تمرین گروهی آزمون اسکیس 95

a1ich

عضو جدید
بچه ها تو قسمت توضیحات نوشته سه تا مقوای ۳۵در ۵۰ اشتنباخ میدن پس چرا تو همین تایپیک میگفتین ورق آ ۳ میدن ک شیت بندی نکنیم؟////////
بعد تخته شاسی من سایز آ ۳ مناسبه؟
سایز کاغذ کنکور b3 هست .. یه ذره از a3 بزرگتره ..
مغازه های لوازم نقاشی تخته شاسی مخصوص این سایز کاغذ رو دارن .. میتونین بخرین

sara 262

عضو جدید
🎬📷🎭Eiliya🎭📷🎬♚:
با سلام خدمت شما دوستان گرامی،
گروه پیروی اعتراض به پروژه عملی معماری سال ۹۵ تشکیل شده،
برای تاثیر در اعتراض به موضوع امسال و تغییر رویه در آزمون اسکیس ،
در نظر داریم مراتب اعتراض شرکت کنندگان را به سازمان های مربوطه اعلام کنیم ..
برای نتیجه بهتر و پاسخگویی سریعتر از سوی سازمان سنجش نیازمند افراد بیشتری در این جمع هستیم.
لطفا اگر تمایلی به تغییر روند در کنکورهای عملی رشته معماری دارید با ما همراه باشید.
متشکریم
https://************/joinchat/BcV0MT8x2Ab_2bph0ieW2Q

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خراب کردم آزمون و ولی اعتراض به چی؟به موضوع؟
لینک باز نمیشه

sara 262

عضو جدید
Nargess:
🚩به منظور اعتراض به " موضوع اسکیس کنکور ارشد معماری 95"
به کانال زیر بپیوندید.🚩
👇

كانال اعتراض آزمون اسكيس ٩٥
لطفا منتظر پيامهاي بعدي باشيد :) با تشكر ...
https://************/eteraaz95

( نظر به اینکه هر آزمونی چهارچوب و قواعدی تعریف شده دارد, و این مساله سبب آگاهی داوطلبان از نوع برخورد شان با آن آزمون می شود ,
طرح سوال آزمون امسال سبب اعتراض جمعی از دانشجویان معماری شده است,
شما هم می توانید از این طریق 👆صدای خود را بلندتر به گوش عزیزان مسئول برسانید)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:gol:. بچه ها این دیتایل هایی که تو کنکور امسال خواسته بودن رو از چه منابعی میشه یاد گرفت؟ و اینکه شما این دیتایل ها رو با خط کش کشیدین یا دستی؟

سورا مفخر

عضو جدید
سلام:gol:. بچه ها این دیتایل هایی که تو کنکور امسال خواسته بودن رو از چه منابعی میشه یاد گرفت؟ و اینکه شما این دیتایل ها رو با خط کش کشیدین یا دستی؟
سلام دوست عزیز بهترین منبع در این مورد می توان به کتاب مفاهیم پایه در معماری و بعد هم شناخت و معلومات خودت توی این چند سالی که توی دانشگاه با شما کار کردند کلا زیاد مشکل نیست یک خورده فنی و اجرایی بودنه که باید با تمرین و ممارست یاد می گیری دیتیل زیاد ببین توی اینترنت سرچ کنی به لاتین زیاده وال سکشن

amirreza.dolat

عضو جدید
salam be nazar man emsal skis 3 sath dashte sath aval malomat dark shoma ro va tafakor memari ro mahak mizad sath 2 tarsim fani va etelaat nezam mohandesi shoma bodeh va 3 marbot be fan va nahveh amalkard sakhtemanha bod yani agr fan ro khob khondeh bodin va mitonestin nirohaee varedeh be sakhteman ro beshnasin va system monaseb ro entekhab mikardin in bakhsh ro hal kardeh bodin

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:gol:. بچه ها من یه مدتیه که اسکیس تمرین می کنم (روزی یه ساعت تا یه ساعت و نیم)، همه تمرینات و تا حالا رو کاغذ A3 انجام دادم (کاغذ بزرگتر از A3 نتونستم پیدا کنم). فعلا تو مبحث تمرین خطم. همه تمرینات رو با مداد انجام دادم (بیشتر مداد 0.9)، اما امروز تو باشگاه، تو یه تاپیکی دیدم نوشته بودن تمرینات و با مداد انجام ندین:(. می خواستم بدونم اشکالی داره فعلا فقط با مداد کار کنم؟

