تمرین گروهی آزمون اسکیس 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
خیلی ممنونم مرسی
حوزه دخترا میدونین کجاست؟

دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، داخلی هم دانشگاه امیرکبیر
این حوزه ها رو من خبر دارم

nafise111

عضو جدید
سلام
واسه گرفتن کارت باید همه شماره سريال کارتایی که نشون میده رو بخریم؟ حتی اگه نخوایم شرکت کنیم؟

honarmemar

عضو جدید
سلام
اینجا مردونست!:cry::cry::cry::cry:

تهران -ميدان انقلاب -خيابان 16اذر-پرديس مركزي دانشكده هاي فني دانشگاه تهران

از ترمینال جنوب با مترو تا کجاش میشه امد؟ اصلا با مترو میشه امد (با توجه به شروع کارشون) ساعت 5.3:(

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها هیچ نوع کاغذی نمیشه با خودمون ببریم????( کالک، پوستی.....
ملت دوربین میارن !
عکس از طرح آماده - شیت آماده میارن
پوستی و کالک به انواع و اقسام میارن !
بستگی به خودت داره !

دوستان یک سوال اجازه می دن با خودمون هدفون و mp3 player ببریم سر جلسه من اگه آهنگ گوش نکنم مخم کار نمی کنه واسه طراحی کلا عادت کردم .
:D
گمون نمی کنم
نگران نباش
سر جلسه استرس و خاص بودن شرایط باعث می شه با هر شرایطی که عادت نداشتی کنار بیای ;)

سلام بچه ها خوبید؟
دوستان کسی عکس از فونت اینا داره بزاره؟ممنون میشم
فونت یکم حاشیه است مهندس ....
در حد اینکه زیر هر ترسیمی تیترشو با خط خوانا بنویسی بسه ! این نظر منه البته ...
فونت و این داستانا مال اون سالایی بود که شیت 100*70 بود و باید شیت بندی آنچنانی می داشتی !

دوستان سوالای اسکیس ماقیل 93 رو میدونید چیا بوده؟با جزئیات سوالاش..(ریز فضا و سایت و..) ممنون میشم راهنمایی کنید...
الان لینک ندارم ولی یه سرچ ساده بزنی همینجا فایل pdf برای دانلود هست که سوالا رو با جزئیات کذاشته

سلام دوستان
میخواستم بدونم کسی خبر داره که به کسایی که از شهرای دیگه میان جایی واسه اسکانشون تو روزای آزمون در نظر گرفته میشه یا ن؟
خیر ! در این حد تحویل نمی گیرن بچه ها رو !

تجربه ی خودمو از آزمون اسکیس می گم
ببینید
فقط باید با آرامش سر جلسه حاضر بشید و سعی کنید اون اندازه که مهارت و توانمندی دارید کار کنید ، همین !
احتمال هررررررر چیزی هست ... کسایی که تجربه دارن یا تجربه ی بقیه رو زیاد شنیدن می دونن که یکم بی حساب کتابه ...
اول موضوعو بخونید - با دقت ، ببینید خواسته های مهم طراح سوال چیا بوده ( البته بودن کسایی که بی توجهی و بدتوجهی کردن به خواسته های طراح و درصد بالا هم آوردن ! )
بعد ایده ای که پاسخ گوی اون سوال باشه ، فهم درست سوال خیلی مهمه - سر جلسه جای ژانگولر بازی نیست ! جای یهو سبک خط کشیدنتو عوض کردن نیست ! همونجوری که همیشه طراحی می کنی و مسلطی خط بکش - لازم نیست تلاش کنی طرحت خییییییییلی خفن باشه ! معمولی ! -
زمان بندی مهمه
وقت برای ترسیم کم نیاد
همه ی مدارک رو بکشید - مقیاس رو رعایت کنید - سوتی ترسیمی و غلط ترسیم فنی فاجعه است ! سریع به چشم میاد و کل کار شما رو از ارزش می ندازه ! ( نمی گم مردود می شه اسکیستون چون بازم بوده موردی که مثلا مقطع به جای 1/50 ام کشیده 1/200 ام !!! دو تا مدرکم نکشیده بوده اصن ! بعد شده 50% )
به راندو اگر نرسیدید هم نرسیدید ! اما ترسیم مدارک فنی و کامل باشه - این ارجحه
راندو در حدی که کمک به گویا تر شدن ایده یا طرحتون بکنه کفایت می کنه - امتحان نقاشی که نیست ! ( اینو برای این می گم که اگر خیلی دست قوی انچنانی ندارید خودتونو بی جهت اذیت نکنید ! )

وقت تونو سر چیزای مهم صرف کنید نه حواشی ! ( مثلا نشین 20 دقیقه رو فونتت خط و نقطه و شات انداختن و سایه و دسن کردن !!! به جاش به طرح بپرداز)

من بهتون تضمین می دم !!!
اگر یه طرح خییییییلی معمولی ! بدون ایراد ترسیمی و سوتی ... بدون خطای آنچنانی چه تو ایده چه تو ترسیم ، ترسیم کامل ، ارائه در حد خوانا بودن داشته باشین درصدتون از حد متوسط شاید یکمم بالاتر می شه !!! مثلا 40% . با این حدود درصد تقریبا می شه گفت قبولی !!! البته برای رتبه های خوب و متوسط - نه دیگه رتبه ی نجومی !

