی ک تناسبات و اقلیم رو نشون بوده یعنی فکر کردی...چون اساتیدی ک نیگاه می کنن بی تجربه نیستن از خط کشیدنت هم می فهمن تو چه جور آدمی هستی...
کجا کلاس میری......میشه بپرسم پیش کدوم استاد کار میکنی

arefeh

کاربر ممتاز
کجا کلاس میری......میشه بپرسم پیش کدوم استاد کار میکنی

عسگری پور... این دوزه ساری...از تیر هم تهران....استاد مرکز.3 تا از دوستام پارسال قبول شدند منم گفتم امسال پیشش برم

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز

بچه ها یه سئوال.من کلاس و اینا نمیرم...یعنی میخوام ها ولی نمیتونم......یه سئوال واسم پیش اومده که ممنون میشم راهنماییم کنین.........واسه پلان واسه اینکه تناسبات رعایت باشه احتیاج به شبکه بندی داریم....من با گونیا میکشم که وقتمو خیلی میگیره.....شما وسیله ای چیزی سراغ ندارین.مثلا نوع خاص از خط کش.....فک کنم یه همچین چیزی دیدم تو باشگاه ولی یادم نیس کجا بود
يه فايل كد هست بچه ها گذاشتن
7 8 دقيقع سرعتتو ميبره بالا و برات يه شبكه 1*1 ميكشه

بچه ها چند وقت پیش رفتم چند تا کتاب خریدم چشمم به یه کتاب تازه از صدیق افتاد که پلانهای زیادی توش تجزیه تحلیل کرده بودند........فک کنم مفید باشه.....برا همتون دعا میکنم
اگه ميتوين فايلش كني عاليهههههه

سلام.....از برگه شطرنجی استفاده کن....برگه شطرنجی رو بزاز زیر پوستی, پلانو بکش, بعد به برگه معمولی منتقل کن
خيلي طول ميكشه با اتوكد يه آ3 رو شطرنجي كن و پرينت بگير و بزار زير كاغذي كه ميخاي بكشي (كاغذ آ3 رو با گرم پايين بخرين كه معلوم بشه اما خيليم نازك نباشه)

گویا راهکارهای خوبی بلدی....ممنون میشیم اگه چند تاشونو بگی
هر ي رو برميداري بزار سر جاش
وسيله اضافيم نبر
تمام

کارای اولمو بزارم از خنده روده بر میشین.......قسم میخورم کسی که اصلا بلد نیس خط بکشه تو این دو ماه نفر اول اسکیس نشه مقصر محضه....قشنگ میتونین خودتونو برسونین.در حد توان اگه تونستم میتونم کمک کنم......
منظورت كدوم دو ماه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چشم.ولی راستش من با وجود اینکه رتبم بد نشده انتخاب رشته نکردم متاسفانه........میخوام واسه سال بعد خودمو آماده کنم
كار خيلي بدي كردي سرزنشت ميكنم

اول یک مربع با مداد بکش بعد سریع با خط کش ابعاد یک سانت یک سانت در بیار میشه مقیاس رو راحت فهمید میشه مثل کاغذ شطرنجی.بعد از درآوردن پلانت با روان نویس پرنگش کن مدادیت هم پاک کن تمیز تمیز میشه

مرسی ولی به نظر من طرح مدادیتون رو پاک نکنین بهتره......
هم پاك كنين هم نكنين
يني كثيفي كارو پاك كنين يكم هم شطرنجش معلوم باشه كه داور مقياسو بخونه

یه راه حل البته اصلا خوب نیس ولی برا کسایی که وقت ندارن:
یه پلان رو گیر بیارید که بشه عملکردهای مختلف رو توش گنجون و به راحتی موضوعش عوض شه...البته حداقل تو سه اقلیم متفاوت
حفظ كردن ممنون
مغزتونو سر جلسه محدود ميكنه
بايد اينقد مسلط باشي و تو تمام شرايط كار كرده باشي كه ماهر شده باشي

خدا رحم كنه
5ماهه ميريم و ميايم اينجا خلوت
4 ساعت مناظره دييدم برگشتيم دييدم اووووووووووووووووا چه خبره
مناظره نديدين شما؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
مژده مژده
سوالاي اسكيس پارسال ايوانخانه توسط كاربر عزيز nima_sd به من داده شده و من سريعا ميزارم اينجا

ايشون گفتن كه اونایی که
[B گفت:
nima-sd[/B];6367287]
اونایی که محرومن از کلاسش یه منبع سوال واسه کارشون داشته باشن فقط بنویس یه دعای خوب واسه من بکنن اونایی که دانلود میکنن که قبول شم امسال همین کافیه برام مرسی

