تمرین گروهی آزمون اسکیس 95

melika21

عضو جدید
ببخشید تاریخ امتحان اسکیسو از کجا باید بفهمم کیه ؟ شما میدونین کی هست ؟ من گیج شدم

masmas021

عضو جدید
سلام
بچه ها کسی تحلیل سوالای اسکیس ارشد سالهای قبل رو داره ک نکته های خاص سوال رو بفهمیم؟

sohrab98

عضو جدید
ببخشید تاریخ امتحان اسکیسو از کجا باید بفهمم کیه ؟ شما میدونین کی هست ؟ من گیج شدم
داخل دفترچه شماره 2 نوشته که تاریخ برگزاری ازمون عملی در یکی از این سه تاریخ اعلام میشه . 14 تیر .28 تیر یا 4 مرداد ماه
و تاریخ ازمون به احتمال زیاد بین یکم تا 15 مرداد ماهه.

me.91

عضو جدید
بچه ها یه سوال دارم اگه سریع جواب بدین ممنون میشم...اگه شبانه یه شهریو بزنیم قبول شیم بعد کارنامه نهایی بیاد روزانه بعد رشته قبولیمون هم رتبمون برسه میتونیم برسم روزانه؟اصلا میشه یه همچین چیزی؟

m.ronaghi

عضو جدید
بعید میدونم.پارسال که تو سایت سنجش تاکید کردن بودن بعد نتیجه نهایی امکان هیچ جابجایی نیست بین انتخابا

masmas021

عضو جدید
سلام محل ازمون اسکیس فقط در تهرانه ؟ یعنی شهرستانیا باید بیان تهران؟

sohrab98

عضو جدید
سلام محل ازمون اسکیس فقط در تهرانه ؟ یعنی شهرستانیا باید بیان تهران؟

بله از همه شهرستانها باید بیایین تهران .
اگه فاصله شهرتون تا تهران زیاده و قطار داره توصیه میکنم با قطار بیاید چون کمتر خسته میشید.

hani92c

عضو جدید
واقعا که کلی خانواده باید درگیر شه واسه یه آزمون. طفلک اونایی که از دور میان سر جلسه هم باید خسته باشن. چقدر عادلانه.

baran8833

عضو جدید
سلام بچه ها. پروژه عملی مطالعات مثل اسکیس ، طراحیه؟ یا سوال تشریحی میدن؟

qasedak_20

عضو جدید
سلام دوستان
خسته نباشید
سر ازمون چه چیزایی میتونیم ببریم؟؟
ازین میز کوچیکام میشه برد؟؟

سحرkh

عضو جدید
میشه یکی از دوستان لطف کنه فایل کد شابلون خط کش پلان رو بذاره
ممنونم

maryam-25

عضو جدید
اول از همه مرسی از pari-arch عزیز ک این تاپیک رو شروع کرد که برای من تلنگری شد زودتر شروع کنم به تمرین و همیشه هر وقت سوالی داشتم تا جایی ک تونست کمکم کرد������
ولی حیف که همکاری نشد و کارای زیادی گذاشته نشد..میتونستیم اینجا هم یک کلاس درس کوچیک داشته باشیم و چیزای زیادی از هم یاد بگیریم مثل بچه های سالهای گذشته...بچه هایی ک کلاس میرفتن از تمرین ها و کاراشون میزاشتن و اشکالات کارهای بقیه رو می گفتن امیدوارم که سال دیگه بچه ها تمرین گروهی رو درست پیش ببرند و اینجا هم کار بزارن و هم کار ببینن
ببخشید پرحرفی کردم ولی این حرف ها تو دلم مونده بود امیدوارم همگی موفق باشید و به نتیجه دلخواهتون برسید ✋

faeze1366

عضو جدید
سلام دوستان من که فقط میخوام معماری معماری رو شرکت کنم و آزمون هم همین رو دادم باید کارت اسکیس رو جدا بخرم ممنون میشم جوابمو زود بدین مرسی

سورا مفخر

عضو جدید
سلام دوستان من که فقط میخوام معماری معماری رو شرکت کنم و آزمون هم همین رو دادم باید کارت اسکیس رو جدا بخرم ممنون میشم جوابمو زود بدین مرسی

اره اگه فقط موقع انتخاب رشته و شهر معماری رو تنها انتخاب کردی فقط همین معماری رو باید بگیری خود سایت سنجش یک فیلد برای شما باز میکنه اگر هم مثل من علاوه بر معماری ، منظر و داخلی رو انتخاب کرده باشی سه تا فیلد باز میشه که جدا باید هزینه کارت ورود به جلسه رو پرداخت کنی

دانشه

عضو جدید
دوستان میشه لطفا بگید حوزه هاتون کجا افتاده؟

سلام دوستان . شما ها امروز کارت گرفتین واسه من اصلا نمیاد از هر سه راه هم امتحان کردم آخرش فقط ی صفحه باز میشه ارور میاد چیکااار کنم؟؟؟؟؟؟؟:crying:

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تو قسمت توضیحات نوشته سه تا مقوای ۳۵در ۵۰ اشتنباخ میدن پس چرا تو همین تایپیک میگفتین ورق آ ۳ میدن ک شیت بندی نکنیم؟////////
بعد تخته شاسی من سایز آ ۳ مناسبه؟