تمرین گروهی آزمون طراحی اذر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mdt001

عضو جدید
سلام چشم پله توي پله ي دو طرفه فقط قبوله و بس كه ميشه 20 سانتي متر. مطمئن باش. ارتفاع تجاري هم حداقلش 40/2 است و براي اينكه پله در بياد در دو طرفه 10 عدد پله در هر بازو بزارين ميشه 20 تا پله كه اگه حداكثر ارتفاع پله كه 18 است بديم ميشه 20 تا پله 18 سانتي 360 ارتفاع كه 30 ضخامت سقف و 330 ارتفاع تجاري .

دوست من ارتفاع تک پله 17 سانتیمتر درسته نه 18 طبق ضوابط معلولین.

Murtaza Jafari

عضو جدید
دوستان لطفا به کار من هم نظر بدین مرسی

دوستان لطفا به کار من هم نظر بدین مرسی

دوستان میشه به کار من هم نظر بدین . سوال اسفند 90 . پلان زیرزمین ( پارکینگ ) - طبقه همکف با لابی و یک واحد مسکونی 100 متره. و پلان طبقات. منتظر نظر دوستان هستم .
مشاهده پیوست tamrin esfand 90-Model.pdf

faeze1366

عضو جدید
توی پارکینگ هات سه تا ماشین کنار هم نباید دیوار آسانسورت جولوش رو بگیره تا عرض 6.5 باید جولوش کاملا باز باشه
دوستان میشه به کار من هم نظر بدین . سوال اسفند 90 . پلان زیرزمین ( پارکینگ ) - طبقه همکف با لابی و یک واحد مسکونی 100 متره. و پلان طبقات. منتظر نظر دوستان هستم .
مشاهده پیوست 184550

yalda65

عضو جدید
سلام يلدا خاونوم
كارتون رو ديدم.

ممنون به خاطر ترسيمتون.

تا اونجايي كه من توي كاراي مختلف ديدم سقف خرپشته و موتورخانه آسانسور بايد يكي دربياد. اما خب ارتفاع خيلي زياد مي شه. همون طور كه مي بينيد بعضي از دوستان مي گن منظور از h2 در جدول همون ارتفاع موتورخونه است و نه ارتفاع از سقف چاه. هر چند تو اين مورد من خودم هم شك دارم. ولي اگر اين طور باشه ديگه اون ارتفاع غيرمنطقي براي خرپشته در نمي ياد. باز دوستاني كه مي دونن قطعي نظر بدن.

فقط يه چيزي بالاخره بايد چشم پله بذاريم يا نه؟؟ خيلي از دوستان مي گن به خاطر ضوابط مربوط به حريق چشم پله نبايد داشته باشيم. كسي نظري داره؟؟
ممنونم ازت. والا من طبق مقطع صفحه 104 میگم.اونجا دیگه کاملا مشخص کرده که منظور از h2 کجاست. خودمم گیج شدم.چون اگه هم تراز با خرپشته بگیریم ارتفاع خیلی زیاد میشه.از دوستانی که قبول شدن آزمون های قبل کاش نظر میدادن. در مورد چشم پله به نظر من باید بگذاریم(از نظر اجرایی اینطوری منطقیتره). در هیچ جایی از مبحث 3 و یا آیین نامه آتشنشانی هم مطلبی مبنی بر این موضوع نیست.من که خودم فقط از بچه ها شنیدم که برخی میگن بگذاریم و برخی میگن نگذاریم.

mraha107

عضو جدید
سلام برای همه ارزوی موفقیت دارم ازهمه دوستانی که باصبروحوصله به سوالات جواب دادن وراهنمایی کردن ممنونممممممممممم
امیدوارم فرداهمه 3سوته طرحودربیاریم وبکشیم:smile:
موفق باشید;)

ج.ع

عضو جدید
سلام برای همه ارزوی موفقیت دارم ازهمه دوستانی که باصبروحوصله به سوالات جواب دادن وراهنمایی کردن ممنونممممممممممم
امیدوارم فرداهمه 3سوته طرحودربیاریم وبکشیم:smile:
موفق باشید;)

با آرزوی موفقیت برای همگی :)

simai

عضو جدید
خیلی تحلیل پلان طبقه همکف سخت بود تو قسمت ورودی من که خیلی اذیت شدم ولی بالاخره در اومد فقط برشم نصفه موند ولی بلانام کامل کامل شدن.شما ها چی کار کردین

ali kocholomoch

عضو جدید
عین خنگ ها نشستم راپیدی تحویل دادم نکته ها رو با رنگ سبز نوشتم ستون هامو بنفش رنگ کردم مبلمان کردم

