تعویض رشته از مهندسی پلیمر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pepper

کاربر فعال
:mad:برو عامو
بابی می دونه من هر جا برم اخرش بر می گردم پیش خودش
تازه ما شوهرمون از همه دنیا برامون عزیزتره
مردونگی رو تعریف کن لدفن؟

عینوهون کفتر
مردونگی یعنی اینکه نزاری کفترت به دون خونه همسایه عادت کنه این مهم نیست که بره برگرده مهم اینه که هوایی شده

فریاد خاموش

عضو جدید
حداقل اونجا پیش کسایی هستی که دوسشون داری
بخدا دارم کلافه میشم دیگه...

عزیزم اگر واقعا میخای تصمیم بگیری بشین یکم تمرکز کن همه جوانبو در نظر بگیر انقدر ذهنتو اشفته نکن هم نتی هم داری کتاب میخونی هم داری فک میکنی؟؟؟؟؟:eek:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرد باید جذبه داشته باشه ت جذاب باشه
من بهش دارم یعنی من زی زی هستم دو واحد مردونگی پاس کن واجبته
كاش كنارم بودي معني جذبه را خوب ميفهمدي! ...احترام و شخصيت ذاتي منو با نداشتن جذبه تعبير نكن ....شادي هم شخصيتش اينه عوض نميشه ....كه...ادامه نده لطفا
شادي جان اين خانم امامي را راضي كن به خواستگارش جواب مثبت بده تا ان شالله اين تاپيكم ختم به خير شه ...

tbr

عضو جدید
چون می روی ز کوی ما *خاموشی است خوی ما
خوب رفتن و اومدندت مهم نیست مهم اینه که هرجا باشی هرجا بری حتی اگه برنگردی اینجا وقتی نیستی جات خالیه !!!خالی میفهمی؟یعنی کسی جاتو نمی
گیره حتی اگه تا ابد رفته باشی.

یوکابد امامی

عضو جدید
یوکابد جان اخه از مدل حرف زدنت من احساس کردم خودت هم خیلی مطمعن نیستی که پلیمر و میخای یا نه!!!!
وگرنه اگه صدردرصد مطمئن بودی به نباید به حرف هیچکی نه پدرت نه خاستگارت و نه من و هیچکس گوش کنی باید بری سراغ علاقه ات اما اگر مطمئنی;)
از دوست داشتن پلیمر که دوسش دارم ولی این رشته هم خیلی داره بم فشار میاره...

pepper

کاربر فعال
چون می روی ز کوی ما *خاموشی است خوی ما
خوب رفتن و اومدندت مهم نیست مهم اینه که هرجا باشی هرجا بری حتی اگه برنگردی اینجا وقتی نیستی جات خالیه !!!خالی میفهمی؟یعنی کسی جاتو نمی
گیره حتی اگه تا ابد رفته باشی.
توهم زدین مردا تو این دورو زمونه از کوچکترین فرستی بیشترین استفاده می کنن لامصب دلشون تا 100 ترا بایت قابلیت ارتقا داره شما رسیک نکن باور کن

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبی عزیزم؟ خسته نباشی
کارا خوب پیش رفت؟
پریسا دیگه بابی؟:biggrin:
سلام نه قرارمون شد 6 به بعد كار داشتم صبحي ......لنگ پولم جور نشه بايد شريك بگيرم يا پيش فروش كنم منفعتش كم ميشه هاني ....دارم يه زمين ميفروشم ان شالله نقدينگي جور شه دعا كن فروش بره

pepper

کاربر فعال
كاش كنارم بودي معني جذبه را خوب ميفهمدي! ...احترام و شخصيت ذاتي منو با نداشتن جذبه تعبير نكن ....شادي هم شخصيتش اينه عوض نميشه ....كه...ادامه نده لطفا
شادي جان اين خانم امامي را راضي كن به خواستگارش جواب مثبت بده تا ان شالله اين تاپيكم ختم به خير شه ...

اه زی زی

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

:Dمنظورت اینه شخصیتم خوبه دیگه :)
اخه دوست نداره بابی نمی شه ک زورکی :(

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام نه قرارمون شد 6 به بعد كار داشتم صبحي ......لنگ پولم جور نشه بايد شريك بگيرم يا پيش فروش كنم منفعتش كم ميشه هاني ....دارم يه زمين ميفروشم ان شالله نقدينگي جور شه دعا كن فروش بره

ایشالا ک کارات خوب پیش بره
نگران نباش همه چی خوب پیش میره :redface:

یوکابد امامی

عضو جدید
عزیزم اگر واقعا میخای تصمیم بگیری بشین یکم تمرکز کن همه جوانبو در نظر بگیر انقدر ذهنتو اشفته نکن هم نتی هم داری کتاب میخونی هم داری فک میکنی؟؟؟؟؟:eek:

والا زندگیه من خیلی در هم و برهمه
کسایی که از بیرون دارن به زندگیه من نگاه میکنن از خداشونه جای من باشن ولی زهی خیال باطل...
والا همه ی دوست و آشنا و اقوام و صدالبته کسی که دوسش دارم
دارن بهم میگن همین رشته رو انتخاب کنم...
نمیدونم

فریاد خاموش

عضو جدید
از دوست داشتن پلیمر که دوسش دارم ولی این رشته هم خیلی داره بم فشار میاره...

