تقویت زبان **برای بچه های مکانیک**

rojan ghafouran

عضو جدید
سلام به دوستان من تازه ثبت نام کردم تو این بخش و اینکه میخوام ارشد مکانیک سیالات بخونم.و میخوام فعلا بخشی از کتاب ها رو دانلود کنم...اما نمیدونم کدام قسمت باید برم.یک کم آشنا نیستم.لطفا کمکم کنید.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستان من تازه ثبت نام کردم تو این بخش و اینکه میخوام ارشد مکانیک سیالات بخونم.و میخوام فعلا بخشی از کتاب ها رو دانلود کنم...اما نمیدونم کدام قسمت باید برم.یک کم آشنا نیستم.لطفا کمکم کنید.

سلام...

[h=1]ارشد94[/h]

adamak2013

عضو جدید
خیلی خوبه، منم یه مدتی هست که میخوام شروع کنم زبان رو یاد بگیرم ولی این که از کجا شروع کنم همیشه واسم سوال بوده، شاید این میتونه شروع خوبی باشه...

hossein1320

عضو جدید
سلام
جمله زیر از یک متن گرفته شده که در مورد پایه های لاستیکی برای کنترل ارتعاشاته . میخواستم لطف کنید ترجمشو بگید مخصوصا کلمه run-in اینجا به چه معنیه ؟

Normally, bearings have a substantial run-in before the full vertical stiffness is developed.

با تشکر

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
جمله زیر از یک متن گرفته شده که در مورد پایه های لاستیکی برای کنترل ارتعاشاته . میخواستم لطف کنید ترجمشو بگید مخصوصا کلمه run-in اینجا به چه معنیه ؟

Normally, bearings have a substantial run-in before the full vertical stiffness is developed.

با تشکر

سلام...

منظورش به نظر من (مخالفت و ناسازگاری) رو میرسونه.

ترجمه:

به طور معمول بیرینگ ها یه مخالفت و ناسازگاری دارند قبل از این اینکه.....

موفق باشید

eng.che

کاربر فعال
اگه ممکنه جمله رو قرار بدید بجای عبارت
Removal of the fan rotor for shop
balancing would have resulted in additional outage days. Shop
balancing would have also required significant preparation and
incurred costs for removal of the combustion air ducting and use
of a crane for removal of the rotor

P aYa M

عضو جدید
Removal of the fan rotor for shop
balancing would have resulted in additional outage days. Shop
balancing would have also required significant preparation and
incurred costs for removal of the combustion air ducting and use
of a crane for removal of the rotor
بخش بالانس
کلن shop به بخش های مختلف تو کارخونه های بزرگ میگن و یا به کارگاه های کوچیک اطلاق میشه