تمرین گروهی آزمون نظارت خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

faiteh

عضو جدید
!!!!! سلام، سودابه من بسکه این پستای عناصر تورو دیدم این شکلی شدم :surprised::eek::confused:
بابا نهایت 10 تا سوال عناصر بدن، اونم بیخیال جواب نمیدیم!!!!
بابا همون 21 مبحثو داشته باشی خیلیییییییییییی ام زیاده...

وای هلو جان مرسی .اومدم این نوشته ات رو خوندم کمی خیالم راحت شد واسه دیتیل واقعا با این دیتیل مشکل دارم:redface::w10:به این زودی امتحان رسید…

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک نکنم پی دی افش پیدابشه.من چاپ 93 خریدم 22000تومن.خیلی زور داشت چون چاپ 92 داشتم.

ببخشید ولی همون 92 منبع امتحانیه دیگه.
من تو سایت نیگا کردم.
مبحث نهم( طرح و اجراي ساختمانهاي بتن‌آرمه)- ويرايش چهارم، چاپ دوم 1392
پی دی هفشم ه ویرایش 4.
البته کتابشو ک خریدی بهتر از پی دی اف.

soudabeh.k

عضو جدید
پاسخ : همخوانی آزمون نظارت معماری 93

بچه هایی که کتاب مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری دارین میشه به من بگین فهرستش چطوریه؟
کتاب من که تازه خریدم 1000 صفحه ایه و فهرستش بر اساس مصوبات سسال به سال مشخص شده و تصویباتش هم مربوط به شهرهای مختلفه و مصوبات کلی نداره
برای شما هم اینجوریه؟

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید ولی همون 92 منبع امتحانیه دیگه.
من تو سایت نیگا کردم.
مبحث نهم( طرح و اجراي ساختمانهاي بتن‌آرمه)- ويرايش چهارم، چاپ دوم 1392
پی دی هفشم ه ویرایش 4.
البته کتابشو ک خریدی بهتر از پی دی اف.

درسته منم همون کتابو گرفتم 22000 تومن منظورم سال چاپشه که 93 است.

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هایی که کتاب مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری دارین میشه به من بگین فهرستش چطوریه؟
کتاب من که تازه خریدم 1000 صفحه ایه و فهرستش بر اساس مصوبات سسال به سال مشخص شده و تصویباتش هم مربوط به شهرهای مختلفه و مصوبات کلی نداره
برای شما هم اینجوریه؟

ببین سودابه برا من ی کتابه سرمه ای و طوسیه ک وسطش تو ی ستاره 8 پر نبشته شورای عالی شهر سازی و معماری ایران.(اسن تو اسمش مصوبات نداره:cry:)
بعد پایینش سمت چپ نوشته:مقررات شهرسازی و معماری و طرح حهای توسعه و عمران مصوب شورایعالی شهرسازی و معماری ایران)و قوانین وایین نامه های شهرسازی و معماری مورد عمل.

اسن کتابش ی جوریه...والا اسن نخوندمش حتی فهرستشو...

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای شما هم اینجوریه؟

2014-06-04 15.18.04.jpg
مشاهده پیوست فهرست.rar

majid eng

عضو جدید
سلام
من اسفند 91 آزمون نظارت را قبول شدم فقط هم مباحث مقررات ملی را خوندم تنها کاری که انجام دادم این بود که سر جلسه تست هایی را که مطمئن هم بودم تا در کتاب پیدا نمیکردم نمیزدم 42 تست زدم همش صحیح بود و 18 تست هم نزدم و سفید گذاشتم نمرم هم 70 درصد شد حدود 40 دقیقه دیگه هم وقت داشتم ولی بی خیال 18 تست دیگه شدم انشا... موفق باشید

soudabeh.k

عضو جدید

فهرست کتاب من رو ببینید
خدایی نمیشه ازش چیزی پیدا کرد 40 صفحه فقط فهرستهuploadfromtaptalk1401884019034.jpguploadfromtaptalk1401884040319.jpg

archi_arch

مدیر بازنشسته
بچه هایی که دنبال پی ای اف مباحث هستن
چند وقت پیش یکی تو تاپیکها لینک دانلود مباحث 22 گانه جدید رو گذاشته بود
متاسفانه نتونستم خود پستشو پیداکنم که لینک پستشو بدم
ولی از این لینک میتونید دانلود کنید

http://uplod.ir/xbhtfbarpzgt/مباحث_22_گانه_بدون_هيچگونه_تبليغي_براي_آزمون_خردادماه_93.rar.htm

