تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

mahfa90

عضو جدید
صوفیا کجایی؟؟ همه منتظریما... فقط امروز وقت هست و فردا همه داریم می ریم تهران
راستی همه دانشگاه علامه طباطباییم؟؟؟
منم دانشگاه طباطبایی ام..فک کنم همه دخترا اونجا باشن...

بچه ها یادتونه اولا که تازه شروع کردیم واس تمرین ازاده جون قول داد که هرکی خوب و به موقع تمرینارو انجام بده اخر سر به عنوان جایزه سوالای سال قبلو و جوابشونو ایمیل میکنه.....
این جایزه رو کی گرفت؟؟؟؟؟؟
جایزه رو کی داده کی گرفته....

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من شب رو خانه معلم ميرم و بعد از ازمون عصرش بليط برگشت گرفتم.اگر دختر باشي پانسيون ميدن بت فكنم

من زنگ زدم خانه معلم نزدیک دانشگا علامه گفت پره وقتی اومدین اسکانتون میریم
منم ریسک نمیکنم ک برمو بگن جا نداریم قراره فردا ساعت 2 عصر راه ییفتیم و احتمالا حدود 3 4 صبح برسیم تهران همونجا میریم جلو دانشگاه علامه منتظر میمونیم تاشروع بشه بعد ازمونم بلافاصله راه میفتیم سمت مشهد غ

urbanism.z

عضو جدید
سلام به همه دوستان
بچه ها من امروز دارم می رم تهران و فک نمی کم دیگه بتونم بیام به باشگاه سر بزنم ... البته تا کنکور :D
از همتون ممنونم به خاطر همه چی... به خاطر وقتی که گذاشتین و کارامو دیدید و من خیلی چیزا از شما یاد گرفتم...
ممنون از همتون
و یه تشکر ویژه از آزاده ی عزیز که خیلی خیلی لطف کرد و بهمون تمرین داد و کمکمون کرد که به اینجا رسیدیم
ممنون از همه ی شما :w27::w27:

با اعتماد به نفس و امید برید سر جلسه امتحان و امیدوارم که همتون به خواسته هایی که به صلاحتون باشه برسید... موفق باشید

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

مرسی آزاده جون...
بچه ها هرکی وایبر داره شمارشو واسه من پ.خ کنه یه گروپ درست کردیم واسه بر و بچ طراحی شهری.مخصوصا کنکوریا ;)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من ساعت 10 و نیم رسیدم خونه:)
حس می کنم زخم بستر گرفتم :d سی ساعت ی بند نشسته بودم :))
کلا این تهران برگزار شدنش مشقته:)

far.t

عضو جدید
من ساعت 10 و نیم رسیدم خونه:)
حس می کنم زخم بستر گرفتم :d سی ساعت ی بند نشسته بودم :))
کلا این تهران برگزار شدنش مشقته:)
آره واقعا.هرکیو تو شهر خودش میگرفتن دیگ.راسی خانه معلم تو میدون حر رفتم من خیلی خوب بود و با تاکسی مسیرش سرراست بود تا حوزه.من 1ساعت پیش رسیدم خونه :Dاگ میدونستم انقد مشهدی هستیم اینجاوهمه باهم میرفتیم دیگ

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
آره واقعا.هرکیو تو شهر خودش میگرفتن دیگ.راسی خانه معلم تو میدون حر رفتم من خیلی خوب بود و با تاکسی مسیرش سرراست بود تا حوزه.من 1ساعت پیش رسیدم خونه :Dاگ میدونستم انقد مشهدی هستیم اینجاوهمه باهم میرفتیم دیگ

آخ آخ آخ نگو ما ساعت 3 رسیدیم تهران رفتیم ی پارک جای دانشگاه علامه همونجا تو ماشین خابیدیم اونم چ خابیدنی :( اینم یکی از مشقات و تبغیضات بین ما و تهرانیا اونا خاب کامل دارن شب ازمون ما شب ازمون کلا 3 ساعت میخابیم اونم تو ماشین:))
من تازه از حوزه اومدم بیرون سوار ماشین شدم راه افتادیم سمت مشهد
خیلی نامردیه کنکورشون همش ب ضرر ما شهرستانیا
خالو من ک خراب کردم سال دیگه ایشالا مشهدیا اگه کسی بود با هم میریم :d

urbanism.z

عضو جدید
سلاااام بچه ها.... خسته نباشید
کنکور چطور بود؟؟؟؟ به نظر من که خیلی سخت بود و اصلا انتظار نداشتم همچین سوالی بدن:cry:
قبول دارین سوالا کاملا معماری بود و فقط پرسپکتیو خواسته بود؟؟؟ بیچاره شهرسازیا
من که خراب کردم... ایشالا سال بعد
آخه هم طراحی محله خواسته بود هم یه سوال دیگه.... مگه می شه تو این زمان کم... من کلا گیج شده بودم و استرسمم نذاشت کاری بکنم

