تقاضای کمک در خواندن کتاب زبان تخصصی انتشارات سمت

x_ray1366

عضو جدید
با سلام
من خیلی گیج شدم تو خوندن این کتاب چون جواب سوالاشو نداره و نمیدونم جوابام دستهیا نه . لطفا کمکم کنید و بگید بای زبان تخصصی چی بخونم و چطوری بخونم ؟:confused:

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام
من خیلی گیج شدم تو خوندن این کتاب چون جواب سوالاشو نداره و نمیدونم جوابام دستهیا نه . لطفا کمکم کنید و بگید بای زبان تخصصی چی بخونم و چطوری بخونم ؟:confused:

همون کتاب که نویسندش فلاحی مقدمه را میگی ؟؟

اگه اونو می گی که راهنماش هست منم دارم برا کنکور امسال می خونم من می خونم زیر لغاتی که بلد نیستم خط میکشم بعد دوباره مهنی اونا را در میارم و تو یه دفترچه دیگه مینویسم
راهیان ارشدم خوبه اونم دارم می خونم

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
سلام .
فكر كنم مشكل اصلي شما اينه كه رشتتون مواد نيست و با فرايندها و لغات تخصصي اون آشنا نيستين. به هر حال من هم به شما اهنما و ترجمه اين درس رو توصيه مي كنم.
براتون آرزوي موفقيت مي كنم.

mohsend

عضو جدید

اگه اونو می گی که راهنماش هست منم دارم برا کنکور امسال می خونم من می خونم زیر لغاتی که بلد نیستم خط میکشم بعد دوباره مهنی اونا را در میارم و تو یه دفترچه دیگه مینویسم
سلام
ميشه اسم دقيق کتاب رو بگين تا منم برم تهيه کنم؟

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
ميشه اسم دقيق کتاب رو بگين تا منم برم تهيه کنم؟

انگلیسی
برای دانشجویان رشته
مهندسی مواد

دکتر محمد فلاحی مقیمی

مرکزپخش و نمایشگاه دائمی : تهران ، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان ابوریحان ، شماره2 - تلفن 66408120

رو کتاب اینا رو نوشته ;)

mohsend

عضو جدید
انگلیسی
برای دانشجویان رشته
مهندسی مواد

دکتر محمد فلاحی مقیمی

مرکزپخش و نمایشگاه دائمی : تهران ، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان ابوریحان ، شماره2 - تلفن 66408120

رو کتاب اینا رو نوشته ;)
مرسي دست گلت درد نکنه

فرهنگ

مدیر بازنشسته
با سلام

اول سعی کن لغتای اخر کتابو بخونی .
بعد متن رو ترجمه کنی که بفهمی چه لغتایی هستن که جز لغاتای اخر کتاب بلد نیستی .
همه متنا رو بخون. (هر درس 3 تا متن داره.)
یه تمرین داره که جایگزین کردن لغات توی جای خالی یه متنه. اون خیلی میتونه ارزیابی خوبی باشه واسه فهم مطالب تو ذهنت.

x_ray1366

عضو جدید
ازتون متشکرم . خیلی لطف کردید ، راستی من رشته ام بازرسی فنیه(دانشکده نفت آبادان) ، زیاد از مواد دور نیست ، با کلماتش آشنا هستم

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز

اونم که پر از غلطه!!!
اعتباری به جواباش نیس خیلی

به نظر من که تستای زبان رو کسی می تونه خوب بزنه که ذاتا زبانش خوب باشه حتی نه تو متالورژی!!!
کلا:)

alisemiromi71

عضو جدید
درودبرهمگي.من دانشجوي ترم سه كارشناسي مهندسي شيمي هستم.به نظر شما چه كتابي رو بخونم براي زبان انگليسي كارشناسي ارشد

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
به نظرم اول کلیستر رو انگلیسی بخونید!
اونر بعد پورتر! آخر از همه فلاحی مقیمی!
کتاب متون تخصصی مهندسی مواد از انتشارات ارشد هم بد نیست ! راهیان ارشد هم بد نیست!
اما برای تخصصی بهتره متن و تست کار کرد!!!!