آزمون چندمه بچه ها ؟!

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

از ترمینال جنوب با مترو تا کجاش میشه امد؟ اصلا با مترو میشه امد (با توجه به شروع کارشون) ساعت 5.3:(
بچه ی کجایی ؟!
صبح می رسی تهران ؟!
بهتره اگر می تونی شبش اونجا باشی
پسر هم هستی گویا - یه مسافر خونه شبی 30 تومن طوری نمی شه که !!! شب تو اتوبوس داغووووووون می شی !
ضمنن
روز آزمون جای ریسک کردن نیست !
شاید دیر برسی ! احتمالشم کم نیست - بالاخره دفه ی اولته !
یه آژانس بگیر !!!! فوقش 30 تومنه !!!! یه باره دیگه ...

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
سلام

فکر کنم میدون انقلاب ایستگاه باشه، از این سایت نگاه کنید
map.tehran.ir

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
ملت دوربین میارن !
عکس از طرح آماده - شیت آماده میارن
پوستی و کالک به انواع و اقسام میارن !
بستگی به خودت داره !

گمون نمی کنم
نگران نباش
سر جلسه استرس و خاص بودن شرایط باعث می شه با هر شرایطی که عادت نداشتی کنار بیای ;)

فونت یکم حاشیه است مهندس ....
در حد اینکه زیر هر ترسیمی تیترشو با خط خوانا بنویسی بسه ! این نظر منه البته ...
فونت و این داستانا مال اون سالایی بود که شیت 100*70 بود و باید شیت بندی آنچنانی می داشتی !

الان لینک ندارم ولی یه سرچ ساده بزنی همینجا فایل pdf برای دانلود هست که سوالا رو با جزئیات کذاشته

خیر ! در این حد تحویل نمی گیرن بچه ها رو !

تجربه ی خودمو از آزمون اسکیس می گم
ببینید
فقط باید با آرامش سر جلسه حاضر بشید و سعی کنید اون اندازه که مهارت و توانمندی دارید کار کنید ، همین !
احتمال هررررررر چیزی هست ... کسایی که تجربه دارن یا تجربه ی بقیه رو زیاد شنیدن می دونن که یکم بی حساب کتابه ...
اول موضوعو بخونید - با دقت ، ببینید خواسته های مهم طراح سوال چیا بوده ( البته بودن کسایی که بی توجهی و بدتوجهی کردن به خواسته های طراح و درصد بالا هم آوردن ! )
بعد ایده ای که پاسخ گوی اون سوال باشه ، فهم درست سوال خیلی مهمه - سر جلسه جای ژانگولر بازی نیست ! جای یهو سبک خط کشیدنتو عوض کردن نیست ! همونجوری که همیشه طراحی می کنی و مسلطی خط بکش - لازم نیست تلاش کنی طرحت خییییییییلی خفن باشه ! معمولی ! -
زمان بندی مهمه
وقت برای ترسیم کم نیاد
همه ی مدارک رو بکشید - مقیاس رو رعایت کنید - سوتی ترسیمی و غلط ترسیم فنی فاجعه است ! سریع به چشم میاد و کل کار شما رو از ارزش می ندازه ! ( نمی گم مردود می شه اسکیستون چون بازم بوده موردی که مثلا مقطع به جای 1/50 ام کشیده 1/200 ام !!! دو تا مدرکم نکشیده بوده اصن ! بعد شده 50% )
به راندو اگر نرسیدید هم نرسیدید ! اما ترسیم مدارک فنی و کامل باشه - این ارجحه
راندو در حدی که کمک به گویا تر شدن ایده یا طرحتون بکنه کفایت می کنه - امتحان نقاشی که نیست ! ( اینو برای این می گم که اگر خیلی دست قوی انچنانی ندارید خودتونو بی جهت اذیت نکنید ! )

وقت تونو سر چیزای مهم صرف کنید نه حواشی ! ( مثلا نشین 20 دقیقه رو فونتت خط و نقطه و شات انداختن و سایه و دسن کردن !!! به جاش به طرح بپرداز)

من بهتون تضمین می دم !!!
اگر یه طرح خییییییلی معمولی ! بدون ایراد ترسیمی و سوتی ... بدون خطای آنچنانی چه تو ایده چه تو ترسیم ، ترسیم کامل ، ارائه در حد خوانا بودن داشته باشین درصدتون از حد متوسط شاید یکمم بالاتر می شه !!! مثلا 40% . با این حدود درصد تقریبا می شه گفت قبولی !!! البته برای رتبه های خوب و متوسط - نه دیگه رتبه ی نجومی !