و اينكه سوالات توسط دوست ديگري هم به من داده ميشه كه با اين وجود هيچ كم و كاستي نخاهيم داشت
فقط به ازاي هر كليك 5 صلوات بفرستيد و اگه نفرستيد سوالا شما رو نفرين ميكنن:biggrin:
5 تا صلوات بفرسينااااا

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مژده مژده
سوالاي اسكيس پارسال ايوانخانه توسط كاربر عزيز nima_sd به من داده شده و من سريعا ميزارم اينجا

ايشون گفتن كه اونایی که

و اينكه سوالات توسط دوست ديگري هم به من داده ميشه كه با اين وجود هيچ كم و كاستي نخاهيم داشت
فقط به ازاي هر كليك 5 صلوات بفرستيد و اگه نفرستيد سوالا شما رو نفرين ميكنن:biggrin:
5 تا صلوات بفرسينااااا
آقا دمت گرم...هر کی یه چیزی بزاره اینجا مطمئن باش حتی اگه خودشم نگه دعاش میکنیم......ما همگی منتظریم

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ...شاید یه هفته باشه اومده تو بازار من رفتم کتابخونه میزارم واستون...ولی تا میتونین روکشی کنین پلانای مختلف رو....کارایی که دیدم اینجا زیاد قوی نیس.راستی مرسی nasim_shsh ,واسه امضات.رفتم عضو شدم
اسمش رو هم فهمیدی بهمون بگو مرسی
واسه اهدا هم آفرین خیلی عالیه;)

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
از خط کش ریلی استفاده کن سرعتت بالا میره...

واسه من سواله شما چطوری میخواید از خط کش ریلی استفاده کنید. روی میز مهندسی با مکافات نصب میشد، روی صندلی دسته دار که اندازه زیر دستش یکمی از A4 بزرگتره چطوری میخواید نصبش کنید؟ کلا تو سبک عسگری پور استفاده از گونیا و خط کش ریلی و پونس عجیبه برام. خلاقیت خاصی بخرج میده یا فرضتون اینه که میز مهندسی گیرتون میاد؟ یا اینکه کلا با خودتون میز میبرید و میشینید روی زمین؟

arefeh

کاربر ممتاز
واسه من سواله شما چطوری میخواید از خط کش ریلی استفاده کنید. روی میز مهندسی با مکافات نصب میشد، روی صندلی دسته دار که اندازه زیر دستش یکمی از A4 بزرگتره چطوری میخواید نصبش کنید؟ کلا تو سبک عسگری پور استفاده از گونیا و خط کش ریلی و پونس عجیبه برام. خلاقیت خاصی بخرج میده یا فرضتون اینه که میز مهندسی گیرتون میاد؟ یا اینکه کلا با خودتون میز میبرید و میشینید روی زمین؟

میز خریدم میبرم سر جلسه 50 در 70 ک خوب ابعادش خوبه تا این شیت اگه بدن ج میده:d

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
اسكيس سال 91-ايوانخانه معمار-قسمت اول

اسكيس سال 91-ايوانخانه معمار-قسمت اول

اين فايل توسط nima_sd عزيز به بنده داده شده و من از طرف ايشون اينجا گذاشتم
دوست عزيز ديگري هم اعلام امادگي كردن براي دادن اين اسكيسا
ممنون از هر دوشون
لطفا قبل از كليك براي دانلود 5 صلوات بفرستيد
2تا واسه شقاقي
يكي واسه nima_sd
يكي واسه gharibe222
يكيم واسه من
موفق و مويد باشين

پیوست ها

• eskis92-shaghaghi-part1.rar
    1.9 مگایابت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سر جلسه پارسال اکثر بچه ها روی زمین نشسته بودند و با خودشون میز آورده بودند... البته میزهای قسمتی که من نشسته بودم A3 بود نه A4 و من خودم روی میزم کار کردم البته با خودم تخته شاسی برده بودم چون روی میز اونها که معلوم نیست چه شرایطی داره کار خیلی سخته و احتمالا سرعتتون میاد پایین... این رو میدونم اکثرا کسانی که کلاس میرن توی تمرینات سر کلاس هم روی زمین میشینند تا به شرایط عادت کنند ... برای شطرنجی کردن هم از هاشور زن استفاده می کردند و خیلی سریع کاغذشون رو شطرنجی کردند ...البته من چون کلاس نرفتم نمیدونم روش استادا چطوره ولی هاشورزن فکر خوبیه ...

