تقارن ایام فاطمیه با ایام نوروز.

BaBak.Turk

اخراجی موقت
از کی تا حالا ملاک تحرکات شیعیان شده توصیه های اهل تسنن؟؟؟!!

مرده پرستی؟! حضرت زهرا(س) برای ما یک اسطوره ست... نه مرده! اگه شما از درک این موضوعات عاجزی، مشکل از خودته!

کی خواست شما رو سعاتمند کنه؟! شما پریدید وسط سعادتمند شدن ما!!

خیلی قشنگه! عده ای که از فقر فرهنگی و معنوی رنج می برن، برای پنهان کردن شدت عجزشون، رو میارن به بیانات اینچنین: "ملت گشنه ان... شما مالشونو خوردین... حالا عزا می گیرین؟!!"
اسطوره؟ !!!!!!!اسطوره هاتون که همش توو جنگ هستند...
بابام بی خیال..
دیگه عالم دنیا همه میدونن کیا فقر فرهنگی دارند.. شما که توو 2000 سال پیش گیر کردین ؟

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اسطوره؟ !!!!!!!اسطوره هاتون که همش توو جنگ هستند...
بابام بی خیال..
دیگه عالم دنیا همه میدونن کیا فقر فرهنگی دارند.. شما که توو 2000 سال پیش گیر کردین ؟

بله... اسطوره های ما واسه عقایدشون می جنگن، واسه همین هم اسطوره هامون اغلب تو جنگ هستن!
مثل شما نیستن که از شدت عجز و ناتوانی بشینن پشت نت و شروع کنن به توهین به عقاید ملت که شاااااااید کاری از پیش ببرن و عقده های چندین و چند ساله شونو بگشایند!!

اینکه ما 2000 ساله فرهنگمونو حفظ کردیم و هنوزم که هنوزه زهرا(س) واسمون بانوی دو عالمه، میشه فقر فرهنگی؟؟؟؟!!! اتفاقاً این نهایت فرهنگه...

وقتی نتونستین طی این همه سال فرهنگِ من درآوردی خودتونو جای گزین فرهنگ 1400 ساله ی ما کنید، یعنی فقر فرهنگی دارید!!!!!

P.Guardiola

اخراجی موقت
بله... اسطوره های ما واسه عقایدشون می جنگن، واسه همین هم اسطوره هامون اغلب تو جنگ هستن!
مثل شما نیستن که از شدت عجز و ناتوانی بشینن پشت نت و شروع کنن به توهین به عقاید ملت که شاااااااید کاری از پیش ببرن و عقده های چندین و چند ساله شونو بگشایند!!

اینکه ما 2000 ساله فرهنگمونو حفظ کردیم و هنوزم که هنوزه زهرا(س) واسمون بانوی دو عالمه، میشه فقر فرهنگی؟؟؟؟!!! اتفاقاً این نهایت فرهنگه...

وقتی نتونستین طی این همه سال فرهنگِ من درآوردی خودتونو جای گزین فرهنگ 1400 ساله ی ما کنید، یعنی فقر فرهنگی دارید!!!!!

همیشه برای عقایدشون جنگیدن و همیشه هم شکست خوردن !!!:(
به خاطر اینکه پیروانشون هم دلزده نشن هی بهشون تلقین میکنن غصه نخورین، ما یه روزی پیروز میشیم، صبر کنین، صبر.
بیجهت نیست که انتظار در تفکرات این حضرات جایگاه ارزشمندی داره.

چون در گذشته همواره شکست خورده بودن و در زمان حال هم کشوری مبتنی بر تفکراتشون تشکیل دادن، پاسپورتشون جز بی اعتبارترین پاسپورت های کشورهای دنیاس. :(
اینم به خاطر حفظ فرهنگه حتما !!!

یک استدلال ضعیف دیگه هم این بود چون نتوانسته جایگزین بشه پس ایراد داره.
هنوز متوجه نیستند که نیچه گفت :

بت ها شکستنی بود و بت پرستی ماندگار، چه ساده دل بود ابراهیم.