ببین دیشب هم بهت گفتم باید ببینی واقعا دوسش داری یا این دوست داشتن مقطعیه و تحت شرایطی!!!!
ی مثال میزنم: مثلا من دوره دبیرستان عاشق درسهای حلی مثل ریاضی و فیزیک بودم و حفظیاتو دوست نداشتم اما الان که وارد دانشگاه شدم و مطابق رشته ام همه ی درسامون حلی هستن و نیاز به دست به قلم شدن دارن هر ترم موقع امتحانا ی درس عمومی که دارم و باید حفظش کنم ذوق مرگ میشم براش :Dچون برام تنوع ایجاد میکنه!!!!الان معنی این دوست داشتن درس عمومی این نیست که من علاقه ام به حفظیات بیشتره دلیلش چیز دیگری است :)
شما هم بیشتر تحقیق کن ببین واقعا علاقه ات به این رشته عمق داره یا نه سسطحی و مقطعی هست;)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
کسایی که از بیرون دارن به زندگیه من نگاه میکنن از خداشونه جای من باشن ولی زهی خیال باطل...
نمیدونم

کسی نمی تونه بت بگه چ کنی
آخرش تصمیم گیرنده خودتی
تو کتاب کیمیا گر می گفت گنجت اونجاست ک قلبت هست
من همیشه تو زندگیم به این جمله عمل کردم
یه تصمیمایی گرفتم ک از نظر خیلیا احمقانست ولی من همیشه گفتم زندگی خودمه اصن دوست دارم گند بزنم بهش کسی نمی تونه جلومو بگیره

یوکابد امامی

عضو جدید
نمیدونم

ببین دیشب هم بهت گفتم باید ببینی واقعا دوسش داری یا این دوست داشتن مقطعیه و تحت شرایطی!!!!
ی مثال میزنم: مثلا من دوره دبیرستان عاشق درسهای حلی مثل ریاضی و فیزیک بودم و حفظیاتو دوست نداشتم اما الان که وارد دانشگاه شدم و مطابق رشته ام همه ی درسامون حلی هستن و نیاز به دست به قلم شدن دارن هر ترم موقع امتحانا ی درس عمومی که دارم و باید حفظش کنم ذوق مرگ میشم براش :Dچون برام تنوع ایجاد میکنه!!!!الان معنی این دوست داشتن درس عمومی این نیست که من علاقه ام به حفظیات بیشتره دلیلش چیز دیگری است :)
شما هم بیشتر تحقیق کن ببین واقعا علاقه ات به این رشته عمق داره یا نه سسطحی و مقطعی هست;)

مقطعی نیست...
وقتی به پلیمر فک میکنم به قول شما ذوق مرگ میشم

یوکابد امامی

عضو جدید
نمیدونم

کسی نمی تونه بت بگه چ کنی
آخرش تصمیم گیرنده خودتی
تو کتاب کیمیا گر می گفت گنجت اونجاست ک قلبت هست
من همیشه تو زندگیم به این جمله عمل کردم
یه تصمیمایی گرفتم ک از نظر خیلیا احمقانست ولی من همیشه گفتم زندگی خودمه اصن دوست دارم گند بزنم بهش کسی نمی تونه جلومو بگیره

آفرین،خوشم اومد...

یوکابد امامی

عضو جدید
نمیدونم

@@@@@@@

فریاد خاموش

عضو جدید
مقطعی نیست...
وقتی به پلیمر فک میکنم به قول شما ذوق مرگ میشم

خب پس مشکل علاقه حل شد!!!اما بعد علاقه باید طبق شناختی که از خصوصیات خودت داری ببینی واقعا شخصی هستی که برای علاقه ات بجنگی و شناخت درستی از مشکلات پیش روت داشته باشی و ببینی عایا حاضری همه رو بجون بخری؟؟؟!!!!
من منظورم ازین سوالها این نیست که ن تو نمیتونی و منصرف شو این سوالارو بخودت باید جواب بدی:)

یوکابد امامی

عضو جدید
خب راستشو بخواین...
اگه دلیلیم باشه که فقط بخوام روهمین رشته بمونم
دلیلش تنها کسیه که دوسش دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.