*arch*

عضو جدید
بچه ها اسکیس کاملا ناعادلانه است و از الان نمیتونین بگین خوب دادین یا بد دادین.برای همین توکل کنین به خدا .ایشاالله که قبول میشین.
نا امید هم نباشین.;)

urbanism.z

عضو جدید
پارسال فقط مرکز محله بود ولی امسال خیلی سخت بود... محله خیلی وقت زیادی می بره به علاوه اینکه یه سوال دیگه ام داشتیم

far.t

عضو جدید
آره سوال اولش خیلی چرت بود.بچه ها من شناخت تحلیل هدف راهبرد نذاشتم:Dآخه تو سوال طراحی خواسته بود سریع رفتم سراغ طراحی.حالا درصدم میاد پایین؟؟

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

اسکیس هیچ قانونی نداره بچه هاا.کاملا شانسیه
فقط بستگی به سلیقه مصحح داره
پس نگران نباشین بقیش دست ما نیست
مهفاااا کجایی

امیدهک1

عضو جدید
سلام بچه ها...
من رفتم آزمایشی اسکیس دادم...از سوالش خیلی جا خوردم آخه دقیقا طرح پنج ما هم همین سوال بود با همین سایت شیب دار...
سوال سخت نبود زمان کم بود و خواسته های طراه زیاد...اگه زمانشو می زاشتن 4 ساعت شاید می تونستم یه کاری بکنم..بخصوص اینکه یه تا پرسپکتیو می خواست با سایت پلان...
من که زمان کم اوردم شما را نمی دونم...
البته امیدوارم با تمرینایی که شما کردین قبول شده باشین..

mahfa90

عضو جدید
سلام دوستان...خوبید؟؟؟...اولا خسته نباشید...من دیشب رسیدم خونه....خیلی مرسی از بچه هایی که بعد کنکور وایسادن که همدیگرو دیدیم;)...به نظر من سوالای کنکور خوب بود یعنی سوال آبداری بود خیلیا میگن معماری بود ولی به نظر من یه مقیاس از برنامه ریزی شهری تا معماری داشت البته من 10 مین اول تو شوک بودم..واسه سوال اول با مشخص کردن محل جواب هر سوال دست آدمو واسه شیت بندی می بستن ..حال کردم با سوال 2 من تو تمرینام این سوال رو کار کرده بودم...یعنی وقتی سوال دیدم داد میزدم به همکلاسیم که کنارم بود می گفتم محله اوینه اوینهههههه ..واقعا دم استادم گرم که می نشست سوال طراحی می کرد واسه تمرین ما...البته من با اون قسمت طراحی محله که باید با یک نقشه بدون مقیاس 50 واحد 100 تا 150 متری طراحی کنی مشکل داشتم یه چیزی در حد 2 دقیقه کشیدم.که فکر می کنم خوب نشده باشه.از شیت 2 سوال 2 راضی ام سه تا آلترناتیو دادم یه پرس کشیدم با سه تا دید متوالی ولی یادم رفت محل دید هارو مشخص کنم رو پلانم و توضیح ندادم که مربوط به چیه وکجاست:cry:..درباره سوال اول باید بگم که یک نکته داشت باید تو پرسپکتیو دید ناظری که میزدیم جداره میدان رو اصلاح می کردیم..مشابه یک سوال از کنکور 91 اگه اشتباه نکنم..
.تا نتایج نهایی نیاد واقعا معلوم نیست کی چکار کرده..اصلا مهم نیست ما چی کردیم..مهمه نظر داوراست..

mahfa90

عضو جدید
از زحمتای استاد آزاده جون خیلی خیلی ممنونم اگه ایشون نبود من اصلا راه نمی افتادم واسه اسکیس..خیلی دوست دارم از نزدیک ببینمش اگه مایل باشن....آزاده جون همیشه برات آرزوی خیر و سلامتی می کنم...واقعا زحمت زیادی برای ما کشیدی...:w27:

آخرین ویرایش:

امیدهک1

عضو جدید
اتفاقا خیلی دوست داشتم بچه ها را ببینم ...اعتراف می کنم از این که با شماها تمرین نکردم به خودم...می خواستم داد بزنم رامین کجایی تو پسرا گفتم زشته بیخیال شدم...

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سوالا رو من نمیدومم اسون بود یا نه ولی تا اونجایی ک می دونم برا کسیک تمرین نکرده بود مث من سخت بود
البته اصن برام مهم نیست هر چ بادا باد نمیتونم واسه خاظرش بشینم غصه بخورم نشه هم قسمت نبوده

راستی بچه ها چرا مسولا رسیدگی نمی کنن ما تو سالن ورزشی بودیم امتحان شرو نشده چهارتا از بچه ها نشسته بودن دورهمی داشتن سوال دو رو با هم حل می کردن ی 5 دقیقه ای تقلب ک همه می کردن
از صمیم قلب امیدوارم هرکی تقلب کرد قبول نشه :)

بالا