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
سر جلسه پارسال اکثر بچه ها روی زمین نشسته بودند و با خودشون میز آورده بودند... البته میزهای قسمتی که من نشسته بودم A3 بود نه A4 و من خودم روی میزم کار کردم البته با خودم تخته شاسی برده بودم چون روی میز اونها که معلوم نیست چه شرایطی داره کار خیلی سخته و احتمالا سرعتتون میاد پایین... این رو میدونم اکثرا کسانی که کلاس میرن توی تمرینات سر کلاس هم روی زمین میشینند تا به شرایط عادت کنند ... برای شطرنجی کردن هم از هاشور زن استفاده می کردند و خیلی سریع کاغذشون رو شطرنجی کردند ...البته من چون کلاس نرفتم نمیدونم روش استادا چطوره ولی هاشورزن فکر خوبیه ...

کلا شطنجی کردن مساله ای نیست که انقدر سر نوع خط کش و اینا مانور میدین، سر جلسه شیتها رو زودتر از سوالا پخش میکنن. بعد اینکه شیتها رو دادن حدود یک ربع وقت هست تا سوالو بدن، با خط کش رول تق و تق شطنجی کنین دیگه...

misa001

عضو جدید
ممنون از هر دوشون
2تا واسه شقاقي
يكي واسه نيما
يكي واسه دوست
يكيم واسه من
موفق و مويد باشين
خیر ببینی...
فقط 10تا بیشتر نبود؟!!!!:redface:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
ممنون از هر دوشون
2تا واسه شقاقي
يكي واسه نيما
يكي واسه دوست
يكيم واسه من
موفق و مويد باشين
تو 49 دقيقه 53 بار كليك شده يني تقريبا هر 1 دقه 1 كليك يني 265 صلوات فرستادين
شقاقي ميره تو بهشت:biggrin:
به روز شد
[h=1]تحليل موضوعات اسكيس،آمادگي اسكيس 92[/h]

mahboooobeh

عضو جدید
خدا رحم كنه
مناظره نديدين شما؟
چرا دیدیم...اولش کسل کننده بود...اخرش کلی خندیدیم!خیلی از صداسیما ممنونیم که موجبات خنده و شادی مارا فراهم کردند...:biggrin:
تو 49 دقيقه 53 بار كليك شده يني تقريبا هر 1 دقه 1 كليك يني 265 صلوات فرستادين
شقاقي ميره تو بهشت:biggrin:
به روز شد
تحليل موضوعات اسكيس،آمادگي اسكيس 92
خدا خیرت بده;)

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از هر دوشون
2تا واسه شقاقي
يكي واسه نيما
يكي واسه دوست
يكيم واسه من
موفق و مويد باشين
ممنون که گذاشتی فقط این سوالای ورکشاپ پارساله (91) اینو اصلاح کن
دوستانی هم که دانلود میکنن تو دعاهاشون یه دعای کوچیکم واسه ما کنن مخلصیم

arefeh

کاربر ممتاز

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
شماها زحمت میکشید این همه موضوع میزارید خوب نمونشم بزارید دیگ...حداقل یه طرحم ازش ببینیم...
دیگه زحمت طرحاش با بچه های اینجاست که خودشون برنامه ریزی کنن این موضوعات رو تا کنکور کار کنن بزارن اینجا تا با هم کرکسیون کنیم

arefeh

کاربر ممتاز
دیگه زحمت طرحاش با بچه های اینجاست که خودشون برنامه ریزی کنن این موضوعات رو تا کنکور کار کنن بزارن اینجا تا با هم کرکسیون کنیم

کسی نی...حتی اگه کارم بزاریم کسی نییییی...ای داد بیداد

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رحم كنه
مناظره نديدين شما؟

یعنی واقعا وقت می کنی تلویزیون ببینی؟! اونم ....
به جای صلوات باید واست دعا کنیم:biggrin:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
شماها زحمت میکشید این همه موضوع میزارید خوب نمونشم بزارید دیگ...حداقل یه طرحم ازش ببینیم...
شما كلاس ملاس ميري ما منتظريم شما كار بزاري

یعنی واقعا وقت می کنی تلویزیون ببینی؟! اونم ....
به جای صلوات باید واست دعا کنیم:biggrin:

من خيلي وقت زياد دارم

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
اسكيس سال 91-ايوانخانه معمار-قسمت سوم

پیوست ها

• esksis eyvan-92-part3 .rar
    3.2 مگایابت · بازدیدها: 0
وضعیت