تقدیر و تشکر از مدیران سابق تالار اسلام و قرآن

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png تقدیر و تشکر از مدیریت سابق تالار اسلام و قرآن

با سلام و عرض ادب
مدتی هست که مدیر تالار اسلام و قرآن تغییر کرده. مدیر قبلی یعنی آقا جواد JavadMessi زحمات زیادی کشیدند و از اواسط سال 90 تا چند ماه پیش مدیریت موفقی در این تالار داشتند. به علت مشکلات زندگی متاهلی مدتی بود که در خدمتشون نبودیم، دوست داشتیم برگردند که متاسفانه براشون مقدور نبود. جا داره همین جا از همه ی زحمات ایشون تشکر کنم و براشون آرزوی موفقیت در همه ی عرصه های زندگی دارم.
و همچنین از زحمات دستیار ایشون s1m5j8 که از اوائل مدیریت آقا جواد، مدیریت بخش دفاع مقدس رو بر عهده داشتند تشکر و قدردانی می کنیم.
از مدیر فعلی این تالار یعنی خانوم **آگاهدخت** هم متشکریم که مدیریت این تالار رو بر عهده گرفتند.

اجر همه ی این دوستان با خدا.
پیروز باشید
مدیر باشگاه مهندسان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ...

ممنون از شما به خاطر تاپیک ... خیلی وقته منتظرش بودیم :دی

منم از آقا جواد تشکر میکنم ... واقعا خیلی توی این تالار زحمت کشیدن و حضورشون مفید و موثر بود ... حیف شد که رفتن ... کاش میشد که بیش از این از حضورشون استفاده کنیم ...

امیدوارم هر جا هستن موفق و موید باشن و در کنار همسرشون شاد و سلامت زندگی کنن ...:gol:

از جناب مهندس
s1m5j8 هم به خاطر زحمتاشون در زیرتالار دفاع مقدس سپاسگذارم ،ان شاءالله که سلامت و موفق باشن ... :gol:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.......نمیدانم چرا جواد رفت ولی به هر دلیلی رفت .......یادش ماندگار شد.......
برادرم s1m5j8 خیلی صبور بود و بصیرت داشت و البته در کنارش جاهایی که لازم بود مستحکم و با جرات

به نظرم در زمان این دو بزرگوار مدیریت این تالار به خوبی انجام شد ..........و امیدوارم هر کجا هستند زیر سایه اهل بیت موفق و پیروز باشند
جا داره از زحمات مدیریت جدید(البته شاید نشه گفت لفظ جدید و مدیریت حاضر بهتر باشد) این تالار که بسیار تالار تاثیرگذاری است سرکار خانم آگاهدخت تشکر و قدردانی کنم و توفیق روز افزون ارزومندم

اما کلام آخر .......یک انتقاد و یک تشکر
تشکر از ادمین محترم که این تاپیک رو ایجاد کردن ......انتقاد از اینکه چرا انقدر دیر و آیا بهتر نیست این تاپیک مدتی مهم باشد؟

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
به نوبه خودم از آقا جواد عزیز که با اطلاعات مناسب پاسخگوی حجم انبوه شبهات که در زمان های مختلف در تالار ایجاد میشد بودند تشکر میکنم
همچنین از دوست عزیزم جناب s1m5j8 هم تشکر میکنم که زحمات بسیاری را بخش دفاع مقدس به دوش کشیدند و به خوبی از پس مسئولیت خود برامدند .
ان شاء الله در تمام مراحل زندگی موفق باشند
:gol:

انتخاب شایسته سرکار خانم آگاهدخت - هر چند با تاخیر - تبریک عرض میکنم

اميدوارم با استعانت از درگاه باري‌تعالي و عنايات حضرت ولي‌عصر (عج) در انجام امور محوله چنانچه مورد رضاي اوست، موفق باشند.:gol:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
با سلام و عرض ادب
مدتی هست که مدیر تالار اسلام و قرآن تغییر کرده. مدیر قبلی یعنی آقا جواد JavadMessi زحمات زیادی کشیدند و از اواسط سال 90 تا چند ماه پیش مدیریت موفقی در این تالار داشتند. به علت مشکلات زندگی متاهلی مدتی بود که در خدمتشون نبودیم، دوست داشتیم برگردند که متاسفانه براشون مقدور نبود. جا داره همین جا از همه ی زحمات ایشون تشکر کنم و براشون آرزوی موفقیت در همه ی عرصه های زندگی دارم.
و همچنین از زحمات دستیار ایشون s1m5j8 که از اوائل مدیریت آقا جواد، مدیریت بخش دفاع مقدس رو بر عهده داشتند تشکر و قدردانی می کنیم.
از مدیر فعلی این تالار یعنی خانوم **آگاهدخت** هم متشکریم که مدیریت این تالار رو بر عهده گرفتند.