من مبحث 3 رو چک کردم مطابق ویرایش جدیدش بود که خریده بودم فکرمیکنم بقیشم درست باشه.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان واسه سر جلسه ازمون یه جا کتابی چیزی حتما میخواهیم تا بتونیم کتابها رو بچینیم توش و راحت بیاریم و استفاده کنیم من سری قبل دیدم یکی از دوستان اورده بود فلزی بود و خیلی هم منظم شده بود کتابهاش !! فرصت نشد تا ازش بپرسم ببینم اسمش چیه و کجا باید خریدش ! از دوستان کسی استفاده کرده؟ ممنون میشم راهنمایی کنه

memar_lahijani

عضو جدید
سلام دوستان واسه سر جلسه ازمون یه جا کتابی چیزی حتما میخواهیم تا بتونیم کتابها رو بچینیم توش و راحت بیاریم و استفاده کنیم من سری قبل دیدم یکی از دوستان اورده بود فلزی بود و خیلی هم منظم شده بود کتابهاش !! فرصت نشد تا ازش بپرسم ببینم اسمش چیه و کجا باید خریدش ! از دوستان کسی استفاده کرده؟ ممنون میشم راهنمایی کنه

دوستان لطفا راهنمایی کنید . سیمی هم باشه خوبه از اون شطرنجی ها . چه مغازه ای برم دنبالش به نظرتون . قدیمی شده آخه ، هنوزم دارنش ؟

akropolis

عضو جدید

لطفا اگه کسی گذر واژه های راهنمای مبحث 16 رو در اورده بزاره برا دانلود..............

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اگه دوس دارید این فایلو پرینت بگیرید ببرید سرجلسه آزمون و اگه وقت کردید پاسخ هارو منتقل کنید.البته کد دفترچه هم بنویسید.با این کار چند روز بعد کلید سوالا اومد دقیقا میدونید چند درصد زدید.والا باید دو سه ماه صبر کنیم تا نتیجه آزمون بیاد.
مشاهده پیوست پاسخنامه.pdf

akropolis

عضو جدید
سلام. هر کی تونست و راه داشت از نمونه سوال و پاسخنامه عکس بگیره تا بهتر بتونیم جواب سوالای گروهای مختلف و در بیاریم

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این کتاب واقعا سوال میاد؟ ارزش داره بخرم؟
من فعلا فقط مباحث را خریدم...
با این را برای طراحی خریدید؟

منظورت کدوم کتابه؟اگه مبحث9میگی که باید بگیری.سال چاپش مهمه.

وسعت

عضو جدید
مبحث 9 را که دارم - سبز و نسبتا قطوره
این کتاب هزار صفحه ای چیه ای...اونو میگمممممممممممممممممممممممم

وسعت

عضو جدید
سلام
من نرسیدم کتابامو تموم کنم...کل تاسیسات و سازه فلزی و بتنی و جوش و مقررات ها مونده
میترسم نرسم...تست هم نزدم
استرس هم دارم...
خواهشا راهنماییم کنید

تست هم میخام بزنم گیج میشم...کمک

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
من نرسیدم کتابامو تموم کنم...کل تاسیسات و سازه فلزی و بتنی و جوش و مقررات ها مونده
میترسم نرسم...تست هم نزدم
استرس هم دارم...
خواهشا راهنماییم کنید

تست هم میخام بزنم گیج میشم...کمک
اوه بابا چه خبره، مباحث مهمو تموم کن، جوشو اگر وقت آوردی بخون، تست ولی بزن، چون اینطور که داری میگی سختته پیدا کردنش برات، گیج شدن نداره، من به شخصه سوالای مربوط به صحیح نیستو صحیح هستو سوالای مربوط به قانونارو همرو رد میکنم نمیزنم اگ وقت اوردم آخر، آخه خیلی وقت گیره...

وسعت

عضو جدید
شما قبول شدی....خیلی استرس دارم...باید تست بزنم....همش گیج میزنم...
امروز میرم نگاه میکنم...
شما سر هر سوال چقدر مکث میکنی تا پیدا کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.