آزمون چندمه بچه ها ؟!

ممنون از راهنماییتون و در اختیار گذاشتن تجربتون....:gol:
میشه بپرسم شما چند درصد زدید و کجا قبول شد ید؟؟؟؟

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از راهنماییتون و در اختیار گذاشتن تجربتون....:gol:
میشه بپرسم شما چند درصد زدید و کجا قبول شد ید؟؟؟؟

خواهش می کنم ...
عجب سوالی پرسیدی ! :whistle:
من خیلی کنکور و نتیجه ی شیکی داشتم :victory:
اصن داستان کنکور من معروفه ! منتها اینجا جاش نیست

البته بعد از سه سال فراموش می شه خیلی مسائل ...

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش می کنم ...

ینی اینا الان کرمای منن
................:D

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
دوستان سلام
میشه بگید حوزه دخترا کجاس؟

شما باید کارتتون بگیرید ، حوزتون روی کارت مشخص شده،
این حوزه ها رو برای دخترا و امتحان معماری - معماری در نظر گرفتن :

دانشکده ادبیات دانشگاه تهران
دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران
دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
خواهش می کنم ...

ولی واقعا ممنون از راهنماییاتون واسه من واقعا قوت قلب بود ممنون : )

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا به حرف اینا گوش نده
....اینا یه نمه پر رو هستن، می خوان سر از کارت در بیارن:D...من خودم ادبشون می کنم
نه ! دوسشون دارم :w36:
امام خمینی قزوین خوندم
یادش بخیر ... من یه دوستی اینجا داشتم ... خیلی علاقه داشت مسائل خصوصی دیگرانو پخش کنه ! همینجوری یهویی!!! البته مسائلو از دید خودش می گفتا ! اصل صداقت رو رعایت نمی کرد متاسفانه .... خلاقیتشم بالا بود برای داستان درست کردن پشت سر مردم ...
می خوای ازش دعوت کنم بیاد اینجا اکران عمومی کنه !؟ دلش شاد می شه دیگرانو اذیت کنه :w16:
ببین ار روزی که من رفتم سر جلسه ی اسکیس، سال 90 ، از اون روز خیلی اتفاقای عجیب غریب افتاد
نتیجه ی ارشدم غیر منتظره ترین چیز در تمام عمرم بود !!!
یاد حساسیت ها ی سه سال پیشم می افتم خودم شاخ در میارم !
ارشد برای من از نظر درسی اونقدر چیزی نداشت ( به نسبت قبل ) اما از نظر روحی می تونم بگم چند لایه پوست انداختم !

ولی واقعا ممنون از راهنماییاتون واسه من واقعا قوت قلب بود ممنون : )
خدا رو شکر :)

آخرین ویرایش:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ! دوسشون دارم :w36:
امام خمینی قزوین خوندم
یادش بخیر ... من یه دوستی اینجا داشتم ... خیلی علاقه داشت مسائل خصوصی دیگرانو پخش کنه ! همینجوری یهویی!!! البته مسائلو از دید خودش می گفتا ! اصل صداقت رو رعایت نمی کرد متاسفانه .... خلاقیتشم بالا بود برای داستان درست کردن پشت سر مردم ...
می خوای ازش دعوت کنم بیاد اینجا اکران عمومی کنه !؟ دلش شاد می شه دیگرانو اذیت کنه :w16:
ببین ار روزی که من رفتم سر جلسه ی اسکیس، سال 90 ، از اون روز خیلی اتفاقای عجیب غریب افتاد
نتیجه ی ارشدم غیر منتظره ترین چیز در تمام عمرم بود !!!
یاد حساسیت ها ی سه سال پیشم می افتم خودم شاخ در میارم !
ارشد برای من از نظر درسی اونقدر چیزی نداشت ( به نسبت قبل ) اما از نظر روحی می تونم بگم چند لایه پوست انداختم !

