تفسیم بندی خرکی !!

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر اساس اصل خریت یک ملت (به جز ملت همیشه در صحنه ایران )به چهار دسته تقسیم میشند .
اول دسته ای که خر تشریف دارند به هر دلیلی ...از کمبود امکانات گرفته تا عدم اگاهی ..بر این قوم هرجی وارد نیست
دوم اونهایی که خر نیستندو همین باعث ناراحتی و ازار و اذیتشون میشه ، اینها گاهی ارزو می کنند کاش خر بودند
سوم دسته ای که خودشون رو زدن به خریت به دلایلی از قبیل گذراند بی دردسر عمر یا پیش بردن کار هاشون ، متاسفانه تعداد اینها زیاد اما بیفایده
چهارم اونهایی که فکر میکنند همه مردم خر تشرف دارند هرحرفی دلشون خواست می گن وهر کاری باب میل انجام
مطمئن باشید که هیج دسته دیگه ای وجود نداره!!
من الله توفیک

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای بقا و آرامش اعصاب بهتره خودتو بزنی به خریت!:w18:

مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلته

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
انقد کیف میدههههههههههههههههه...

مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلته

الان شما دو نفر اومدین راجبه تاپیک نظر بدین یا پسته من؟
!:surprised:

یعنی جواب مبده؟

آره آرش جان!!!
این دخیخا همون کاریه که خیلی از ماها داریم می کنیم!:w12:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
[

آره آرش جان!!!
این دخیخا همون کاریه که خیلی از ماها داریم می کنیم!:w12:
[/QUOTE]

سیندی مشکل اون گروهیه که همه رو ...فرض میکنه .
بعدشم شما خوبید انشالله همه چیه اوکیه ؟

آخرین ویرایش:

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوم اونهایی که خر نیستندو همین باعث ناراحتی و ازار و اذیتشون میشه ، اینها گاهی ارزو

چرا اکثرا فکر می کنن جز این دسته هستند ؟ جدی می گم هر کسی رو دیدم خودشو جز این دسته می دونه و بقیه رو جز دسته های دیگه :eek:

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشینو میندازی...:cry::cry::cry:

کارتون من از دیشب آتیش گرفته...:cry:
نازدونه گیه نتن خلبونت بشم چرا اتیش گرفته ها این دفعه که میرم دریا افشینم میندازم تو دریا برات اینکه غصه نداره بابایی:w24: :w24: :heart::gol:

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
نازدونه گیه نتن خلبونت بشم چرا اتیش گرفته ها این دفعه که میرم دریا افشینم میندازم تو دریا برات اینکه غصه نداره بابایی:w24: :w24: :heart::gol:
نهههههههههههههههههه...:w04:
افشینمو میخوامش...:cry:
اذیتش نتنی...:(

من خودمم آتیش گرفتم...:w05:

R A H A

عضو جدید
اول دسته ای که خر تشریف دارند به هر دلیلی ...از کمبود امکانات گرفته تا عدم اگاهی ..بر این قوم هرجی وارد نیست
کیا جزو این دستند دستشون بالا

forsha

عضو جدید
ای بابا من نمیدونم جزو کدوم دسته هستم اما میدونم که خیلیا هستن که مردم رو خرررررررررررر فرض میکنن همین امروز یه عالمه بخاطر همین موضوع حرص خوردم

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا من نمیدونم جزو کدوم دسته هستم اما میدونم که خیلیا هستن که مردم رو خرررررررررررر فرض میکنن همین امروز یه عالمه بخاطر همین موضوع حرص خوردم

پس چز دسته دوم هستی متاسفانه !!

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر اساس اصل خریت یک ملت (به جز ملت همیشه در صحنه ایران )به چهار دسته تقسیم میشند .
دوم اونهایی که خر نیستندو همین باعث ناراحتی و ازار و اذیتشون میشه ، اینها گاهی ارزو می کنند کاش خر بودند
سوم دسته ای که خودشون رو زدن به خریت به دلایلی از قبیل گذراند بی دردسر عمر یا پیش بردن کار هاشون ، متاسفانه تعداد اینها زیاد اما بیفایده
چهارم اونهایی که فکر میکنند همه مردم خر تشرف دارند هرحرفی دلشون خواست می گن وهر کاری باب میل انجام
مطمئن باشید که هیج دسته دیگه ای وجود نداره!!
من الله توفیک
احتراما":gol:
قسمت رنگی شده خیلی جک بود.:w15::w15::w15::w15:
اصولا" پس در تمام حالات میشه نتیجه گرفت که باید خر بود و اگه نباشی باید بمیری دیگه.:w08::w43::w47:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتراما":gol:
قسمت رنگی شده خیلی جک بود.:w15::w15::w15::w15:
اصولا" پس در تمام حالات میشه نتیجه گرفت که باید خر بود و اگه نباشی باید بمیری دیگه.:w08::w43::w47:

چی بگم !!
البته خر بودنم زیاد بد نیستا اصلا خر یعنی بزرگ ،زیاد مثل خرگوش ،خرچنگ ،خرخون ...

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم !!
البته خر بودنم زیاد بد نیستا اصلا خر یعنی بزرگ ،زیاد مثل خرگوش ،خرچنگ ،خرخون ...
البته آرش جان یادم رفت توی پست قبلیم اشاره کنم که این قضیه بیشترتر در ایران صدق می کنه دیگه؟مگه نه؟:biggrin:
البته هر کی تو ایران خر فهم باشه ، یا باید اونطرفی باشه و یا اینکه خر باشه و یا اینکه ....(فـــــــــــــــاتحه:cry:):biggrin::biggrin:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته آرش جان یادم رفت توی پست قبلیم اشاره کنم که این قضیه بیشترتر در ایران صدق می کنه دیگه؟مگه نه؟:biggrin:
البته هر کی تو ایران خر فهم باشه ، یا باید اونطرفی باشه و یا اینکه خر باشه و یا اینکه ....(فـــــــــــــــاتحه:cry:):biggrin::biggrin:

!!!!

من عضو کمیته امدادم
ساندیسم دوس دالم:child:

برای شما فعلا سیب زمینی !!

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.......................

.......................

جریان چیه ؟ چرابچه ها تاپیک زیر خاکی رو میکنن ؟

دزيره

عضو جدید
جالبه فكر كنم من از دسته دوم به حساب بيام
ولي توي تهران خيلي ها هستن كه جز دسته آخرن
شما جز كدوم دسته هستيد

بالا