فرزند ققنوس

عضو جدید
سلام و خدا قوت اشکالی نداره که با مداد کار کنید یا هر وسیله دیگه مهم اینکه قدرت تفکر ترسیمی خودتون رو بالا ببرید همزمان که دارید تمرین می کنید شده روزی اندازه یک کاغذ تمرین هاشور انجام بدید ولی اسکیسو ول نکنید وسط راه افرادی بودن سر جلسه کنکور ارشد کارشون رو مدادی ارایه دادن حتی وقت به دسن کردن هم نرسید و نمره خوبی گرفتن تا جایی که می تونی سرعت عملتو ببر بالا همزمان قدرت تفکر ترسیمیت که موقع کشیدن پلان همزمان برش نما پرسپکتیو و این جزییات اصولی همگام با هم پیش بره ایده و فرایند طراحی رو خوب کار کن هنوزم میگم مهم نیست شما با خودکار یا مداد یا هر وسیله دیگه کار می کنی مهم اون سرغت کار و نحوه برخورد شما با موضوع ترسیمی است تا اینکه بتوانید در این مدت کوتاه خواسته های طراح سوال را تمام و کمال ترسیم کنید و کار قوی و خوب ارایه بدید اگه یادتون باشه یکی از بچه ها اسکیس سالی که موضوع عمارت گنبد نما بود طرف با خودکار کشیده بود و جز نمرات بالای اسکیس ارشد شده بود جالب اینه رشته اون شخص حتی معماری نبود مهم اون نحوه ایده پردازی و روند طراحی و پرزانته طرف بود هنوزم که هنوزه من مواقعی به اسکیس اون بنده خدا فکر می کنم واقعا چه ذهن قوی داشت که با این موضوع این طور برخورد کرد . فکر کنم اسکیسش داخل باشگاه باشه بچه ها گذاشتن دیدنش خالی از لطق نیست پیروز باشید .

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خدا قوت اشکالی نداره که با مداد کار کنید یا هر وسیله دیگه مهم اینکه قدرت تفکر ترسیمی خودتون رو بالا ببرید همزمان که دارید تمرین می کنید شده روزی اندازه یک کاغذ تمرین هاشور انجام بدید ولی اسکیسو ول نکنید وسط راه افرادی بودن سر جلسه کنکور ارشد کارشون رو مدادی ارایه دادن حتی وقت به دسن کردن هم نرسید و نمره خوبی گرفتن تا جایی که می تونی سرعت عملتو ببر بالا همزمان قدرت تفکر ترسیمیت که موقع کشیدن پلان همزمان برش نما پرسپکتیو و این جزییات اصولی همگام با هم پیش بره ایده و فرایند طراحی رو خوب کار کن هنوزم میگم مهم نیست شما با خودکار یا مداد یا هر وسیله دیگه کار می کنی مهم اون سرغت کار و نحوه برخورد شما با موضوع ترسیمی است تا اینکه بتوانید در این مدت کوتاه خواسته های طراح سوال را تمام و کمال ترسیم کنید و کار قوی و خوب ارایه بدید اگه یادتون باشه یکی از بچه ها اسکیس سالی که موضوع عمارت گنبد نما بود طرف با خودکار کشیده بود و جز نمرات بالای اسکیس ارشد شده بود جالب اینه رشته اون شخص حتی معماری نبود مهم اون نحوه ایده پردازی و روند طراحی و پرزانته طرف بود هنوزم که هنوزه من مواقعی به اسکیس اون بنده خدا فکر می کنم واقعا چه ذهن قوی داشت که با این موضوع این طور برخورد کرد . فکر کنم اسکیسش داخل باشگاه باشه بچه ها گذاشتن دیدنش خالی از لطق نیست پیروز باشید .
بی نهایت ممنون از لطفتون جناب مهندس:gol::gol::gol: انقد استرس گرفته بودم که خدایا من این تمرینارو همش با مداد انجام دادم به باد رفته. البته قراره با وسایل دیگه م ترسیم کنم اما هنوز زوده. جناب مهندس راستش من دستم ضعیفه، از طرفی اعتماد به نفس خط کشیدن نداشتم ولی نخواستم پا پس بکشم. روزی یکی دو ساعت کار می کنم فعلا هم تو تمرینات خطم. چن روز بود قوس تمرین می کردم چندان خوب نشده بودن. اما امروز به تجلی رسیدم، قوسام واقعا خوب شدن:). تا یکی دو هفته دیگه می رم سراغ پرسپکتیو و ....اون کاری که بهش اشاره کردین و فک کنم دیدم تو باشگاه. واقعا بی نقص و حرفه ایه . مواردی هم که بهش اشاره کردین چون دستم ضعیفه و سرعتم کمه، رعایت کردنشون واقعا سخته و صد البته بزرگترین مشکل من اینه که هیچی از اونا نمی دونم:confused: اما نهایت تلاشمو می کنم. .....یه دنیا ممنون به خاطر راهنمایی، کلی انرژی گرفتم:w27::w14: