تقدیر و تشکر از زحمات رهای عزیز ( مدیر تالار مهندسی معماری )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
رها جان
بی شک تلاش و زحمات شما در تالار معماری بوده که باعث شده امروز سطح علمی این تالار به این مرحله برسه
سپاس از تلاش بی دریغ شما
امیدوارم در هر مرحله ای از زندگی عنایت خداوند مشمول شما باشه و موفقیت روز افزون نصیبتون:gol::gol::gol:

فرهيخته

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام؛
روزهایی بود که من نبودم تا بیشتر با رهای عزیز آشنایی داشته باشم ،شاید این از بد اقبالی من بوده...امیدوارم به زودی از وجود شما، نازنین بهره مند باشیم تنها می تونم بگم:

هر کجا هستي باش آسمانت آبي
و تمام دلت از غصه ي دنيا خالي...:gol:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
رهای عزیزم خصوصی هم با هم صحبت کردیم امیدوارم همه چی همونطور بشه که میخوای تو همه مراحل زندگیت و بازم به جمع ما برگردی از همه زحماتت ممنونیم هممون:gol::gol:منتظرتییییما ...همیشه:gol:

f.a723

عضو جدید
یادت از خودت مهربون تره چون وقتی نیستی یادت تنهام نمیزاره............
رهای عزیز به یادت هستیم....
باآرزوی بهترین ها برای شما........

tiny memar

عضو جدید
رها عزيزي و در ياد ما نامت هست از همون روزي كه يك كاربر عادي بودي تا روزي كه جان دادي به تالار... و حال كه رفتي ... هر جا باشي اين عشق به معماري است كه جهت مي بخشه ميدونم اگر بتنوني حتما باز بر ميگردي ... موفق باشي رها جان:gol:

افتخار1

عضو جدید
سلام بچه ها ببخشید بی ربطه ولی من چطوری میتونم یه تاپیک بنویسم :(:(:( اگه میشه لطف کنید جواب بدین . :gol:این گل برای شماست . خیلی خیلی ممنونم از شما .

amin_120

عضو جدید
با سلام خدمت رهای عزیز
وقتی با باشگاه مهندسان آشنا شدم رها و چند تن دیگه از اولین کسایی بودن که شناختمشون و از زحماتتون جا داره همینجا تشکر کنم
به قولی جاتون رو هم خالی می کنیم به امید روزی که دوباره حضور گرم شما رو در کنار بقیه اعضای باشگاه حس کنیم
به امید پیشرفت روز افزون شما و بقیه اعضا در تمامی مراحل زندگی:gol:

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض سلام خدمت رهای عزیز
برای من افتخاری بود تا در این سایت باشم و از اطلاعات و داشته های مفید و ارزشمند شما استفاده کنم
و از زحمات فراوان شما تشکر و قدردانی میکنم و امیدوارم شما را دوباره در باشگاه ببینم
با آروزوی موفقیت و سربلندی
:gol::gol::gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا