تعویض رشته از مهندسی پلیمر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
ای بابا خانم یوکابد تو هنوز درگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!1
ی چیز بگم گوش می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه پیشنهاد ویجه دارم!
نه پلیمر بوخون نه دندون...
بیا مهندسی پزشکی بوخون گرایش بیومواد، پایان نامه تم رو پلیمرهای بایوکامپتیبل کار کن!
اینجوری هم میشی دکتر هم مهندس هم تو حیطه علاقه ت کار کردی هم خونواده تو راضی کردی!:D
خوشتون اومد؟؟؟
اصن من کینگ آف حل مشکلاتم!!! :D

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
چی؟؟!!
بگید؟؟
مگه قرار نبود با دوستتون حرف بزنید راستی؟؟!!

چرا ولی هنوز نتونستم باهاش حرف بزنم گفتم که باید با وب با همدیگه بحرفیم نمی تونم ببینمش!!!!!میگم تا یکی دو روز دیگه
اگه بگم به خواستگارتون ok بدین گوش می کنید؟؟؟؟
می دونم تو دلتون دارین کلی الان به من بد و بیراه می گین ولی باور کنید دلیل دارم که می گم
فکراتون رو بکنید بگین تا بگم نظرمو

یوکابد امامی

عضو جدید
من یه پیشنهاد ویجه دارم!
نه پلیمر بوخون نه دندون...
بیا مهندسی پزشکی بوخون گرایش بیومواد، پایان نامه تم رو پلیمرهای بایوکامپتیبل کار کن!
اینجوری هم میشی دکتر هم مهندس هم تو حیطه علاقه ت کار کردی هم خونواده تو راضی کردی!:D
خوشتون اومد؟؟؟
اصن من کینگ آف حل مشکلاتم!!! :D

نه خوشم از مهندسی پزشکی نمیاد
مخصوصا اینکه یکی از دخترای فامیلم همینو خونده

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
ببخشید اون وقت اون چه جور نامزدیه که اون سر دنیاست؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
جواب سوال هام رو دقیق و واضح نمی دین بعد چطور انتظار دارین بتونم کمک تون کنم ببخشید رک گفتم چون همه جوانب رو باید برای دوستم توضیح بدم آدمیه که مو رو از ماست می کشه بیرون
متوجه شدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یوکابد امامی

عضو جدید
ببخشید اون وقت اون چه جور نامزدیه که اون سر دنیاست؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
جواب سوال هام رو دقیق و واضح نمی دین بعد چطور انتظار دارین بتونم کمک تون کنم ببخشید رک گفتم چون همه جوانب رو باید برای دوستم توضیح بدم آدمیه که مو رو از ماست می کشه بیرون
متوجه شدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب شغلش و زندگیش اونجاست...
حالا من چرا باید به این خواستگارهokبدم؟؟؟!!!

یوکابد امامی

عضو جدید
حالا چیکار کنم
این ازین رشته ی مورد علاقم که به خاطر نامزدم شاید گذاشتمش کنار،اون از نامزدم که اون سر دنیاست،اینم از این خواستگار سمج،اونم از درسام،اینم وضع زندگیم

یوکابد امامی

عضو جدید
فقط من آرزومه ی اتفاقی بیفته که به قولی نه سیخ بسوزه نه کباب!!!!
متوجه هستین؟!به دوستتونم بگید خواهشا؟!

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
حالا چیکار کنم
این ازین رشته ی مورد علاقم که به خاطر نامزدم شاید گذاشتمش کنار،اون از نامزدم که اون سر دنیاست،اینم از این خواستگار سمج،اونم از درسام،اینم وضع زندگیم

بزارید ببینم درست متوجه شدم؟؟؟؟!!!!!شما یه نامزد دارین ک اون سر دنیاست ک کسی از وجودش باخبر نیست درسته؟؟؟؟دست برقضا ایشون دوست دارند شما دندون پزشکی بخونید،از این طرف هم یه خواستگار سمج هست
شما حاضرید بخاطر نامزدتون از علایق تون بگذرین؟؟؟؟؟

یوکابد امامی

عضو جدید
بزارید ببینم درست متوجه شدم؟؟؟؟!!!!!شما یه نامزد دارین ک اون سر دنیاست ک کسی از وجودش باخبر نیست درسته؟؟؟؟دست برقضا ایشون دوست دارند شما دندون پزشکی بخونید،از این طرف هم یه خواستگار سمج هست
شما حاضرید بخاطر نامزدتون از علایق تون بگذرین؟؟؟؟؟

بی خبر بی خبرم که نیستند...
خب اره حاضرم بخاطرش دست بکشم ولی خب چیکار کنم پلیمرم دوس دارم

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
بی خبر بی خبرم که نیستند...
خب اره حاضرم بخاطرش دست بکشم ولی خب چیکار کنم پلیمرم دوس دارم

تموم اگه به من باشه می گم وجود نامزدتون رو علنی کنید خواستگار دک بشه اگه یه کمی شما انعطاف داشته باشین یه کمی نامزدتون مطمئن باشید نه سیخ می سوزه نه کباب!!!!!!!!

یوکابد امامی

عضو جدید
تموم اگه به من باشه می گم وجود نامزدتون رو علنی کنید خواستگار دک بشه اگه یه کمی شما انعطاف داشته باشین یه کمی نامزدتون مطمئن باشید نه سیخ می سوزه نه کباب!!!!!!!!

البته همه میدونن که ما همو میخوایم و آگاه هستن ولی پدرم مخلفت
میکنن همچنان....
بیچاره نامزدم همه کاری رو تا حالا کرده که من خواستم،فقط میخوام این دفعه به نظر اون عمل کنم ولی پلیمرم دوس دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.