ریشه اعتقادات شما 1400 ساله نیست، از ابتدای بشر این جهل پرستش همراهش بوده و به این راحتی ها نمیشه آدمای ترسو و بدبخت که تنها فکر میکنن با نوکری واسطه ها میتونن به سعادت برسن رو از این ریشه عمیق خلاص کرد.

سخته، خیلی سخت. :(

همه شکلک هام هم این :( شد، مناسب هست با حال این دوستان در عید نوروز که جای شادیه !! :(

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
شنیدی که میگن هیچ وقت با یه مذهبی بحث منطقی نکن چوون اصلا منطق ندارن!!
طرف 9 سالگی ازدواج کرده 9 شکم زائیده 18 سالگی فوت کرده این کی وقت کرده بانوی اسلام بشه؟حالا بی عقل و بی منطق تو هستی یا من؟

مراقب نوشتار وگفتارتون باشید
بی مذهب هستید یانه به خودتون مربوطه
ولی این تاپیک برای بیان عزاداری مذهبیونه
زیاد به خودتون فشارنیارید

شعور وشخصیت خیلی باهم فاصله نداره!!!!!!!!!!!!!

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
شنیدی که میگن هیچ وقت با یه مذهبی بحث منطقی نکن چوون اصلا منطق ندارن!!طرف 9 سالگی ازدواج کرده 9 شکم زائیده 18 سالگی فوت کرده این کی وقت کرده بانوی اسلام بشه؟حالا بی عقل و بی منطق تو هستی یا من؟
از حال وروزت معلومه که کی بیمنطقه معلوم نیست برا چی اخراجت کردن..لااقل حرفموقبول نداری چرا بد حرف میزنی .بیشعور...چرا توهین میکنی ..چقد بیفکری تو .در شان من نیست باتو صحبت بکنم ..مگرحضرت زهرا آدم عادی بود..حضرت زهرا چار فرزند بیش نداشته ..چی میگی برا خودت ..قراربود به عقاید هم دیگه احترام بذاریم...متنفرم از آدمای مثل تو...

arshida24

عضو جدید
فاطميه يعنی:' فاطميه فصل بيعت با علی است ، جرم زهرا گفتن يک يا علی است'
فاطميه يعنی: 'و الله ان قطعتموا يمينی‏ انی احامی ابدا عن دينی‏' ..
فاطميه يعنی: ' لا فتی الا علی ..'
فاطميه يعنی: كربلا در راه است ..
فاطميه يعنی: زهرا فدا شد، تو فدا نمی شوی ؟

فاطمه یعنی : راه رسیدن ما به عاشورا ...
فاطميه يعنی: چادر خاكی مادر ما
فاطميه يعنی: ما می ميريم، تكه تكه می شويم برای آنچه مادرمان فدای آن شد.
فاطميه يعني: 'می روم تا انتقام سيلی مادر بگيرم ' ...
فاطميه يعني: 'زهرا شدی كه نام علی را علم كنی '

فاطميه يعني: فدای ولايت شدن
فاطمیه یعنی: مبارزه یعنی جهاد برای زنده نگه داشتن کلام خدا.
فاطمیه یعنی: سیاست! باور نداری؟
مرسی بخاطر تاپیکی که زدید بعضی حرفا اینجا زده شد توسط کاربران ،که جای تعجب داشت ...من به مذهب دیگران کاری ندارم خواهشا به موضوع یه تاپیک علاقه ندارید تشریف نیارید که شخصیت بر باد رفته خودتان را به نمایش بزارید و به شخصیتی بددهنی کنید که اگر از درجه و منزلت ایشان آگاه بودید هیچگاه به خودتان جرات توهین نمی دادید حتی اگر بهش اعتقاد نداشتید و به نظر میاد زیادی درگیر دنیا شدید به ریسکش نمی ارزه
.... شایدم تمدن از نظر شما تظاهرات برای گرفتن حقوق هم جنس بازان سویس و فرانسه و ... است اگر شما مفتخر به چنین تمدن هایی هستید که من با کمال افتخار به عصر حجر بودن خودم اعتراف و افتخار می کنم اگر انسانیت به این کارا ست شما آدم جناب با دیگر پَست ها چکار؟؟!!!