اجر همه ی این دوستان با خدا.
پیروز باشید
مدیر باشگاه مهندسان

سلام
درود برشما
از تلاشهای ارزنده وفعالیت های دلسوزانه دوبزرگوار یادشده صمیمانه تشکر میکنم.
ان شاء الله در پناه الطاف حضرت حق موفق وموید باشند.
امیدوارم در مسئولیتی که به من محول شده با کمک وهمراهی تمامی دوستانی که همیشه درکنارم بوده اند، مفید و موثر عمل کنم
.
سپاسگزارم :gol:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
تقدیر و تشکر از زحمات دستیار تالار دفاع مقدس ،مهندس s1m5j8

تقدیر و تشکر از زحمات دستیار تالار دفاع مقدس ،مهندس s1m5j8

با سلام

وظیفه خودم میدونم از همه زحمات و تلاش های مدیرسابق تالار دفاع مقدس ، جناب آقای مهندس
s1m5j8 تقدیر و تشکر داشته باشم، بابت همه ی زحماتی که متحمل شدند، و تمامی همکاری وراهنمایی هایی که همیشه برای حقیر داشتند .

علاوه بر فعالیت مستمر و مفید در کل تالار اسلام وقرآن ،همیشه به عنوان فردی دلسوز و برادری بزرگوار با کاربران تالار برخورد میکردند و باعث جذب تعداد زیادی از کاربران باشگاه به عنوان اعضا فعال در تالار شدند.

فعالیت های شبانه روزی ایشون در ایام محرم واقعا کمک بزرگی برای تالار بود وبدون مدیریت مدبرانه اشون امکان انجام اون حجم از فعالیت ها وجود نداشت.

امیدوارم درتمامی مراحل زندگی در کمال صحت وتندرستی در سایه سار مولا امام عصر عج روزگارشون رو سپری کنند و دوباره شاهد حضورشون در باشگاه باشیم.

با احترام
مدیر تالار

آخرین ویرایش:

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من ایشون رو از نزدیک زیارت نکردم اما منم ازشون تشکر میکنم چون اعتقاد دارم باید برای زحمات انسانهای خوب قدر و ارزش قائل شد
امیدوارم روزی از دوستان ایشون باشم
از آگاهدخت مهربانم هم تشکر میکنم

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ...

بنده هم از جناب مهندس تشکر میکنم واقعا فعالیتشون در تالار دفاع مقدس و در زمینه های دیگه و مناسبت ها مثل ایام محرم خیلی مفید بود .

امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشند و باز هم بتونیم در تالار از حضورشون استفاده کنیم .:gol:

Lamister-iran

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از شواهد مشخصه که، ما هم از نزدیک باهاشون در ارتباط نبودیم.

اما یه چیز رو کلی بگم.

در راه اسلام هر کسی کاری انجام بده وظیفه اش هست.

بالاخره ایشون هم اشتباهاتی داشتن ، یعنی همه ما اشتباه داشتیم و داریم.

اگر کار خوبی انجام دادن ، بهتره ادامه پبدا کنه ، اگرم کار اشتباه بوده که مشخصه.

بنا به قولی:
براساس مذهب جعفری باید

اول خدا را بشناسیم

دوم بدانیم که خدا چه ظرفیت هایی را برای ما قرار داده

سوم این که چه وظایفی را از ما خواسته

و در آخر دشمن شناسی است تا کج فهمی ها را بشناسیم و با آنها مبارزه کنیم.

.
.
.

در ثانی تاپیک زدن برای چنین کاری رو مفید نمی بینم
.

از برادران و خواهران مي خواهم كه در زندگي تنها رضاي خدا را در نظر داشته باشند و خدمت به اسلام و مسلمين را از ياد نبرند.

