تغذیه براساس ستاره شناسی!

malo00os

عضو جدید
[FONT=&quot]حرف از ستاره ها که میشود خیلی ها یاد نوع شخصیت،آینده،شغل و ازدواج می افتند،اما حرکت ستاره ها و ماه های تولد علاوه بر این ها،روی نوع تغذیه افراد هم تاثیر دارند.افراد براساس عنصر حیاتی ماه تولدشان به چهار دسته تقسیم می شوند:
[/FONT][FONT=&quot]متولدین فروردین،مرداد،آذر[/FONT]
[FONT=&quot]عنصر متولدین این ماه آتش است.متولدین این سه ماه بخوبی عمل هضم غذا را انجام می دهند،همچنین بدن آنها تمامی سموم،ویروس ها،باکتری ها و قارچ ها را از بین می برد. عنصر متولدین این ماه آتش است و به همین دلیل براحتی با هر بیماری مبارزه می کنند.[/FONT]
[FONT=&quot]غذاهایی که باید بخورید:استفاده از غلات یکی از غذاهای مناسب برای سلامت جسمانی متولدین این سه ماه است.[/FONT]​
[FONT=&quot]غذاهایی که نباید بخورید:غذاهای تند نخورید این غذاها با سیستم بدنی متولدین این سه ماه همخوانی ندارد![/FONT]
[FONT=&quot]استفاده از بابونه و سنبل الطیب و گل گلو زبان را فراموش نکنید.[/FONT]​
[FONT=&quot]متولدین اردیبهشت،شهریور،دی[/FONT]​
[FONT=&quot]عنصر متولدین این ماه زمین است.مشکل اساسی متولدین این سه ماه در سیستم استخوان آنهاست.بدن آنها بخوبی می تواند بافت های از بین رفته را ترمیم کند اما استخوان های متولدین این ماه ها بشدت شکننده است.[/FONT]
[FONT=&quot]غذاهایی که باید بخورید:سالاد میوه و سبزیجات بخار پز شده با مقداری ادویه مناسب است.[/FONT]​
[FONT=&quot]غذاهایی که نباید بخورید:غذاهای نپخته انتخاب مناسبی برای شما نیست![/FONT]​
[FONT=&quot]فلفل سیاه و زنجبیل تاثیر خوبی روی متولدین این سه ماه دارد.[/FONT]​
[FONT=&quot]متولدین خرداد،مهر،بهمن[/FONT]​
[FONT=&quot]عنصر متولدین این ماه هوا است.متولدین این ماه ها افراد بسیار حساسی هستند وسیستم عصبی آنها زود تحریک میشود.هر اتفاق بزرگ و کوچکی فکر متولدین این ماه ها را به هم میریزد و این میتواند روی دستگاه های بدنشان تاثیر جدی داشته باشد.[/FONT]
[FONT=&quot]غذاهایی که باید بخورید:سبزیجات بخارپزشده یکی از بهترین نوع غذاها برای متولدین این ماه ها می باشد.[/FONT]​
[FONT=&quot]غذاهایی که نباید بخورید:غذاهای خام و غلات تغذیه مناسبی برای متولدین این سه ماه نیست![/FONT]​
[FONT=&quot]چای کم رنگ و ریشه قاصدک انتخاب مناسبی برای متولدین این سه ماه است.[/FONT]​
[FONT=&quot]متولدین تیر،آبان،اسفند[/FONT]​
[FONT=&quot]عنصر متولدین این ماه آب است.متولدین این ماه ها باید مراقب سیستم لنفاوی خون خود باشند. عنصر متولدین این ماه آب است و به همین دلیل آنها نسبت به محیط اطراف،اموال و اعضای خانواده شان حساسیت زیادی دارند.[/FONT]
[FONT=&quot]غذاهایی که باید بخورید:برنج و جو وغذاهایی که شکر طبیعی دارند برای آنها مناسب خواهد بود.[/FONT]​
[FONT=&quot]غذاهایی که نباید بخورید:از خوردن غذاهای چرب و نمک دوری کنید.[/FONT]​
[FONT=&quot]ریحان و آویشن و جعفری انتخاب خوبی برای متولدین این سه ماه است.[/FONT]​
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​

ad_kh66

عضو جدید
من و دوستم جز گروه اولیم. ولی معده هامون مشکل داره. ما مثال نقضی هستیم برین بررسی!;)

aboozar esmaili

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من متولد اسفند هستم و اتفاقا ریحان و جعفری را توی سبزیجات برگی خیلی دوست دارم.
ممنون.

malo00os

عضو جدید
آذر

آذر

من و دوستم جز گروه اولیم. ولی معده هامون مشکل داره. ما مثال نقضی هستیم برین بررسی!;)

اتفاقا خودمم از گروه اول هستم آذر ماهی! و واقعا هم شکر خدا خیلی کم به بیماری مبتلا میشم!!

malo00os

عضو جدید
آذر

آذر

اتفاقا خودمم از گروه اول هستم آذر ماه!و واقعا شکر خدا خیلی کم به بیماری مبتلا میشم!!