نور گیر گذاشتم اونم 2 تا و ترکیدم

:cry:برش نصفه موند

ولی پلان هامو نگاه می کردم کیف می کردم اونقدر مرتب و تر و تمیز و خوشگل شده بود تنها چیزی ه تو پلان ها یادم رف okbپنجره ها بود

تراسم گذاشتم

:cry: تمرین گروهی برا امتحان بعد از کی شروع کنیم ؟

samar

عضو جدید
من زیاد جالب امتحان ندادم..عکس گرفتم میزارم..راستش روحیه ندارم ازم ایراد بگیرید..ایرادامو می دونم..رمپ معلول نشد دربیارم آخر..نوشتم جک معلول داریم...فروشگاهم هم مساحتش 25 نشد.کارارو ببینین بگید فقط قبول میشم یا نه؟؟..فقط از IMG_7750.jpgIMG_7751.jpgطبقه دومم یادم رفت عکس بگیرم...

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم راپیدی کشیدیم. مدادیم خوب نشده بود.مجبور شدم.
الان دیگه منتظر عنایت های غیبی هستم.
آزمون بعدی خرداد برگزار میشه؟

ali kocholomoch

عضو جدید
ناظر ما یه آدم عقده ایی .........................

منم میخواستم عکس بندازم نراشت ....................

..................................................

این 3 نقطه ها همشون فحش بودن درحقش:D

ali kocholomoch

عضو جدید
منم راپیدی کشیدیم. مدادیم خوب نشده بود.مجبور شدم.
الان دیگه منتظر عنایت های غیبی هستم.
آزمون بعدی خرداد برگزار میشه؟

:Dمن با اعتماد بنفس زیاد از اول راپیدی شروع کردم

کلی رنگا رنگ کردم دل اصلاح کننده شاد شه بلکه بهم نره بده که بعید میدونم

بیاین از الان تمرین کنیم اوضاعی که من دیدم:cry:

نامرد ا:redface:

ali kocholomoch

عضو جدید
موضوع امتحان چی بود؟:smile:
ابعاد زمین چی بود؟

سلام با زحمتای ما

امتحان یه زمین 11*20.224 بود
حق پیشروی نداشتیم

زیر زمین 4تا پارکینگ انباری تاسیسات

همکف یه مغازه 25 متر مربع با کد 20

لابی مسکونی کد 120

طبقه اول 2 واحد یکی 65 1خوابه

اون یکی 120 دو خوابه

طبقه سوم یه واحد مسکونی حداقل 3 خوابه

samar

عضو جدید
من واقعا برام سواله چطور باید هم رمپ معلول و هم فروشگاه در میومد...چطور آخه؟؟...بدون رمپ معلول میفتم؟؟؟؟

shab khanoom

عضو جدید
من واقعا برام سواله چطور باید هم رمپ معلول و هم فروشگاه در میومد...چطور آخه؟؟...بدون رمپ معلول میفتم؟؟؟؟

واقعا نمیشد هم رمپ پارکینگ و هم ورودی ساختمون و هم ورودی سوپرمارکت و هم رمپ معلول رو در عرض 11 متر دراورد. منم جک معلول گذاشتم

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هر کس رمپ معملول درآورده لطف کنه حدودیش رو بزاره

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از ساعت 5 که اومدم تا الان دچار یاس شدید فلسفی بودم بابت رمپ D: فکر میکردم من تنها کسی هستم که رمپ نزاشتم :)))

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
سلام با زحمتای ما

امتحان یه زمین 11*20.224 بود
حق پیشروی نداشتیم

زیر زمین 4تا پارکینگ انباری تاسیسات

همکف یه مغازه 25 متر مربع با کد 20

لابی مسکونی کد 120

طبقه اول 2 واحد یکی 65 1خوابه

اون یکی 120 دو خوابه

طبقه سوم یه واحد مسکونی حداقل 3 خوابه

سلامم.
خشته نباشید.
گذر چجوری بود/کدوم سمت زمین بود؟شمال یا جنوب؟ساختمان یه بر بود؟

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از ساعت 5 که اومدم تا الان دچار یاس شدید فلسفی بودم بابت رمپ D: فکر میکردم من تنها کسی هستم که رمپ نزاشتم :)))

اکثر بچه ها جک گذاشته بودند با رمپ به سختی میشد تجاری و ورودی ها رو درست درآورد

ali kocholomoch

عضو جدید
دوست کناریه من رمپ معلول در آورد خیلی تمیز و شیک که من اگه کارمو راپیدی نکرده بودم حتما پاک می کردم و عین اون می کشیدم

محشر مغزش کار کرده بود

واقعا در حد المپیک من دیدم هنگ کردم:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.