شهيد علي جعفري

آخرین ویرایش:

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
از شواهد مشخصه که، ما هم از نزدیک باهاشون در ارتباط نبودیم.

اما یه چیز رو کلی بگم.

بالاخره ایشون هم اشتباهاتی داشتن ، یعنی همه ما اشتباه داشتیم و داریم.

اگر کار خوبی انجام دادن ، بهتره ادامه پبدا کنه ، اگرم کار اشتباه بوده که مشخصه.

بنا به قولی:
براساس مذهب جعفری باید

اول خدا را بشناسیم

دوم بدانیم که خدا چه ظرفیت هایی را برای ما قرار داده

سوم این که چه وظایفی را از ما خواسته

و در آخر دشمن شناسی است تا کج فهمی ها را بشناسیم و با آنها مبارزه کنیم.

.
.
.

در ثانی تاپیک زدن برای چنین کاری رو مفید نمی بینم
.

از برادران و خواهران مي خواهم كه در زندگي تنها رضاي خدا را در نظر داشته باشند و خدمت به اسلام و مسلمين را از ياد نبرند.

شهيد علي جعفري

تشکر از بنده خدا لازمه...

hamid.bad

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن , کاربر فعال تالار
شعر استاد شهریار در وصف شهدا:

به خاک من گذري کن چو گل گريبان چاک
که من چو لاله به داغ تو خفته ام در خاک
چو لاله در چمن آمد به پرچمي خونين
شهيد عشق چرا خود کفن نسازد چاک
سري به خاک فرو برده ام به داغ جگر
بدان اميد که آلاله بردمم از خاک
چو خط به خون شبابت نوشت چين جبين
چو پيريت به سرآرند حاکمي سفاک
بگير چنگي و راهم بزن به ماهوري
که ساز من همه راه عراق ميزد و راک
به ساقيان طرب گو که خواجه فرمايد
اگر شراب خوري جرعه اي فشان بر خاک
ببوس دفتر شعري که دلنشين يابي
که آن دل از پي بوسيدن تو بود هلاک
تو شهريار به راحت برو به خواب ابد
که پاکباخته از رهزنان ندارد باک

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
تقدیر و تشکر از زحمات دستیار تالار قرآن کریم خانم sabahat

تقدیر و تشکر از زحمات دستیار تالار قرآن کریم خانم sabahat

با سلام

وظیفه خودم میدونم از همه زحمات و تلاش های مدیرسابق تالار قرآن کریم
sabahat جان تقدیر و تشکر داشته باشم، بابت همه ی زحماتی که قبل وبعداز حضور حقیر در تالارمتحمل شدند

علاوه بر فعالیت مستمر و مفید در کل تالار اسلام وقرآن ، تاپیک های ختم قرآن های هرساله ی ماه مبارک ایشون (ایجاد تاپیک،اطلاع رسانی و به روز نگه داشتن تاپیک) باعث میشد شاهد رونق بیش از پیش معنوی تالار اسلام درماه مبارک باشیم.

امیدوارم درتمامی مراحل زندگی در کمال صحت وتندرستی در سایه سار مولا امام عصر عج روزگارشون رو سپری کنند و همچنان شاهد حضورشون در باشگاه باشیم.

با احترام
مدیر تالار

آخرین ویرایش:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
تقدیر و تشکر از زحمات دستیارکل تالار خانم ₪آمیتریس₪

تقدیر و تشکر از زحمات دستیارکل تالار خانم ₪آمیتریس₪

با سلام

مراتب تشکر وقدردانی خودم را از فعالیت های مستمر ومفید ودلسوزانه ی دستیارسابق کل تالار خانم
₪آمیتریس₪ اعلام میکنم

ایشون با تلاش های بی وقفه ی خودشون به عنوان دستیار تالار، جهت ارتقا وگسترش فعالیت ها ومباحث تالار اسلام زحمات زیادی متحل شدند

آخرین و یکی از پربارترین فعایت انجام شده توسط
₪آمیتریس₪ تاپیک .: فـهرســـت تــاپیکـــــ های تـــالار خـــانــدان عـــــصمت و طـــهارت :. می باشد

که مدت زمان وانرژی زیادی برای انجام این کار صرف کردند.

ان شاءالله در پناه خداوند منان همیشه موید وسرافراز باشند :gol::gol:

با احترام
مدیر تالار

بالا