تمرین گروهی آزمون نظارت خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mojtabata2001

کاربر بیش فعال
وسعت جان! برای هر سوال 2.5 دقیقه وقت داری که خداییش اگه یه دور+ یه مرور کرده باشی کافیه. من از خودم بارها امتحان گرفتم. در ضمن شما خیلی آروم می خونی به نظرم.
کتابارو با سرعت بیشتر بخون و زیر نکته های تستی رو با خودکار قرمز خط بکش. اینطوری لازم نیست مثلا کل صفحه رو دنبال PH بتن بگردی..
کتاب جوش اتتتتتفاقا بر عکس قیافش که برای منم از همه ترسناک تر بود قلب مهربونی داره! خداییش کتاب باحالیه و بیشترش عکس و جدول و محاسبه ست و از 650 صفحه همش شاید 200 تاش مفید باشه. من اینقد ازش می ترسیدم که گذاشتمش آخر، گودبرداری رو هم همینطور. ولی آخر فهمیدم اینقد این 2 تا باحالن که 2 دور خوندمشون!
سازه های فولادی که همش مزخرف و فرموله. بخشای غیر فرمولی و تعریفیش خیلی کمه. اما بتن زیاد تره و نکته هم بیشتر داره. خلاصه بجــــــــــــــنب
هلو جان راست میگه، این سوالای کدام صحیح هست یا کدام صحیح نیست بعضی وقتا واقعا ارزش نداره تایم 4 تا تست دیگه رو حرومش کنی..مگه اینکه جاشو تو کتاب خوب بلد باشی

وسعت

عضو جدید
وسعت جان! برای هر سوال 2.5 دقیقه وقت داری که خداییش اگه یه دور+ یه مرور کرده باشی کافیه. من از خودم بارها امتحان گرفتم. در ضمن شما خیلی آروم می خونی به نظرم.
کتابارو با سرعت بیشتر بخون و زیر نکته های تستی رو با خودکار قرمز خط بکش. اینطوری لازم نیست مثلا کل صفحه رو دنبال PH بتن بگردی..
کتاب جوش اتتتتتفاقا بر عکس قیافش که برای منم از همه ترسناک تر بود قلب مهربونی داره! خداییش کتاب باحالیه و بیشترش عکس و جدول و محاسبه ست و از 650 صفحه همش شاید 200 تاش مفید باشه. من اینقد ازش می ترسیدم که گذاشتمش آخر، گودبرداری رو هم همینطور. ولی آخر فهمیدم اینقد این 2 تا باحالن که 2 دور خوندمشون!
سازه های فولادی که همش مزخرف و فرموله. بخشای غیر فرمولی و تعریفیش خیلی کمه. اما بتن زیاد تره و نکته هم بیشتر داره. خلاصه بجــــــــــــــنب
هلو جان راست میگه، این سوالای کدام صحیح هست یا کدام صحیح نیست بعضی وقتا واقعا ارزش نداره تایم 4 تا تست دیگه رو حرومش کنی..مگه اینکه جاشو تو کتاب خوب بلد باشی

تایمم کمه....
هم سر کار میرم...هم میرم خونه شام غذا بذارم و .....از اون ورم دنبال اسباب کشی و مستاجری و خونه گشتن....وسط اگهی های خونه کتابام پهنه! ی اوضاعی اصلللللللللللللا
حالا با خودم گفتم امروز و این هفته تست بزنم دستم بیاد....بقیه را بعدا بخونم....
امتحان طراحی هم دارم در ضضضضضضضضضضمن....عروسی خواهرمم هست..خخخخخخخخخخخخخخ

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
شما قبول شدی....خیلی استرس دارم...باید تست بزنم....همش گیج میزنم...
امروز میرم نگاه میکنم...
شما سر هر سوال چقدر مکث میکنی تا پیدا کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من قبول شدم، خرداد، 60 تا سوال 150 دقه ، تقسیم کن دیگه، من اونطوری تایم نمیگیرم، فقط وقتی میفهمم داره تست تایممو میخوره رد میشم ازش...

ardalansh

اخراجی موقت
سلام holoooooo من فکر نمیکنم واسه نظارت وقت بشه بخونم تا حالا فقط 4 و 15 رو خوندم من دارم زوم میکنم سر طراحی اول سخت تره رو قبول بشیم فکر کنم بهتره حالا امتحان میدما ولی امید ندارم اصلا وقت نمیشه اه

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام holoooooo من فکر نمیکنم واسه نظارت وقت بشه بخونم تا حالا فقط 4 و 15 رو خوندم من دارم زوم میکنم سر طراحی اول سخت تره رو قبول بشیم فکر کنم بهتره حالا امتحان میدما ولی امید ندارم اصلا وقت نمیشه اه

اتفاقا باید زوم کنین رو نظارت، چون طراحی چندان پولی توش نیس، هرچندالانم با این وضعه سهمیه ها نظارتم خیلی داغونه، اما شرایط طراحی مشخص نیس هر سال یه حرکت میزنن اینا، نمیدونم خود دانی

وسعت

عضو جدید
من دیشب ی ذره تست زدم..گرچه نرسیدم ی ازمون را تموم کنم و 10 -15 سوال...ولی اوضاع بهتر بود..دوستان ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.