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسیی من خردادم اون افراد بسیار حساسی هستند وسیستم عصبی آنها زود تحریک میشود. واقعا درسته

neda angel

کاربر بیش فعال
منم این بودم!اسفند!!!مرسی خیلی خوب بود گلم.....

متولدین تیر،آبان،اسفند
عنصر متولدین این ماه آب است.متولدین این ماه ها باید مراقب سیستم لنفاوی خون خود باشند. عنصر متولدین این ماه آب است و به همین دلیل آنها نسبت به محیط اطراف،اموال و اعضای خانواده شان حساسیت زیادی دارند.

غذاهایی که باید بخورید:برنج و جو وغذاهایی که شکر طبیعی دارند برای آنها مناسب خواهد بود.
غذاهایی که نباید بخورید:از خوردن غذاهای چرب و نمک دوری کنید.
ریحان و آویشن و جعفری انتخاب خوبی برای متولدین این سه ماه است.​

آخرین ویرایش:
منم دی ماهم!
خداروشکر زیاد بیمار نمیشم یعنی اصلا یادم نیست بیمار شده باشم.امااستخونامم چند با شکستن:D
ملوس جون مرسی

amir-ehsan

عضو جدید
حرف از ستاره ها که میشود خیلی ها یاد نوع شخصیت،آینده،شغل و ازدواج می افتند،اما حرکت ستاره ها و ماه های تولد علاوه بر این ها،روی نوع تغذیه افراد هم تاثیر دارند.افراد براساس عنصر حیاتی ماه تولدشان به چهار دسته تقسیم می شوند:
متولدین فروردین،مرداد،آذر
عنصر متولدین این ماه آتش است.متولدین این سه ماه بخوبی عمل هضم غذا را انجام می دهند،همچنین بدن آنها تمامی سموم،ویروس ها،باکتری ها و قارچ ها را از بین می برد. عنصر متولدین این ماه آتش است و به همین دلیل براحتی با هر بیماری مبارزه می کنند.
غذاهایی که باید بخورید:استفاده از غلات یکی از غذاهای مناسب برای سلامت جسمانی متولدین این سه ماه است.​
غذاهایی که نباید بخورید:غذاهای تند نخورید این غذاها با سیستم بدنی متولدین این سه ماه همخوانی ندارد!
استفاده از بابونه و سنبل الطیب و گل گلو زبان را فراموش نکنید.​
متولدین اردیبهشت،شهریور،دی​
عنصر متولدین این ماه زمین است.مشکل اساسی متولدین این سه ماه در سیستم استخوان آنهاست.بدن آنها بخوبی می تواند بافت های از بین رفته را ترمیم کند اما استخوان های متولدین این ماه ها بشدت شکننده است.
غذاهایی که باید بخورید:سالاد میوه و سبزیجات بخار پز شده با مقداری ادویه مناسب است.​
غذاهایی که نباید بخورید:غذاهای نپخته انتخاب مناسبی برای شما نیست!​
فلفل سیاه و زنجبیل تاثیر خوبی روی متولدین این سه ماه دارد.​
متولدین خرداد،مهر،بهمن​
عنصر متولدین این ماه هوا است.متولدین این ماه ها افراد بسیار حساسی هستند وسیستم عصبی آنها زود تحریک میشود.هر اتفاق بزرگ و کوچکی فکر متولدین این ماه ها را به هم میریزد و این میتواند روی دستگاه های بدنشان تاثیر جدی داشته باشد.
غذاهایی که باید بخورید:سبزیجات بخارپزشده یکی از بهترین نوع غذاها برای متولدین این ماه ها می باشد.​
غذاهایی که نباید بخورید:غذاهای خام و غلات تغذیه مناسبی برای متولدین این سه ماه نیست!​
چای کم رنگ و ریشه قاصدک انتخاب مناسبی برای متولدین این سه ماه است.​
متولدین تیر،آبان،اسفند​
عنصر متولدین این ماه آب است.متولدین این ماه ها باید مراقب سیستم لنفاوی خون خود باشند. عنصر متولدین این ماه آب است و به همین دلیل آنها نسبت به محیط اطراف،اموال و اعضای خانواده شان حساسیت زیادی دارند.
غذاهایی که باید بخورید:برنج و جو وغذاهایی که شکر طبیعی دارند برای آنها مناسب خواهد بود.​
غذاهایی که نباید بخورید:از خوردن غذاهای چرب و نمک دوری کنید.​
ریحان و آویشن و جعفری انتخاب خوبی برای متولدین این سه ماه است.​

مرسی جالب بود . استفاده می کنم حتما

mahyasin

عضو جدید
:smile:مرسی ملوس جون .این مطالب رو چندین سال پیش خونده بودم اما یادم رفته بود.خیلی لازمش داشتم.یه عالمه بوس پروانه ای برای تو

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من عنصرم هواست خیلی هم خصوصیاتم شبیح به توضیحات تو تاپیکه!