خدا رو شکر :)
نههههههههههههههههههههههههه.....دعوتش نکنی یه وقت؟!:w45:
عزیزم زندگی کلا پر از اتفاقات خوب و بده دیگه...یه جورایی مثه بازی سوپر ماریو...یادش به خیر
.......به قول "عاصم" یکی از شاعرای معروف ما که میگه روزگار مثه یه رقاص کارکشته و حرفه ای برای هرکسی یه جور ادا و اطوار میریزه .....چن سال بعد به سال 90 فک کنی با همه تلخیاش خندت میگیره.....حالا ببین کی گفتم
.............در ضمن ممنون به خاطر اینکه کرمامو دوس داشتی:D
:gol::gol:
پ.ن: بچه ها جونم من می خواستم سه شنبه شب بهتون پیام بدم ولی برای اینکه اسپم نشم و یه جورایی به خاطر اینکه الان موقعیتش پیش اومد الان حرفامو میزنم.......
الهی بگردم که میرین سر جلسه اسکیس
.........سعی کنین آرامشتون رو حفظ کنین، نمیدونم چه جوری ولی حفظ کنین دیگه
......به خدا سر جلسه اعتماد به نفس داشتن می ارزه به همه روزا و شبایی که تمرین کردین.............ان شاءالله که بهترین نتیجه ممکن رو کسب کنین

الهه معماري

عضو جدید
دوستان نحوه خرید کارت چطوریه؟
وقتی وارد میشم ازم سه تا شماره سریال میخاد درصورتیکه من هنو شماره سریال نگرفتم خو

Ar Mina

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید.امتحان معماری معماری کی هست؟چه ساعتی؟؟؟؟؟؟؟

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
نههههههههههههههههههههههههه.....دعوتش نکنی یه وقت؟!:w45:
عزیزم زندگی کلا پر از اتفاقات خوب و بده دیگه...یه جورایی مثه بازی سوپر ماریو...یادش به خیر
.......به قول "عاصم" یکی از شاعرای معروف ما که میگه روزگار مثه یه رقاص کارکشته و حرفه ای برای هرکسی یه جور ادا و اطوار میریزه .....چن سال بعد به سال 90 فک کنی با همه تلخیاش خندت میگیره.....حالا ببین کی گفتم
.............در ضمن ممنون به خاطر اینکه کرمامو دوس داشتی:D
:gol::gol:

بازی مار پله !؟
از نظر من شبیه مار پله است ! یهو از نردبون می ری بالا ، یهو اون ماره با زبون تلخش می گزه تت ;)
آره بابا ... از اون بهتر شاید این باشه که بگیم بابت بعضی اتفاقا خدا رو شکر می کنیم ! همونایی که اون موقع تلخ بود !

ضمنن اعتماد به نفس و آرامش هم که گفتی ،واقعـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا موثره
فکر کردم خودتم کنکور داری !
موفق باشی

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی مار پله !؟
از نظر من شبیه مار پله است ! یهو از نردبون می ری بالا ، یهو اون ماره با زبون تلخش می گزه تت ;)
آره بابا ... از اون بهتر شاید این باشه که بگیم بابت بعضی اتفاقا خدا رو شکر می کنیم ! همونایی که اون موقع تلخ بود !

ضمنن اعتماد به نفس و آرامش هم که گفتی ،واقعـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا موثره
فکر کردم خودتم کنکور داری !
موفق باشی
آره میشه گفت بازی مارپله س...ولی عزیزم اون ماره تا آخر عمرش همونجا میمونه، اصن به دنیا اومده که نیش بزنه، عین سنگ تو همون سطح میمونه بدونه اینکه بتونه تکون بخوره.اما شما چی؟! میتونی دوباره از یه نردبون دیگه بری بالا، از نردبونی که بلندتره، از اون ماره جلو میزنی و حرکت می کنی:neutral:...........فدات شم من برا 95 می خونم اگه خدا بخواد:smile::gol:

artemiss68

عضو جدید
سلام دوستان
ببخشید یه مشکلی واسم پیش اومده، من موقع انتخاب رشته منظر رو هم انتخاب کردم ولی پشیمون شدم نمیخوام آزمونش رو بدم،
امروز که میخواستم کارت بگیرم نشد مثل اینکه باید کارت منظر رو هم بگیرم، میخواستم بدونم راهی نداره که بتونم کارت ورود به جلسه معماریم رو بگیرم؟؟:cry:

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
سلام دوستان
ببخشید یه مشکلی واسم پیش اومده، من موقع انتخاب رشته منظر رو هم انتخاب کردم ولی پشیمون شدم نمیخوام آزمونش رو بدم،
امروز که میخواستم کارت بگیرم نشد مثل اینکه باید کارت منظر رو هم بگیرم، میخواستم بدونم راهی نداره که بتونم کارت ورود به جلسه معماریم رو بگیرم؟؟:cry:

نه متاسفانه، چون کارت برای شما صادر شده باید هزینش رو پرداخت کنید :smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.